Премини към съдържанието
VEELVET

Гледане на футбол и други спортове онлайн

Препоръчан отговор

icemans ... досега търсих и нищо не намирам ... резултат 0:1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резултата го знам, но можеше да се позяпа малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте този сайт http://retrosport.net Ще намерите пълни записи на български футболни мачове. Ако разполагате с мач, който липсва в архива и бихте желали да ни го предоставите, пишете на retrosport@mail.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.ilemi.com/ Редактирано от fringe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само като допълнение за световното, същото може да се гледа и от сайта на БНТ или от iptv.bg също с прилично качество и коментар на БГ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм абонат на булсатком и няма как да гледам TV+ а само там ще дават мача на Левски ! Моля някой ако знае стриминг за срещата да сподели !

Мерси предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да следиш тук! Много полезен сайт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм абонат на булсатком и няма как да гледам TV+ а само там ще дават мача на Левски ! Моля някой ако знае стриминг за срещата да сподели !

Мерси предварително !

http://livetv.ru/bg/eventinfo/49299_levski_sofia_dundalk/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам малък въпрос-предстой ми заминаване в чужбина(живот и здраве).Някой може ли да ми каже дали онлайн програмата на Ринг(и по-специално ШЛ) може да се гледа в чужбина или положението ще е като със БНТ и Световното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам малък въпрос-предстой ми заминаване в чужбина(живот и здраве).Някой може ли да ми каже дали онлайн програмата на Ринг(и по-специално ШЛ) може да се гледа в чужбина или положението ще е като със БНТ и Световното?

http://onlinetv.inbulgaria.info/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

говори се, че наша телевизия няма да го предава, тъй като и шведските не го предават, т.е. няма никакви камери на стадиона. в myp2p засега го няма за разлика от берое. следи ги за всеки случай може пък и да излезе нещо.

Редактирано от rvp (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

rvp , до колкото разбрах щели да го предават в официалният сайт на Калмар ... ама било с покани и платено ... за това попитах , някой ако научи начин за пробив ... да сподели :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде пак ме върнаха 20 години ... да слушам мач ... абе хора 21 век сме вече ... хората скоро на Марс ще стъпят ... а ние да слушаме мач :baby:

Калмар - Левски пряко по Дарик радио !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега никъде няма информация.Провери утре във futbol-tv или livetv.ru(тук имаше списък с мачовете и този на Левски не беше в списъка, но кой знае-утре може да го добавят.За първия още няма добавена информация за утре).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Harry_Potter_ за утре съм информиран че ще го дават по ТВ+ ... така че ще го има в нета ! За миналата седмица ми бе питането ! Мерси все пак !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Dencho0oy, по ТВ+ ще дават ЦСКА - TNS , ама е от 21:30 мача ... появи ли се линк , ще сложа веднага . Сега търся линк за Левски - AIK !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще го дават по Филм+ ... да еВа и скапаният булсатком !

линк за АІК Левски

http://tv.free.bg/blog/aik-levski-online

не е проверен ! Казват че в 20 часа ще почне предаването !

Да видим !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак никъде не дават мача... Наистина е срамно - зрителският интерес със сигурност е огромен, а нито една родна телевизия не е купила правата. И в нета го няма даже. Сега ще видя дали го дават по Дарик, поне да го слушам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване