Премини към съдържанието
VEELVET

Разкодирайте GSM-а си за 5 сек + 211 Mb midi,games

Препоръчан отговор

Universal Simlock Remover е идеалната програма за разкодиране на GSM от всякаква марка мобилен телефон и нейната версия. Програмата е мулти-функционална. Освен да разкодирате можете да инсталирате нова (Флаш) памет, също така и да сменяте Imei кода.

Какво точно може да ви помогне и научи програмата: да разкодирате, да ъпгрейдвате паметта, да смените IMEI кода на вашия GSM, да инсталирате българско меню. Можете да научите кодове за вашите телефони, който ще ви изяснят много неща (IMEI кода, версията на Software който използва телефона и др..), също така и принципни схеми за направата на Interface кабел (Кабел който свързва а GSM към компютъра)

Download :

USR 1.1.0

Официална страница: techgsm (разгледайте я внимателно преди да ползвате програмата)

Обърнете внимание и на Форума

Малко инфо за програмата и поддържаните от нея телефони Тук

Лиценз: Freeware

Бонус:

211 Мб midi-melody+pictures+games Тук

Редактирано от VEELVET (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахаха, внимавайте след това да не се наложи да си носите телефона на ремонт :sobbing: Иначе програмата може да е полезна cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И за да се разкодира трябва ли да се купи кабел от 80 ? или може през блутут или IrDa , което е много съмнително???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тъй като не разбирам много от gsm-и искам да попитам каква е разликата между кодиран и разкодиран, какво повече може да се прави на разкодирания?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    И за  да се разкодира трябва ли да се купи кабел от 80 ? или може през блутут или IrDa , което е много съмнително???

<{POST_SNAPBACK}>

Само с кабел става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Само с кабел става

<{POST_SNAPBACK}>

Ами и аз така знам, та затова исках да разбера къде е далаверата да си разкодираш телефона , като трябва а целта да дадеш толкова пари за кабел... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някакъв специален кабел ли е аз моя си го взех за 25 лева?После кабела си остава за теб,а не си даваш парите на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При NOKIA става и без кабел! cool.gif

Има си генератор на код който като му зададеш към коя мрежа е кодиран генерира код който се въвежда от клавиатурата на телефона.

Лично съм разкодирал по този начин около 10 нокии. :snowballfight:

Не съм сигурен дали става за най новите модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Universal Simlock Remover е идеалната програма за разкодиране на GSM от всякаква марка мобилен телефон и нейната версия. Програмата е мулти-функционална. Освен да разкодирате можете да инсталирате нова (Флаш) памет, също така и да сменяте Imei кода.

Какво точно може да ви помогне и научи програмата: да разкодирате, да ъпгрейдвате паметта, да смените IMEI кода на вашия GSM, да инсталирате българско меню. Можете да научите кодове за вашите телефони, който ще ви изяснят много неща (IMEI кода, версията на Software който използва телефона и др..), също така и принципни схеми за направата на Interface кабел (Кабел който свързва а GSM към компютъра)

Download :

USR 1.1.0

Официална страница: techgsm        (разгледайте я внимателно преди да ползвате програмата)

Обърнете внимание и на Форума

Лиценз: Freeware

Бонус:

211 Мб  midi-melody+pictures+games Тук

<{POST_SNAPBACK}>

Аве пич дай точн линк за дл защотто като стракна това кадето си дал ме праща в някаква страница и там има няколко линка за дл и аз нз кой да е.... плс дай директен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аве пич дай точн линк за дл защотто като стракна това кадето си дал ме праща в някаква страница и там има няколко линка за дл и аз нз кой да е.... плс дай директен       

За съжаление при тази програма свалянето е малко по трудно затова съм дал линк и кам 3 те възможни места за download.

Пробвай най вече от http://free.freegsmteam.com/usr110.zip

Ако не започне да сваля пробвай няколко пъти.При мен захапа от 7-мия път(тръгне ли не го спирай).Другия вариянт е от първия "mirror 1" тва е от rapidshare.de( splitted for 4 files: file 1; file 2; file 3; file 4 ) сваляш всичките четири части слагаш ги в една директория и разархивираш първата.Тя си намира автоматично и другите и получаваш цялата програма.

Имай предвид че програмата е 124.6 MB

Редактирано от VEELVET (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    За съжаление при тази програма свалянето е малко по трудно затова съм дал линк и кам 3 те възможни места за download.

Пробвай най вече от http://free.freegsmteam.com/usr110.zip

Ако не започне да сваля пробвай няколко пъти.При мен захапа от 7-мия път(тръгне ли не го спирай).Другия вариянт е от първия "mirror 1" тва е от  rapidshare.de( splitted for 4 files: file 1; file 2; file 3; file 4 ) сваляш всичките четири части слагаш ги в една директория и разархивираш първата.Тя си намира автоматично и другите и получаваш цялата програма.

Имай предвид че програмата е 124.6 MB

<{POST_SNAPBACK}>

10х сега ще пробвам :ill:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дай някакво инфо за програмата ( как се работи с нея ) на български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

добре става обаче имам едно вапросче някой знае ли начин да си открия кода на телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да питам някой успял ли е или пробвал ли е за да съм сигурен да не си прецакам нещо GSM-а... ohmy.gif

Редактирано от cook (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

абе става ама няма за Siemens S55

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    При NOKIA става и без кабел! cool.gif

Има си генератор на код който като му зададеш към коя мрежа е кодиран генерира код който се въвежда от клавиатурата на телефона.

Лично съм разкодирал по този начин около 10 нокии. :ph34r:

Не съм сигурен дали става за най новите модели.

Защо не дадеш линк кам някакав такъв генератор щото мо треа за Nokia 6280 както и за Motorola V3

Редактирано от Sidovd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

VEELVET с тази програма може ли да се разкодира Nokia n70 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази пгограма става ли за NOKIA 6280?

Защото имам 2 такива от Италия и никъде не ги разкодират

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Тази пгограма става ли за NOKIA 6280?

Защото имам 2 такива от Италия и никъде не ги разкодират

Не става!Разкодирането само в Сърбия

Не опитвайте с никакви генератори базирани на IMEI.

Редактирано от badr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    VEELVET с тази програма може ли да се разкодира Nokia n70 ?

Не! А и моят съвет е да не се ползват такива програми. Рисковете са големи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.