Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Конфигурация до 900 лв. без монитор

Препоръчан отговор

Не, тя картата не грее много. Все едно коя, тя и първата ще може да се клокне на 1100 МХц.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 67
  • Създадено
  • Последен отговор
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 7770 коя е по-добре да се вземе - SAPPHIRE HD7770 GHZ Edition 1G GD5 или клокнатата SAPPHIRE HD7770 GHZ EDITION 1G G5 OC. Разликата в цената е символична, но дали втората не грее доста?

Втората е клокната за това има ОС в името. За 5 лв. по-добре да е фабрично клокната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

i3 преди си мислех,че не може да се клоква.Но един колега във форума го е клокнал,може да го питаш как.Но го е направил с H77 дъно,което струва много повече от това,което ти предложих.

Или просто да си сглоби с FX процесор който е отключен.

http://www.jmt.bg/offers/2013-05-10-1.pdf

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

с процесор от серйята и3

Обща стойност - 956.61 лв. с ДДС

Е чак от SSD според мен няма смисъл! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или просто да си сглоби с FX процесор който е отключен.

http://www.jmt.bg/offers/2013-05-10-1.pdf

Всеки път ми правиш впечатление с тези твои конфигураци,съжалявам,ама за нищо не стават.Струва ми се,че са готови?Така пък още по-зле.За тези 900 лева горе му бяха предложени далеч по-хубави конфигурации от този.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път ми правиш впечатление с тези твои конфигураци,съжалявам,ама за нищо не стават.Струва ми се,че са готови?Така пък още по-зле.За тези 900 лева горе му бяха предложени далеч по-хубави конфигурации от този.

А ти за нещо ставаш ли освен да те пусна на магистралата като мъжка курва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти за нещо ставаш ли освен да те пусна на магистралата като мъжка к***а ?

Айде да не се обиждаме и да наспамим темата на автора.Аз си изказах мнение за конфигурацията ти,която ми се струва готова от някой гараж,нищо лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти за нещо ставаш ли освен да те пусна на магистралата като мъжка к***а ?

Пич вземи се успокой малко , с груб език не се стига до никъде... Ако аз бях модератор на форума , до сега щеше да си баннат... Кой ти дава правото да обиждаш без някой да ти е казал нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да си запазя HDD SATA от стария комп. за да икономисам някой лев и последно измислих това:

Виждате ли проблем в конфигурацията, щото в понеделник трябва да поръчвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тази кутия направо изби рибата в морето.  :D Подготви се за много нерви лятото!

Модулни захранвания със златен сертификат и други глезотийки като SSD се купуват когато имаш много пари а не за сметка на други компоненти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, заболяха ме 85 лв за ламарина, ама като казваш...

Обща стойност - 1 049.85 лв. с ДДС
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, заболяха ме 85 лв за ламарина, ама като казваш...

Обща стойност - 1 049.85 лв. с ДДС

Дори бронзовият вариант на захранването ще ти върши чудесна работа с тази конфигурация.А за кутия по-добре тази : FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK - Идва с 3 вентилатора,усб3 и ще ти е от полза сега през лятото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за захранване не те ли заболя? Това е като да си купиш двигател от бмв и да го сложиш на изгнил москвич.

Вземи си от 114 лв. FD Core 3000 USB3 която е с три включени вента и е най-изгодната кутия.

Всичко под нея е с един вент или без и под 200 мм а тая няма дори usb3 а като и купиш вентилатор пак толкова пари ще излезе. 

Дъното има ли няква причина да си го избрал? По назад ти препоръчаха  ASROCK P75 PRO3 което е с над 40 лв. по-евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа. Откъде я изкопа тая кутия? За записвачката май казах. Потърсих малко в Интернет и виждам, че тая кутия е със захранване. Не виждам информация за охлаждащата система, ама така като гледам, има защо да крият тая информация. Не намирам и сайта на производителя. Ако е за тия пари, по-добре един Daotech. Поне идва с вентилатор и може да монтираш още 2-3. Но щом си минал хилядарката, направо добавяй още 20-30 лева за нормална кутия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, разумът надделя:

Обща стойност - 867.75 лв. с ДДС

За кутия повече от 90 лв не давам. Предложете някоя с вентилатор и да приключвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, разумът надделя:

Обща стойност - 867.75 лв. с ДДС

За кутия повече от 90 лв не давам. Предложете някоя с вентилатор и да приключвам

Добре,сега пък какво стана?Дъното не е съвместимo с процесора и не ти трябва толкова мощно захранване,къде ти е и кутията?

GB B75-D3V /B75/LGA1155 може и по-скапано дъно като този ASROCK B75M-DGS BULK 1155

FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK

PSU SEASONIC SS-520GB BRONZE

+ останалите компоненти,така е по-прилично.

П.С - По-добре е кутията да е поне с 2 или 3 вентилатора за по-ниски температури на компонентите през лятото.След като видиш високите температури ти сам ще си купиш някой вентилатор,та цената пак ще стане същата.Освен това след време пак ще може да си я ползваш кутията.Но ти ако си решил твърдо да вземеш някой СМ без вентилатор или само с 1,твоя воля.После да не ме псуваш обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре,сега пък какво стана?Дъното не е съвместим с процесора

Защо да не е съвместимо -  Supports 3rd and 2nd Generation Intel® Core™ i7 / i5 / i3 in LGA1155 Package 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не е съвместимо - пише, че поддържа i5

Да,сега видях,моя грешка.Извинявай,просто съм изморен.Но може да се мине и с други дънни платки,по-качествени от този.По-горе ти предложих. Лека от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не се обиждаме и да наспамим темата на автора.Аз си изказах мнение за конфигурацията ти,която ми се струва готова от някой гараж,нищо лично.

Всяка конфигурация е готова след като подбереш чарковете. Не мога да разбера какво сте се хванали в мен и сте се нахвърлили като орли? Не можете да преглътнете факта че някой предлага АМД конфигурация ли? Не си изказал никакви аргументи, с това "не става за нищо" само изказваш пристрастно за интел фанатик мнение. И аз мисля същото че твоята която предложи за нищо не става но не съм тръгнал да парадирам с това в форума, а си пазя мнението за себе си. Поучи се от мен, вземи пример от мен. Има много неща които и на мен не ми харесаха в тази тема но да съм се обадил мълча си.

Да,сега видях,моя грешка.Извинявай,просто съм изморен.Но може да се мине и с други дънни платки,по-качествени от този.По-горе ти предложих. Лека от мен.

Виж се дори се изцепваш като чикия на пясък плямпаш по инерция. А мен тръгнал да съди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка конфигурация е готова след като подбереш чарковете. Не мога да разбера какво сте се хванали в мен и сте се нахвърлили като орли? Не можете да преглътнете факта че някой предлага АМД конфигурация ли? Не си изказал никакви аргументи, с това "не става за нищо" само изказваш пристрастно за интел фанатик мнение. И аз мисля същото че твоята която предложи за нищо не става но не съм тръгнал да парадирам с това в форума, а си пазя мнението за себе си. Поучи се от мен, вземи пример от мен. Има много неща които и на мен не ми харесаха в тази тема но да съм се обадил мълча си.

Виж се дори се изцепваш като чикия на пясък плямпаш по инерция. А мен тръгнал да съди.

Добре,нали знаеш,че никой не е безгрешен и прави грешки?Вчера бях просто изморен и направих грешка,и също знам,че знаеш,че всеки може да обижда,ама не може да си решаваме проблемите като хората нали.Не,не всяка конфигурация е готова,защото ти сам си подбираш компоненти,с гаранция за всеки един от тях,100пъти всеки е обеснявал защо да  не се купува готова конфигурация.Имаш слабо видео,hd 7770,а колегите предложиха GTX 650Ti BOOST/HD7790 пак с добър процесор,захранването ти е скапанo.АЗ си изказвам мнение за конфигурацията ти и нямаш никакво право да ме обиждаш без причина.Не съм единственият,който не е харесал твоята конфигурация.Мисли малко преди да ме съдиш,защото това е форум и трябва да помагаме на хората,а не да се обиждаме!

P.S - колегата playalistic е предожил чудесна конфигурация,че и с безплатна доставка.С твоята конфигурация (мисля,че дори няма кутия,не видях),+доставка ще излезе на 950 лева и виж за 50 лева отгоре какво си взима - i5,който е много по-добър от FX и HD7870,която е по-добра от всички предложени карти тука.Сам си направи сметките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно конфигурациите, които правиш  са с по-високи цени. Затова и не могат да бъдат конкурентни спрямо други конфигурации, направени от листи на фирми с ниски цени. Освен това и редовно поставяш по някой стар компонент в което няма лошо, стига да си заслужава парите и стига да не се предлага нещо по-добро на тая цена. 

Лично аз също не съм съгласен с може би 95 % от мненията за конфигурации, но вече не го афиширам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май оттук ще се пазарува - примерно картата е с 34 лв надолу от тази в Nikem.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване