Премини към съдържанието
Ivan Zarkov

Домашното ми кино " Philips LX3900SA " се включва и 5 секунди след това се изкюч

Препоръчан отговор

Домашното ми кино " Philips LX3900SA " се включва и 5 секунди след това се изключва. Значи аз със свързал ДВД-то към компютъра и го използвам като колони много е добро киното е 5+1. Влючвам ДВД-то и започва да зарежда и щом зареди изписва Standby и се изключва, вадих го чистих го отварях го пак го чистих вчера си работеше перфектно и сутринта като го включих стана така и от тогава е така моля ви помогнете ми много ми е важно .. :) Благодаря предварително!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво си чистил по него и с какъв препарат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво си чистил по него и с какъв препарат?

не е с препарат с прахосмукачката изчистих прахта и нщо не се промени ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не е с препарат с прахосмукачката изчистих прахта и нщо не се промени ...

Не си разглобявал нещо. Не си го изпускал, не си го тръскал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си разглобявал нещо. Не си го изпускал, не си го тръскал?

не нищо снощи си слушах музика не силно нормално легнах си и сутринта беше така ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нали това е моделът? http://newage.mpeg4-players.info/mt1389/firmwares/philips/lx3900sa/PHILIPS-LX-3900-SA-Service-Manual-v1.1.pdf Пробвай теста на стр.9 (load default data) Ако имаш гаранция, възползвай се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не нищо снощи си слушах музика не силно нормално легнах си и сутринта беше така ..

Ами занеси го на сервиз, всичко може да му е станало. Ако е в гаранция още по-добре. Имало ли е през нощта токови удари или спиране на тока?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нали това е моделът?

http://newage.mpeg4-...Manual-v1.1.pdf

Пробвай теста на стр.9 (load default data)

Ако имаш гаранция, възползвай се!

Това е моделът но не виждам тест на 9стр. и за жалост няма гаранция ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разгледай добре стр. 9 от дадения менуал и изпълни стъпките за влизане в сервизно меню и ресет на настройките. Пише какво се натиска и задържа и какво прави - по ясно от това не може да се обясни. Ако и това не помогне - разкачи всички кабели (за колони, за връзка с компютър и други у-ва) - да остане само захранващия кабел включен в контакта. Ако и тогава не включва - единственото решение е сервиз. Ако тогава включи и задържи нормално - изключваш и слагаш един по един кабелите обратно - като след всеки включваш отново у-вото. Прави го внимателно и без да бързаш. Ако не можеш да запомниш кое къде се включва - снимай и бележи кабелите, ако са еднакви. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разгледай добре стр. 9 от дадения менуал и изпълни стъпките за влизане в сервизно меню и ресет на настройките. Пише какво се натиска и задържа и какво прави - по ясно от това не може да се обясни.

Ако и това не помогне - разкачи всички кабели (за колони, за връзка с компютър и други у-ва) - да остане само захранващия кабел включен в контакта. Ако и тогава не включва - единственото решение е сервиз.

Ако тогава включи и задържи нормално - изключваш и слагаш един по един кабелите обратно - като след всеки включваш отново у-вото. Прави го внимателно и без да бързаш.

Ако не можеш да запомниш кое къде се включва - снимай и бележи кабелите, ако са еднакви. Успех.

Не мога да направя теста понеже пускам двд-то и след около 5 секунди се изключва днеска пак го отворих и 1 http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&safe=off&sa=N&rlz=1C1AVSA_enBG465BG465&biw=1280&bih=923&tbm=isch&tbnid=b29kjSEryqLhaM:&imgrefurl=http://www.amazon.co.uk/T4AH-20mm-Ceramic-Fuse-electrosmart%25C2%25AE/dp/B003BJSC34&docid=OABRBANZ7GeHOM&imgurl=http://ecx.images-amazon.com/images/I/11-Lxn03ltL._SL500_AA300_.jpg&w=300&h=300&ei=uFoIULKMJKiM4gTdptGxBA&zoom=1&iact=rc&dur=578&sig=105260945681829841012&page=1&tbnh=132&tbnw=130&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:1,s:0,i:72&tx=80&ty=88 такова и от 1ната странна е кафяво все 1 е изгоряло тия дни ще купя същото и ще вида какво ще стана ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мога да направя теста понеже пускам двд-то и след около 5 секунди се изключва днеска пак го отворих и 1 http://www.google.bg...:72&tx=80&ty=88 такова и от 1ната странна е кафяво все 1 е изгоряло тия дни ще купя същото и ще вида какво ще стана ...

Ако е това,е изгорял предпазител или образно казано БУШОН.Смени го и виж дали ще се промени положението.Виж си провери и контакта/разклонителя,където е включена системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Nero AN
        Зададен е едномерен масив от цели числа A0, A1....... An-1. Да се състави програма която създава нов масив а0, а1......., а-1, като стойността на аi е равна на разликата между сумата на четните цифри и сумата на четните цифри на Аi. В програмата да се използват деинамични масиви.

Благодаря предварително!
      • от Tosho55
        Здравейте,имам бюджет 1500 лева искам настолен компютър максимално силен за гейминг,имам си монитор,не го включвайте!Благодаря предварително!  
      • от edokredo
        Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
      • от vELiNiO
        Адаптер (20V 3.25A) - 15лв.

Дисплей - 30лв.

Процесор Intel® Celeron® M Processor 410 с охлаждане към него - 10лв.

RAM памет DDR2 667MHz 512MB - 5лв.

DVD записвачка - 10лв.

Дъно (на 99% неработещо) - 5лв.

Звукови говорители (2х1.5W) - 10лв.

Тъчпад - 10лв.

Поставка за хард диск - 5лв.

Ralink RT2571WF Wireless модул - 5лв.

Горен капак - 10лв.

Долни капаци - 10лв.

Клавиатура - 10лв.

USB платка - 5лв.

Connector за оптично устройство 80GPL5100-A0 - 5лв.

Connector-и 35GWL5100-B0 и 35GWL5100-C0 - 5лв.

Дънната платка на 99% не работи, затова я продавам като неработеща. Частите са с неясно състояние, затова давам 1-2 дена тест период, след което ако има някакъв проблем, мога да Ви върна парите. За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от Hadjimehmed Shener
        Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.