Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Аз бих погледнал другата на Asus, която е малко по-безшумна, което за някои потребители е плюс.  Друг вариант за тези пари е тази:  Sapphire AMD Radeon HD7870, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E  която е с безплатна доставка, но пък е малко по-производителна от една HD 7850. И видеокартата нека е, някоя 2 GB версия.  Поздрави! 

Благодаря ти за съвета!

2GB ще бъде,със сигурност,Но HD7870 вече ми идва в повече като цена!Да разликата в цената не е голяма,но аз имам само 360лв в момента,така,че ще остане HD7850 пък и се клоква :D.

И като се сетя,че подминах първоначалния бюджет..... но дано си заслужава,че се озорих тези 3 месеца с тази заплата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като се сетя,че подминах първоначалния бюджет..... но дано си заслужава,че се озорих тези 3 месеца с тази заплата :D

То бюджетът си е бюджет, но да се скромничи поне за толкова пари, малко озадачаващо. Тогава взимаме тази на Asus и така: Както казах, по-тиха е.   

ASUS HD7850-DC2-2GD5-V2   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш фенство към даден производител може да поразгледаш и тези варианти: 

ASUS nVidia GeForce GTX660, 2048MB, GDDR5, 192bit, DVI, HDMI, PCI-E - 34109 лв.

GIGABYTE nVidia GeForce GTX660, 2GB, GDDR5, DVI, HDMI, PCI-E - 34334 лв.

MSI nVidia GeForce GTX660, 2048MB, GDDR5, DVI, PCI-E - 36089 лв.

Успех с избора! :)

ПП: Всички предложения са с безплатна доставка! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще взема HD7870 ,предложена от  Masterplay.Като ще е гарга,да е рошава!А и като гледам сравнения между GTX660 и HD7870,мисля,че втората е по-добрия избор.

п.п. Много ви благодаря за съветите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще взема HD7870 ,предложена от  Masterplay.Като ще е гарга,да е рошава!А и като гледам сравнения между GTX660 и HD7870,мисля,че втората е по-добрия избор.

След клок GTX 660 достига HD 7870 на стандартни честоти и може би леко минава. Всичко зависи и от играта за кой производител е оптимизирана и т.н.... При клок на HD 7870 е друга вълна. Има игри където GTX 660 ще мине HD 7870 и обратното. :)

ПП: която и да вземеш няма да сгрешиш! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След клок GTX 660 достига HD 7870 на стандартни честоти и може би леко минава. Всичко зависи и от играта за кой производител е оптимизирана и т.н.... При клок на HD 7870 е друга вълна. Има игри където GTX 660 ще мине HD 7870 и обратното. :)

ПП: която и да вземеш няма да сгрешиш! :)

Добре - след клок GTX 660 тогава стига 7870 , ами ако клокне 7870 ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

duskwood, на 14 Авг 2013 - 12:06 AM, написа:Публикувано изображение

След клок GTX 660 достига HD 7870 на стандартни честоти и може би леко минава. Всичко зависи и от играта за кой производител е оптимизирана и т.н.... При клок на HD 7870 е друга вълна. Има игри където GTX 660 ще мине HD 7870 и обратното.  :)

ПП: която и да вземеш няма да сгрешиш!  :)

Добре - след клок GTX 660 тогава стига 7870 , ами ако клокне 7870 ? :D

Не така! Прочети отново коментарът и особено в червеното!

Бъди по внимателен колега за да не оспамваме темата... :nono:

Лек ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво ги давате тия линкове към пловдивският сайт,но сайтът е в ремонт и нищо не се вижда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво ги давате тия линкове към пловдивският сайт,но сайтът е в ремонт и нищо не се вижда.

Не е в ремонт,а се обновява!По този начин си обновяват каталога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...