Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на 21.03.2018 г. в 22:47, Белгиеца написа:

Трябва да потърся в Белгия къщи за по 1 евро с призрак вътре в тях, да отворя едно заведение в него и стана супар богат.

за един лев се продава в Мусачево нали знаеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

за един лев се продава в Мусачево нали знаеш

за 1 лев и срещу гробище я взимам, ама не на това натоварено шосе, много шумно е там, ще ми бягат квартирантите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Белгиеца написа:

за 1 лев и срещу гробище я взимам, ама не на това натоварено шосе, много шумно е там, ще ми бягат квартирантите

тя самата къща е върху гробище

турско гробище

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

тя самата къща е върху гробище

турско гробище

Е па кво ми пука на мене че има турски кокаляци отдолу ?
Те кокалите не са обрязвани, ха ха ха ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Белгиеца написа:

Е па кво ми пука на мене че има турски кокаляци отдолу ?
Те кокалите не са обрязвани, ха ха ха ...

на теб не знам кво ти пука ама на който не му е пукало е заминал на оня свят

факти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, haidukpikaso написа:

на теб не знам кво ти пука ама на който не му е пукало е заминал на оня свят

Това е добре че са заминали, да освобождават къщи за без пари на безстрашните като мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Белгиеца написа:

Това е добре че са заминали, да освобождават къщи за без пари на безстрашните като мен.

добре, о Безстрашний Белжо - действай тогава

:)

чудна къщичка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, haidukpikaso написа:

добре, о Безстрашний Белжо - действай тогава

чудна къщичка

Абе ти ми намери някъде на територията на Люксембург една за 1 евро и ще делиме печалбата после, обещавам.
Може и извънземни да са я посещавали, няма да ми пречи въобще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много причини един имот да е прокълнат,да е обитаван от духове или да има негативна енергия в него която да влиае на хората:ако е построен върху старо гробище-вярва се че гробищата са свърталища на демони и енечисто място,ако е върху място на бивши сражения и масова насилствена смърт,ако е направена магия върху имота,ако са правени черни магии в имота от собствениците ,ако са правени призовавания на духове без прогонващ ритуал след това,ако е върху гео-патогенна зона,ако кумшията ви се занимава с черна магия или демонология гадостите може да се прехвърлят и при вас-стените не ги спират, и др. фактори.

Аз се интересувам от Окултизъм и преди време като новобранец си правих няколко експеримента с черна магия - Руско Чернокнижие. За моя огромна глупост взех пръст от пресен гроб за един ритуал и я държах в стаята си.Започнах постепенно от ден на ден да се изнервям,да не мога да спя,да сънувам кушмари и направо да откачам ,докато не се усетих от какво е.Изхвърлих праста ,напръсках навякъде със светена вода и направих няколко освещаващи ритуали и нещата се оправиха.

Дори един лист хартия може да ви съсипе живота и ще ви дам пример.Интересувам се от амулети и влианието им и се опитвам да ги изучавам.Пак преди време бях подведен от не-точна информация от интернет за един амулет.Принтирах си го и го лепнах на стената в стаята си.Постепенно нещата в живота започнаха да се объркват и аз нямах отговор за това.Стигнах до там че да ми се разбие психиката до такава степен че ръцете ми трепереха почти постоянно без причина.Започнах да си задавам въпроси:Какво се случва? Какава е причината ?Какво съм правил , и се сетих за този амулет.Поразрових се малко по-подробно в интернет и се оказа че този Печат е от Демонология.Веднага го изгорих и всякаш 100кг ми паднаха от плещите и нещата се оправиха.Вече много,много внимавам и се информирам подробно преди да пробвам нещо ново.Интернет е пълен с лъжлива и подвеждаща информация относно Окултните практики и горко и на децата които се палят по Окултизъм покрай Готик културата и сериялчетата.

Да не говорим че напоследък стана масово явление хора да има "Гости" в домовете си .Това явление е известно като "Сенчестите хора" и масово се споделя от хора в интернет и по медии.Хора чуват странни шумове в домовете си,някой усещат чуждо присъствие ,виждат тъмни петна или сенки с периферното си зрение и др.За това си имам обяснение ,но то е др. тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.04.2018 г. в 5:52, aspekt3 написа:

Да не говорим че напоследък стана масово явление хора да има "Гости" в домовете си .Това явление е известно като "Сенчестите хора" и масово се споделя от хора в интернет и по медии.Хора чуват странни шумове в домовете си,някой усещат чуждо присъствие ,виждат тъмни петна или сенки с периферното си зрение и др.За това си имам обяснение ,но то е др. тема.

това са поканени гости, макар и неволно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Don't be afraid of death; be afraid of an unlived life. You don't have to live forever, you just have to live.” Всъщност аз също не се страхувам от мъртвите.Страх ме е много повече от 'живите' мъртви.Тези , нехора , които няма капка човешки  Дух в тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Joanna Rutkovska написа:

Don't be afraid of death; be afraid of an unlived life. You don't have to live forever, you just have to live.” Всъщност аз също не се страхувам от мъртвите.Страх ме е много повече от 'живите' мъртви.Тези , нехора , които няма капка човешки  Дух в тях.

Не се страхувай от мен. Не апя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.04.2018 г. в 5:52, aspekt3 написа:

Вече много,много внимавам и се информирам подробно преди да пробвам нещо ново.Интернет е пълен с лъжлива и подвеждаща информация относно Окултните практики и горко и на децата които се палят по Окултизъм покрай Готик културата и сериялчетата.

За мен това е много опасна територия. Интересна може би, но и много опасна. А и това, че нещо работи или има ефект, не означава, че си струва човек да го прилага. Просто винаги се плаща цена, и понякога плащаш с най-скъпото си. Тъй че призивът ви е добър. Много навлиза окултизмът като някаква модна тенденция едва ли не, като добре забравено старо. Особено пък когато го използваш за несъмнено зло, тогава не знам на какво се надяваш?

Иначе е интересно това за сградите и звучи логично. Но не ми се иска и да пробвам. Наскоро един познат ми разправя за странни явления в дадено жилище... но така е като се заселваш на място, за което нищичко не знаеш. В единия случай нещо подтикнало едно момиче да се хвърли през терасата без причина, едвам са я спасили. Въобще, хора внимавайте и се пазете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.01.2012 г. в 18:51, Мойра написа:

Ето един пример за прокълната къща в с.Мусачево.

Къщата на мъртвите плаши бизнесмени край София

Цитат

От много време в селото хората разказват, че мястото е прокълнато. Преди години семейството, което вдига постройката мистериозно измира. Същата съдба сполетяла и следващата фамилия, заселила на зловещото място. Историята се случила и трети път. Оттогава никой не смее да припари.

Определено това не са случайности. Няма как да бъдат - веднъж, дваж, три пъти. Затова е добре да се знае историята на мястото и причината.

На мен са ми разправяли история в едно село, само че там става дума за проклятие не върху дом или къща на духове или подобно, но пак хората са се уплашили. Действието се развило отдавна, и не съм сигурен на сто процента, но мисля, че е преди социализма. Някакъв турчин се появява в селото и търси някакво място по горите. Намира някакъв възрастен мъж, който го завежда на мястото, и там под някакъв камък намират гърне със жълтици. Турчинът е на кон и по някаква причина не може/не иска да вземе парите, но се уговаря с дядото да го заровят в неговия имот и там да стои докато се върне. И по думите на един от местните, който ми разправя историята, турчинът го заклел да не го пипа докато не измине една година, и ако дотогава той не се върнел за него, тогава да го прави каквото ще. И го заклел в децата му до не знам кое коляно. Мъжът имал вече големи синове.

Та турчинът си тръгнал за Турция и още току се скрил в далечината и възрастния мъж бързо отишъл и изровил имането от имота си и си го прибрал... Малко като по приказките, и то си е приказка, но мъжът, който ми разправи, каза, че така минала година и турчинът не се върнал. Сиреч, ако не го бил пипал, златото щяло да бъде за местния човек според уговорката им. В последствие на тоя мъж му умират и четиримата сина, погребва ги сам той. При инциденти, при не знам какво... страшна работа. И местните хора, които знаели за какво става дума, не се и съмняват, че става дума за проклятие. Или по-точно престъпена клетва. Просто тая клетва е касаела децата му, в други случаи касае друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обувайте ляв чорап на десен крак - магия не хваща ( чорапогашник не става ! ) !  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, by_chechi написа:

( чорапогашник не става ! ) !  

пробвал си?
:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

пробвал си?

Не става ! Като речеш да размениш - на възел се вързва и не мож се изпика на дувара......!  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама вие, господа, как пък може толкова сериозно да пишете по темата? Човек не може да си отдъхне, 'начи!  С вас шега не бива :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

освен сгради има и прокълнати пътища - този край Бяла Слатина е един от тях, сигурна съм

само в рамките на два дена там загиват две бременни жени

:(

16 септември неделя

https://www.blitz.bg/kriminalni/prestplenie/chetvorno-a-ne-dvoyno-bilo-ubiystvoto-na-ptya-kray-byala-slatina_news627595.html

и днес 18 септември пак

https://www.blitz.bg/obshtestvo/regioni/uzhasyavashchi-snimki-bremennata-monika-i-18-godishniyat-sprug-zaginakha-dnes-na-zlokobnoto-myasto-na-chetvornoto-ubiystvo-ot-minalata-noshch_news627683.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.08.2018 г. в 17:40, by_chechi написа:

Обувайте ляв чорап на десен крак - магия не хваща ( чорапогашник не става ! ) !  :lol6:

:offtopic_s:

Става и чорапогащник, стига да можеш да побереш и двата си крака в десния чорап и да се придвижваш подскачайки. :topsecret2:

Шегата беше дотук.

Прокълнати сгради и места има по цял свят и това не се отрича и от науката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Певицата Емилия катастрофира два пъти на едно и също място

http://hotarena.net/savpadenie-emiliia-2-pati-na-kosam-ot-smartta-katastrofira-na-edno-i-sashto-miasto-predi-7-g-i-sega

Обаче Емилия забравя за курбана, който е обещала на Бог. И не прави курбани на датата, както е редно.

И следва втората катастрофа. На същото място. В която тя пак оцелява, но курбан дава Феди - сина на съпруга й нов вече.

Е сега мястото ли е виновно - не знам - ама съм сигурна че няма нищо случайно.

Че има Бог и с Него не е добре да се подиграваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.09.2018 г. в 19:48, haidukpikaso написа:

освен сгради има и прокълнати пътища - този край Бяла Слатина е един от тях, сигурна съм

само в рамките на два дена там загиват две бременни жени

Не знам за прокълнати пътища - по-скоро проклето каране с несъобразена скорост и наличие на крайпътни дървета. Но нека не виним дърветата, макар и тяхната роля да е ключова и в двете катастрофи. Не знам какво им става на хората като се качат на бърза кола и забравят къде се намират. Май в белослатинско по-добре с каруци.

Има и един участък на пътя София-Варна близо до с. Микре - там редовно стават катастрофи. Просто е кофти участък и не се подхожда с необходимото внимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Lumberman написа:

Не знам за прокълнати пътища - по-скоро проклето каране с несъобразена скорост и наличие на крайпътни дървета. Но нека не виним дърветата, макар и тяхната роля да е ключова и в двете катастрофи. Не знам какво им става на хората като се качат на бърза кола и забравят къде се намират. Май в белослатинско по-добре с каруци.

Има и един участък на пътя София-Варна близо до с. Микре - там редовно стават катастрофи. Просто е кофти участък и не се подхожда с необходимото внимание.

Не ми ги говори тия дъръбъръ за карането и тинтириминтири - ей по-надолу има раздел Автомобили - обсъждай там моля, тук е друг раздел не виждаш ли

:D

Пък ако си сведущ може да кажеш как аджеба тъй става да катастрофираш два пъти с опасност за живота на едно и също място

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което казвам е, че не е задължително да има общо с мястото. Ако не караха с превишена скорост пак ли щеше да е прокълнато? Не знам що за човек трябва да си, че да направиш подобна глупост само два дни след предната катастрофа на същото място? Нищо ли не си разбрал или си толкова късопаметен? Или може би някакви зли духове са отклонили колите в дървета?

Иначе определено не е случайно катастрофирането два пъти на едно и също място... има някаква символика, че не си си научил урока. А и два пъти оцеляваш. Третият път "стомната се чупи".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...