Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.. след промяната на сайта и по-спецялно форума... останах напълно отвратен от визията му. Разбирам не може на всички да се хареса 1 стил.. но сложете повече. Пробвах Mobile - той пък още по зле.. Развалихте форума от към страна на дизайна и ще трябва мн. време за да свикна с тоя shit.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какъв shit? Според мен форума така е много по-подреден и красив от преди :). А за нови теми нека да сложат ако могат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какъв shit? Според мен форума така е много по-подреден и красив от преди :).

Така е, но тези ярки цветове вадят очите. Аз преди си ползвах тема с по-тъмни цветове и сега това бяло ми идва доста в повече. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

Качен е и първият тъмен скин "Nacht", който може да изберете от менюто долу в ляво "Смени Облика"

Най-хубавото в този скин е, че всеки може сам да избира цветове на фона си от квадратчето горе в ляво след като превключите на него:

post-1-0-85501300-1311668130_thumb.jpg

Поздрави и приятни мигове във форумите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубав е, но във полето за постване пак е бяло , а в чата не се виждат буквите , и полето за избиране на цвят на фона също не работи много ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Фодоре ... а на мен така ми харесва 100 пъти повече. Поздравления за админа... Now I feel cool browsing KALDATA !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Иакуза бе , ами без чат как ще живеем ? Мога ли да живея без чата ? Да , но не би било същото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-сетне го ъпдейтнахте тоя форум.Има проблем с основния скин-логото не е плътно в дясно и стои доста грозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен старата визия на форума повече ми харесваше. Не че тези с които е сега са лоши, просто на мен не ми допадат. Та ако може още някой друг облик да има. Все пак не е възможно една тема да се хареса еднакво на всички.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен старата визия на форума повече ми харесваше. Не че тези с които е сега са лоши, просто на мен не ми допадат.

Та ако може още някой друг облик да има. Все пак не е възможно една тема да се хареса еднакво на всички.

Това е нова версия на форума(ipb 3.2.0) която излезе буквално преди няколко дена(финалната де)и все още няма много скинове за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ясно...в такъв случай, ще почакам. А междувременно, може би ще привикна към новото. Нали казват, че всичко е въпрос на навик. ;)

Редактирано от rouzy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Новия дизайн повече товари от стария !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен новата визия ми харесва и свикнах с нея.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доло в ляво ми излизат само IP Board / IP Board mobile, nacht липсва. Махната ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доло в ляво ми излизат само IP Board / IP Board mobile, nacht липсва. Махната ли е?

Добро утро :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добро утро :)

Кафе?

Май трябваше да бъде отговор  :)

Все тая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.