Премини към съдържанието
peps

Какво мразите в един човек?

Препоръчан отговор

Какво най-много мразите (или не понасяте) в един човек?

Аз лично мразя някой да ми се прави на велик,да ми дава акъли за нещо от което не разбира даже и колкото мен и на 3-то място мразя лицемерието и лъжата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лицемерието,лъжата,егоистичността(макар че всеки човек сам по себе си е егоист,независимо малък или голям),избухливостта...Разбира се всеки човек има свой характер и ние,ако държим на този човек трябва да се примиряваме с характера му,но аз лично не бих била приятелка с такива хора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям ви изцяло и бих добавила:

най -много се ядосвам когато някой се прави на голяма работа,отнася се с теб като чили си никой,а всъщност той е въздохът под налягане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 1-во място лъжата! 2-ро мразя хората които са само възкух под налягане и само приказват! 3-то малко от малко егоистичността на човекът,но ако се замислим всеки малко от малко е егоист :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
3-то малко от малко егоистичността на човекът,но ако се замислим всеки малко от малко е егоист :down:

<{POST_SNAPBACK}>

Така е,но не до такава степен,че да вредиш на тези около теб само и само ти да си добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам посредствените хора, които не познават думата индивидуалност, не харесвам лицемерието и двуличието, плаша се от хора без грам чувство за хумор, дразня се от "всезнайковците", имам фобия от ревнивци... Но чак да мразя...това е силна дума, всеки си има някакви недостатъци все пак, просто се стремя да не общувам повече от неизбежното с такива хора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Най-много мразя, когато някой започне да се прави на нещо, което не е!!! Мразя лъжата и също така много се дразня някой като започне да парадира с нещо ( без значение какво е то... хубаво като си го има да си го има, но като почнат да се правят и супер много ме дразнят )

Редактирано от I`m_No_Angel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПРОСТОТИЯТА И другото, което много АМА МНОГО МЕ ДРАЗНИ Е ЛИГАВЩИНАТА! СЪЩО И ДВУЛИЧНИТЕ ИЛИ ПЪК ПРАВЕЩИ СЕ НА НЕЩО ПОВЕЧЕ, ОТ КОЕТО СА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето неща, които не харесвам са вече изброени. Ами какво да ви кажа.. няма човек без недостатъци. Винаги ще се намери нещо, което не ни допада в другия или ни дразни. Но не това е важното. Омразата не трябва да я има. Важното е всеки да осъзнае недостатъците си и да се опита да се поправи (ако не заради себе си, заради другите). Дори и да не успее, трябва да опита. Останалото е въпрос на характер и навици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да повторя нещо..но най-много не понасям избухливостта у хората, страшно неприятно ми е като ми викат, цупят ми се или ми мрънкат за глупости. А и не само на мен - на който и да е! Друго нещо - лицемерието. Просто хората, който се стремят да се приобщят към всеки, не ми допадат. Обичам искрени отношения. Мога да добавя и лъжата, но на всеки му се налага да послъже понякога, дали ще е за добро или за зло, това не го решавам аз. Да не забравя - надутите и самозабраванковците не харесвам :)

Като цяло това, но по-скоро тези неща не ми харесват, чак да ги мразя - не, пазя си нервичките за други неща :P

Редактирано от baby_muse (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя неточността,простотията,навикването,подсвиркването по светофарите,яденето на баничка в трамвая....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да допълня - МАЗНЬОВЦИТЕ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя хората без недостатъци........ sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
навикването,подсвиркването по светофарите,яденето на баничка в трамвая....

<{POST_SNAPBACK}>

Това вече зависи от културата на човек.На тези явно им липсват първите седем години. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това вече зависи от културата на човек.На тези явно им липсват първите седем години. :down:

<{POST_SNAPBACK}>

След всичко изброено мога да кажа само едно ... отмъщението и зависта.Които вървят ръка за ръка и са може би в основата на всичко останало което не харесваме в един човек. Ако ги нямаше светът щеше да е прекрасен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Забравих да допълня - МАЗНЬОВЦИТЕ!

<{POST_SNAPBACK}>

Абе пич има ли такива хора аз досега не съм виждал такива чудеса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя когато някой ми каже че правя нещо зле а всъщност не е така.Направо изпадам в истерия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мразя никого, но просто има хора, в които няма какво да харесвам. Лицемерието, лъжата в името на собствената облага, алчонстта са качества, които не обичам в никого. За жалост в днешните дни е доста трудно да се намери истински човек, истински приятел, който няма да преразказва това, което си говорите насаме, който няма да говори зад гърба ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз по принцип не мразя,но има някои хора които са ми антипатични.И това са хората без чувство за хумор,също и не ми допат тези на които някои друг им е виновен а не намират вината в себеси и постоянно мранка.А да има друг тип хора кадето не са ми от любимите,но за тех не се сещам :Pbiggrin.gif

:bye:

PS:Приятен Ден/Вечер или сътрин :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе пич има ли такива хора аз досега не съм виждал такива чудеса

<{POST_SNAPBACK}>

Знаеш за кои имам предвид. Мазници в преносния смисъл.

Много ги има :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много мраза хора който лъжат и тези който се правят на много важни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:down: По принцип 'мразя' е много силна дума, затова не мога да понасям лъжците, черногледите и вечно мрънкащи и оплакващи се хора. Ненавиждам и лицемерите, подмолните души, а също и повърхностните човечета. Много ме дразнят и комплексарите, позьорите и интригантите. Такива екземпляри са зачеркнати безвъзвратно от саписъка на Приятелите ми (ако въобще съм ги допуснала по някаква причина). Понякога се вбесявам на слабохарактерните и на тези без собствено мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мразя е силна дума, но все пак да речем, че не ми допадат хората без воля, тези които се предават и не отстояват позицията си.

Мразя хората, които не държат на думата си.

Не ми допадат материалистите и хората без мечти.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък мразя почти всички видове ирония, мноооооого дразнят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък мразя почти всички видове ирония, мноооооого дразнят

Иронията може да бъде чудесно защитно средство :)

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.