Премини към съдържанието
Мойра

Феномен: Жена убива всичко живо и себе си с поглед

Препоръчан отговор

Никой в Ирса, малко селце край Иркутск, не смеел да излезе срещу Авдотя Ивановна. Хората изпитвали ужас да не ги погледне сърдито, спомня си нейната внучка Ирина Цатурова, на 40 г., която днес живее в Братск. Жителката на сибирско село имала страховитата слава, че може да убие всеки с поглед, информира изданието "Паранормал".

Публикувано изображение

По рождение казачка, Авдотя се омъжила за сибиряк и се преместила в Ирса. Съпругът й се споминал години преди раждането на внучката Ирина. Съселяните вярвали, се причина за смъртта му бил лошият поглед на пришълката. Щом Авдотя се появявала на улицата, съседите й бързо гледали да скрият всички домашни птици и животни.

Не можели да забравят как един ден казачката се скарала люто със своя приятелка в селото. Бабата на Ирина така изгледала ятото патици, които в този момент щъкали из двора на приятелката й, че повечето пернати до вечерта се гътнали.

За съселяните друга причина за смъртта им освен черните очи на Авдотя нямало. Самата Ирина също до мозъка на костите си се бояла от властната си баба. Смятала, че нейният хладен и остър поглед буквално я пронизва, разгадавайки най-съкровените й мисли. Когато момичето навършило 13 години, Авдотя Ивановна се споминала.

За селяните нямало съмнение - казачката се била убила сама. Нали помните как тя по цял ден седеше пред старото огледало, решейки дългите си коси, казвали убедено те. След като се дипломирала като психолог, Ирина Цатурова започнала да изследва феномена на човешкия поглед. Така открила, че старата традиция преди екзекуцията на осъдените на смърт да бъдат завързвани очите възникнала поради опасения, че в състояние на афект погледът им, пълен с ненавист, може да погуби палача.

Твърди се, че тибетските монаси до съвършенство владеят техниката на физическо въздействие върху човек чрез поглед. Освен това само със своя взор те биха могли да преместват предмети, без да ги докосват, да спират тичащи хора и животни и даже да предизвикват огън.

В Александрия в Древния Египет съществувала каста от наемни убийци, които чрез силата на своя поглед можели да лишат човек от живот.

В хрониките на сицилианския град Месина от края на XIX в. се споменава за някакъв мистериозен мъж, който всявал страх у своите съграждани. Можел да убие с поглед тези, които не харесвал. Краят му дошъл, когато влязъл в магазин и се загледал дълго в огледалото. След минути получил апоплектичен удар. Нещо подобно на казачката Авдотя от Ирса...

Според любителите на мистерии още през Античността някои философи вярвали, че очите на всеки човек изпускат невидими лъчи.

В началото на II в. сл.Хр. римският историк Светоний разказва, че от взора на императорите Август и Тиберий струяло силно сияние.

Невъзможно било човек да издържи погледа и на Григорий Распутин, прословутия монах и лечител, фаворит на последния руски император Николай II, разказват негови съвременници. Очите му пронизвали събеседника, можели даже да го хипнотизират.

Когато през нощта на 29 срещу 30 декември 1916 г. заговорниците, участвали в убийството на Распутин, се надвесили над вече бездиханното му тяло в Санкт Петербург, внезапно той отворил очи, разказва по-късно княз Феликс Юсупов, един от съзаклятниците. Убийците изтръпнали от взора на жертвата си, озарен от кървавочервен блясък. Юсупов първи се съвзел и изстрелял още един куршум в оживелия мъртвец.

blitz.bg

Безкрайно интересен феномен.

С поглед може да се хипнотизира, а защо не и да се убива?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-точно и по-вярно казано е силата на погледа и мисълта, взети заедно.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хората не могат да убиват с поглед или по-точно с мислите си, убиването за което се говори в темата го правят извънземните енергийни разуми, просто човек в това състояние което е не може да убие никого, защо разумите убиват - причини бол, тоест колкото щете, да не се забравя че астралните енергийни разуми са превзели почти всеки човек мисловно и там причините в тази насока вече бъкат .........

Редактирано от some_spirit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-точно и по-вярно казано е силата на погледа и мисълта, взети заедно.

Уроките са нещо подобно на това, за което пише в статията, но с много по-слабо въздействие.

Според мен силната негативна емоция+силната и умишлено насочена чрез погледа мисъл е мощно оръжие.

Така се опитвам да си обясня този феномен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хората не могат да убиват с поглед или по-точно с мислите си, убиването за което се говори в темата го правят извънземните енергийни разуми, просто човек в това състояние което е не може да убие никого, защо разумите убиват - причини бол, тоест колкото щете, да не се забравя че астралните енергийни разуми са превзели почти всеки човек мисловно и там причините в тази насока вече бъкат .........

добре де, да допълним и помощ Свише

:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен силната негативна емоция+силната и умишлено насочена чрез погледа мисъл е мощно оръжие.

силните емоции които преживяват хората са мисли пуснати им телепатично от енергийните разуми ......... нататък не виждам да има смисъл да се обсъжда дали изобщо е оръжие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

силните емоции които преживяват хората са мисли пуснати им телепатично от енергийните разуми ......... нататък не виждам да има смисъл да се обсъжда дали изобщо е оръжие

само да допълня че не е нужно и Свише понякога -

пример Енергийните вампири

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всички жени убиват. Изпиват буквално живота от нас. Обаче го правят много приятно. Както се казва ни "вадят душицата с конец" :whist:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всички жени убиват. Изпиват буквално живота от нас. Обаче го правят много приятно. Както се казва ни "вадят душицата с конец" :whist:

хаха същото важи и за вас

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мъжете правят с нас същото. Вадят ни душата с памук, откакто се настани трайно еманципацията и не ни убиват в опитите си да ни помагат, защото сме слини и можем да се спправим с житеъйските трудностите, криво - лаво и сами Ако сме живи , то го дължим на себе си.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Спешно да организираме една среща между нея и правителството!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

дали ще се справи с толкоз мноо тикви а

:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...голям праз тая Авдотя....мойта тъща го може същото, затва и не я поглеждам в очите ;)

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...голям праз тая Авдотя....мойта тъща го може същото, затва и не я поглеждам в очите ;)

Щом още си жив, значи тъщата ти не чак такава вещица :D

Да знаеш само какви тъщи има! :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

дали ще се справи с толкоз мноо тикви а

:ohmy:

Заслужава си да опитаме :rolleyes:
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заслужава си да опитаме :rolleyes:

Мдааа дори само това, че ще се опита това нещо ми вдъхва полъх на надежда :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерих някои неща по темата, но са съжаление са на руски.

Тези, които могат да убиват с поглед

Силата на погледа

Колкото и невероятно да ни се струва, че с поглед може да се убива, по всяка вероятност това е факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

вземете публикувайте по-сериозни писания, щото това е от едното писание по-горе:

Публикувано изображение

този на снимката за мен е изкукуригал глупендър тотално обхванат от божата манна лудост ....... просто мисълта ми е, абе чак толкова ниско ли ви е нивото .........

Редактирано от some_spirit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

вземете публикувайте по-сериозни писания, щото това е от едното писание по-горе:

Публикувано изображение

този на снимката за мен е изкукуригал глупендър тотално обхванат от божата манна лудост ....... просто мисълта ми е, абе чак толкова ниско ли ви е нивото .........

Аз не бих чела и писала в тема, която е под нивото ми.

Ти що щеш тук?! :rolleyes:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

.

.

. Допълнение: Принизява се?

.

.

.__________________________________________________________________________________________

търси си жена

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

.

.

. Допълнение: Принизява се?

.

.

.__________________________________________________________________________________________

търси си жена

Защо подсказваш?! :D

Трябваше да го оставиш човека да помисли сам. ;)

Нищо не съм чела за енергийните разуми.

Би ли разказал за тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето един енергиен разум:

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

нещо съвсем се объркахте, никъде не става въпрос какво търся в тази тема, а въпросът е как изглежда оня човек на снимката, за вас сигурно да гледате един обикновен стъклен буркан и въпросната снимка все ви е същото .............. за извънземните енергийни разуми виж линка в подписа ми ----------------------------------- летателния ми апарат се принизява над форума на концлагеристите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не сме се объркали в никакъв случай. Прекрасно знаем за поредната широко рекламирана градска легенда. Чул съм че тия дето шмъркат няк`ви бели прахчета, виждат директно извънземните енергийни разуми, че и тия преселниците, пък чат пат и някой кореняк :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.