Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Тези карти SAPPHIRE надеждни ли са?Питам защото съм срещал лоши мнения за тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другарите от "М**т" вкарват евтини палитки и сапфирки, за да им излезе сметката. Тук-там Gigabyte и Asus - но това е положението. Това е конфекцията на "М**т", ако искаш нещо по-различно има EVGA.Но пък палитките и сапфира са държаливи, зависи от това как ги експлоатираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

надеждни са, обаче msi са боклуци чийфтека също не ти го препоръчвам (много слаби са 12 волтовите линии, пък и е боклук)... по добре фортрон ако търсиш захранване за тия пари или вземи 4гб рам вместо 8 и по добро захранване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12V линии ще са от значение, ако се ползва друга карта, а не HD7770. Иначе да, захранването става, но за 4-5 години почва да сдава багажа. Всъщност, кое ли захранване е вечно. С Моят Cheftec 450 W  в момента клоквам една стара щайга с P4, защото не издържа вече на GTX460 и I5. Обаче да твърдиш, че е боклук, е леко пресилено. Досега е издържало на всеки напън и не е довеждало до повреди в компонентите. Последните 1-2 седмици пък бе постоянно под напъна на токови удари, заради нагорял главен бушон. Още работи всичко.  Като недостатък бих изтъкнал, че с времето перката се раздрънква, обаче както казах, няма нищо вечно.  Дори Мерцедес. Ако обаче ще се взема видеокарта с два 6/8 пинови конектора, Chieftec  не е никак подходящо за целта, защото ще се наложи да се ползват преходи и там вече работите се омацват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте малко момчета!Захранването което ще купувам е това - http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SS-520GB-BRONZE  !!!!

Най-вероятно ще го купя в понеделник от един пловдивски магазин за 117лв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте малко момчета!Захранването което ще купувам е това - http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SS-520GB-BRONZE  !!!!

Ние чакаме, но междувременно коментираме конфигурацията на Tahumba и Chieftec-а. :) Иначе знаем какво ще вземаш. Обаче @Tahumba  е предложил доста по-добра конфигурация, като е икономисал от захранване. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този ценови клас има по-добри предложения като захранвания!

Cooler Master Silent Pro M2, 420W

Качествено ,тихо ,полу-модуларно захранване с 5 години гаранция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не особено но ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги това захранване добро ли е?  http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-FORTRON-FSP500-60GHN--500W

А какво не им хареса на CM и SS,които са предложени по-горе? Ако търсиш евтения (не ти препоръчвам да режеш от захранване)-NJOY 450 RGE Active PFC.Ако избереш Хасуел-друго захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто попитах :) .Поръчах си SEASONIC SS-520GB и утре ще ми го доставят.Извинете ме,моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто попитах :) .Поръчах си SEASONIC SS-520GB и утре ще ми го доставят.Извинете ме,моля!

Аз слагам от бронзовите Сисоници като надеждни и евтини(430,520,620),единствено на компа вкъщи съм забелязал нещо,но няма признаци при натоварване за отклонения.Според мен си направил добър избор.За какво се извиняваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво се извиняваш?

За това,че задавам някакви идиотски въпроси :D !

Както и да е,все пак благодаря за съветите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново :) !

Колеги тук до 3-4 дни ще имам възможност да си купя дънна платка и рам и искам да попитам дали тази дънна платка е добра - http://www.emag.bg/komponenti-periferni/pc-komponenti/d-nni-platki/d-nna-paltka-asrock-970-extreme4-socket-am3-product   - Asrock 970 Extreme4/AM3+  и 4GB DDR3 Adata pro 1600mhz ?

Интересуваме дали след време ще мога да клокна AMD FX-6350 с това дъно,т.е. дали дъното ще издържи(би трябвало,съдейки по характеристиките).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се,че ъпвам темата,но ще е добре ако може да споделите мнението си относно асрок + amd :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, много колеги ще скочат, понеже яко са си го набили отз@д, но моя коментар е: AsRock Sucks!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай Asrock, нищо и няма. 

П.П. Все пак, имай предвид, че е 4+1 фази. Ако ще гониш екстремен клок, ти трябва и по-яко дъно, но тогава и парите са други ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай Asrock, нищо и няма. 

П.П. Все пак, имай предвид, че е 4+1 фази. Ако ще гониш екстремен клок, ти трябва и по-яко дъно, но тогава и парите са други ;)

То е ясно,че за екстремен клок няма да стане :D,но за цената от 148лв мисля,че повече не може да се иска!

Можете ли да предложите нещо по-добро до към 155-160макс?

п.п. За тази платка какво мислите http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3907#sp ? 8+2 фази е!А цената и в магазина от който мога да я купя е 150лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно,че за екстремен клок няма да стане :D,но за цената от 148лв мисля,че повече не може да се иска!

Можете ли да предложите нещо по-добро до към 155-160макс?

п.п. За тази платка какво мислите http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3907#sp ? 8+2 фази е!А цената и в магазина от който мога да я купя е 150лв.

Тази е добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам я същата и fx-6300 го пуснах на 4.5 Гхц без проблеми. За повече не съм го мъчил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско момчета,да сте живи и здрави!Още утре ще си я поръчам :) .

Има само един проблем!Ще трябва да се ъпдейтне биоса за да може да подкарам FX 6350.Как точно става това?

Предполагам,че платката ще е с версия на биос "F1" ,а за да подкарам FX-6350 ще ми е необходима версия "F7".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако ги помолиш в магазина ще ти го ъпдейтнат безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако ги помолиш в магазина ще ти го ъпдейтнат безплатно.

Да,така и ще направя! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско момчета,да сте живи и здрави!Още утре ще си я поръчам :) .

Има само един проблем!Ще трябва да се ъпдейтне биоса за да може да подкарам FX 6350.Как точно става това?

Предполагам,че платката ще е с версия на биос "F1" ,а за да подкарам FX-6350 ще ми е необходима версия "F7".

В ДОС,с програма за обновяване,намираш си го като .ехе и просто си го стартираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето нищо не може да стартира, ако дъното не разпознае процесора. 

Дъното трябва да е рев. 3.0, т.е., ще ти подържа процесора без проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...