Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели , направили сме нова група за по-сериозни Окултисти и Езотерици с Опит , Разваляне на Магия , Ясновидство и Гадаене .Който иска може да заповяда https://www.facebook.com/groups/1840808842892175/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.09.2018 г. в 9:23, Lumberman написа:

Не знам що за човек трябва да си, че да направиш подобна глупост само два дни след предната катастрофа на същото място? .

толкова си отворил и линковете за да прочетеш -

това са две различни катастрофи с различни хора в рамките на два дена, но на едно и също място, и в двете катастрофи загиват бременни жени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази сутрин, прочитайки това , се сетих за темата, в която отдавна не съм писала.

Възможно ли е клетвата да притежава такава огромна сила, че да съсипе съдбите на толкова хора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Възможно ли е клетвата да притежава такава огромна сила, че да съсипе съдбите на толкова хора?

Напълно е възможно, но според мен трябва да има някакво основание за нея. Не ги познаваме хората лично и доколко може да се вярва на 100 процента на историята.

Аз знам от втора ръка за едни хора в САЩ, българин женен за американка, при които беше станало голямо мазало преди петнайсетина години. Жената тогава беше полудяла и убила двете или трите си деца в дома си. Ето я новината, която ми беше попаднала още тогава:

https://www.novinite.com/articles/47235/2+Bulgarian+Kids+Stabbed+to+Death+in+Chicago%2C+Mother+Admits

Та няколко години по-късно, позната на един приятел, която живее от години в Чикаго, по някакъв повод му била казала, че познавала въпросното семейство и имало някакъв случай, в който мъжът се бил клел в децата си за нещо, за което хората знаели, че лъже (или дори да не са били напълно сигурни, после станала тая работа с децата). Много странен случай, но за хора от българската общност там, които са били запознати с някои обстоятелства, не е бил толкова чудат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прокълнатата къща, която отне живота на Силва Зурлева

1577882572-yat.jpg

1577882572-yauiklll.jpg

https://blitz.bg/obshtestvo/prva-strashna-versiya-za-smrtta-na-silva-zurleva_news718239.html

Почивай в мир !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, haidukpikaso написа:

Прокълнатата къща, която отне живота на Силва Зурлева

1577882572-yat.jpg

1577882572-yauiklll.jpg

https://blitz.bg/obshtestvo/prva-strashna-versiya-za-smrtta-na-silva-zurleva_news718239.html

Почивай в мир !

Сигурно къщата си има някаква история, но не я знам.

А аз кой знае защо си помислих, че е убита - твърде много знаеше.

Бог да я прости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Мойра написа:

Сигурно къщата си има някаква история, но не я знам.

А аз кой знае защо си помислих, че е убита - твърде много знаеше.

Бог да я прости!

Да, така е, беше неудобна на много.

И аз не знам историята на къщата, може и те да не я знаят. Просто да са си я купили ей тъй, без да я проучат. А това е старинна къща със своите истории и тайни. Затова съм сигурна че има нещо, което я бутна по стълбите и я уби тази сутрин. Тази къща не е безопасна, някой не ги иска. Може да посегне и на останалите не дай си Боже - защото е в къщата духа и си я пази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е. Но по-вероятно е да е нещастен случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, ncl написа:

Възможно е. Но по-вероятно е да е нещастен случай.

Не е, сигурна съм.

Ето тук открих името на къщата - Беличевата къща.

https://lupa.bg/news/koya-beshe-silva-zurleva_38296news.html?utm_source=facebook&utm_medium=postng&utm_campaign=mmm&fbclid=IwAR2924IPBtdKb-Nhq3A5PwRWtiy4snFQOfbgP0KSIcagny7yAV3xXiPc7p8

Съвпадение ли е че и писателя Георги Данаилов също умира в Ковачевица, и той има такава старинна къща

https://www.vesti.bg/bulgaria/pochina-georgi-danailov-6066364

https://impressio.dir.bg/litsa/otide-si-golemiyat-pisatel-stsenarist-i-dramaturg-georgi-danailov

Значи си е прокълната тая Ковачевица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е нормално да умре там, където е живял. Освен това е бил сравнително стар и тежко болен. Струва ми се логично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, ncl написа:

Според мен е нормално да умре там, където е живял. Освен това е бил сравнително стар и тежко болен. Струва ми се логично.

ами Силва - или някой я бутна... защото и такава версия започва да се тиражира, че е убита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е. Но тогава къщата май няма вина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, ncl написа:

Възможно е. Но тогава къщата май няма вина.

Не знам дали ще разследват убийство, би трябвало.

Ако не - къщата ще запази още една тайна.

Ми има нещо прокълнато в това Ковачевци, виж само какъв призрачен вид имат всичките му къщи. Ама богаташлята да ги купят...

Без пари да ми даваш такава къща - не я искам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не иска прокълнатия палат на Косьо Самоковеца

Kosio-zamak.jpg

https://www.razkritia.com/618051/никой-не-иска-прокълнатият-палат-ко/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎29‎.‎1‎.‎2012‎ г. в 18:51, Мойра написа:

Къде да търсим причината за прокълнатите сгради - в мястото на което са построени или в нещо друго?

Има ли начин да се снеме проклятието?

По тази логика, то всички археологични сгради са прокълнати. За сметка на това някъде са направени на туристически забележителности и какви ли не хора са се завирали в тях, за да си направят селфи.

Най-грубо, но с достатъчно точност еднозначния отговор е, че причината за въпросното проклятие е в нещо друго.

Да, има начин да се снеме проклятието. Това също е най-грубо казано, но с достатъчна точност.

Всичко се свежда до вярата на човек, дръзнал да се засели в такива сгради или пък на мястото. Вярващия човек не е с предразсъдъци. Ако човек поне за малко се поколебае в своята вяра, то той е обречен. Всеки вярващ знае какви ритуали трябва да направи, за да премахне въпросното проклятие.

За теистите, то се знае. Проблем е при атеистите.

Та, друг аспект е, защо човек ще избере определено място, където е дадена сграда?!

Кое привлича интереса, за да дръзне човек, да се засели някъде, независимо, че се носят легенди за вид проклятие?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...