Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Ivan Zarkov

Домашното ми кино " Philips LX3900SA " се включва и 5 секунди след това се изкюч

Препоръчан отговор

Домашното ми кино " Philips LX3900SA " се включва и 5 секунди след това се изключва. Значи аз със свързал ДВД-то към компютъра и го използвам като колони много е добро киното е 5+1. Влючвам ДВД-то и започва да зарежда и щом зареди изписва Standby и се изключва, вадих го чистих го отварях го пак го чистих вчера си работеше перфектно и сутринта като го включих стана така и от тогава е така моля ви помогнете ми много ми е важно .. :) Благодаря предварително!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво си чистил по него и с какъв препарат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво си чистил по него и с какъв препарат?

не е с препарат с прахосмукачката изчистих прахта и нщо не се промени ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е с препарат с прахосмукачката изчистих прахта и нщо не се промени ...

Не си разглобявал нещо. Не си го изпускал, не си го тръскал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си разглобявал нещо. Не си го изпускал, не си го тръскал?

не нищо снощи си слушах музика не силно нормално легнах си и сутринта беше така ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали това е моделът? http://newage.mpeg4-players.info/mt1389/firmwares/philips/lx3900sa/PHILIPS-LX-3900-SA-Service-Manual-v1.1.pdf Пробвай теста на стр.9 (load default data) Ако имаш гаранция, възползвай се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не нищо снощи си слушах музика не силно нормално легнах си и сутринта беше така ..

Ами занеси го на сервиз, всичко може да му е станало. Ако е в гаранция още по-добре. Имало ли е през нощта токови удари или спиране на тока?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали това е моделът?

http://newage.mpeg4-...Manual-v1.1.pdf

Пробвай теста на стр.9 (load default data)

Ако имаш гаранция, възползвай се!

Това е моделът но не виждам тест на 9стр. и за жалост няма гаранция ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай добре стр. 9 от дадения менуал и изпълни стъпките за влизане в сервизно меню и ресет на настройките. Пише какво се натиска и задържа и какво прави - по ясно от това не може да се обясни. Ако и това не помогне - разкачи всички кабели (за колони, за връзка с компютър и други у-ва) - да остане само захранващия кабел включен в контакта. Ако и тогава не включва - единственото решение е сервиз. Ако тогава включи и задържи нормално - изключваш и слагаш един по един кабелите обратно - като след всеки включваш отново у-вото. Прави го внимателно и без да бързаш. Ако не можеш да запомниш кое къде се включва - снимай и бележи кабелите, ако са еднакви. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай добре стр. 9 от дадения менуал и изпълни стъпките за влизане в сервизно меню и ресет на настройките. Пише какво се натиска и задържа и какво прави - по ясно от това не може да се обясни.

Ако и това не помогне - разкачи всички кабели (за колони, за връзка с компютър и други у-ва) - да остане само захранващия кабел включен в контакта. Ако и тогава не включва - единственото решение е сервиз.

Ако тогава включи и задържи нормално - изключваш и слагаш един по един кабелите обратно - като след всеки включваш отново у-вото. Прави го внимателно и без да бързаш.

Ако не можеш да запомниш кое къде се включва - снимай и бележи кабелите, ако са еднакви. Успех.

Не мога да направя теста понеже пускам двд-то и след около 5 секунди се изключва днеска пак го отворих и 1 http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&safe=off&sa=N&rlz=1C1AVSA_enBG465BG465&biw=1280&bih=923&tbm=isch&tbnid=b29kjSEryqLhaM:&imgrefurl=http://www.amazon.co.uk/T4AH-20mm-Ceramic-Fuse-electrosmart%25C2%25AE/dp/B003BJSC34&docid=OABRBANZ7GeHOM&imgurl=http://ecx.images-amazon.com/images/I/11-Lxn03ltL._SL500_AA300_.jpg&w=300&h=300&ei=uFoIULKMJKiM4gTdptGxBA&zoom=1&iact=rc&dur=578&sig=105260945681829841012&page=1&tbnh=132&tbnw=130&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:1,s:0,i:72&tx=80&ty=88 такова и от 1ната странна е кафяво все 1 е изгоряло тия дни ще купя същото и ще вида какво ще стана ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да направя теста понеже пускам двд-то и след около 5 секунди се изключва днеска пак го отворих и 1 http://www.google.bg...:72&tx=80&ty=88 такова и от 1ната странна е кафяво все 1 е изгоряло тия дни ще купя същото и ще вида какво ще стана ...

Ако е това,е изгорял предпазител или образно казано БУШОН.Смени го и виж дали ще се промени положението.Виж си провери и контакта/разклонителя,където е включена системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от canko99
      Добър ден! Преди време ви бях писал за автомобилния дизайн, майка ми прецени, че няма смисъл от това тъй като сме с много ограничени финансови възможности, понеже баща ми е починал. Сега бих искал да попитам каква специалност бихте ми препоръчали за чужбина, в която мога да реализирам веднагически след като завърша и да мога да храня семейство след това? Проблемът са ми финансите,обяснил съм по-горе, къде отпускат стипендии и безплатно настаняване.  Ето вижте в кои области съм добър и в кои - не.
      История - да
      География -да
      Информационни технологии-не
      Математика-не
      Биология-не
      Английски език-В1, ще трябва да уча бая още, за да не стигам до езикова година.
      изобразително изкуство- да
      Благодаря ви, предварително!
    • от edokredo
      Добър ден имам нов комп и преди малко инсталирах уиндоус 7 ултимейт , а на флашка си свалих интернет драйвъри ,но като се пусне инсталацията ми показва ето това....Моля за помощ

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.