Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Само дето нищо не може да стартира, ако дъното не разпознае процесора. 

Дъното трябва да е рев. 3.0, т.е., ще ти подържа процесора без проблеми. 

Да,така е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ Днес поръчах дъното и ги помолих да обновят биоса,казаха,че ще го обновят.Дано си свършат работата,ако ли не ще им го пратя обратно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 10 минути ми доставиха дънната платка GB 970A-UD3 "Rev.3" така,че не се налага ъпдейт на биос :) 

Отново благодаря на Всички,които ми помогнахте  :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги!

Дойде време за купуване на процесор и се чудя между FX-6300 и FX-6350,кой от двата да избера?Гледайки сравнения между двата в CPUWorld не намирам кой знае каква разлика(не,че няма,но не е значителна).Иска ми се да взема FX-8350,но за съжаление цената му ми идва висока :D

п.п. Процесора със сигурност ще се клоква в бъдеще!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си 8320(AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+ 

Обща стойност - 290.33 лв. с ДДСако успееш да събереш парички! Ако пък не, 6300! 

Поздрави и успех! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на XECUTIONER но на по добра цена :-)

AMD FX-Series X8 8320, 3.50GHz, 16MB, BOX, AM3+, Black Edition

Цена с ДДС: 285,01 лв

Цена без ДДС: 237,51 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги!

Дойде време за купуване на процесор и се чудя между FX-6300 и FX-6350,кой от двата да избера?Гледайки сравнения между двата в CPUWorld не намирам кой знае каква разлика(не,че няма,но не е значителна).Иска ми се да взема FX-8350,но за съжаление цената му ми идва висока :D

п.п. Процесора със сигурност ще се клоква в бъдеще

Колегата ме изпревари.Ако можеш да отделиш подобна сума този процесор е добър избор.В Скай е на малко по-ниска цена AMD FX-Series X8 8320, 3.50GHz, 16MB, BOX, AM3+, Black Edition

XECUTIONER

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мхм ,ами ще изчакам още една седмица и ще взема FX-8320.Дано си заслужава :D

п.п. Има ли някаква истина в тези "8" ядра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мхм ,ами ще изчакам още една седмица и ще взема FX-8320.Дано си заслужава :D

п.п. Има ли някаква истина в тези "8" ядра?

Не особено тъй като са 4 двублокови модула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Гледам в един сайт кит 2x4GB RAM Adata 1600 XPG на цена от 98лв.Добра ли е тази рам?Защото обикновено 2x4GB (китчета) са на цена от около 130-40лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено цената е с ддс... но може да си видял и някоя промоция. Ето ти още една - Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами цената с ДДС е 98,32!Мисълта ми беше дали е добра и дали няма да имам някакви проблеми с нея?Ако не,то ще я поръчам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, сподели го тоя сайт! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам какви проблеми може да има с кой да е кит ddr3? Въпроса е че с АМД-то по-вървежна е някоя с по-голяма пропусквателна възможност. Тая в Емаг е по-добра оферта ако за другата трябва да плащаш и доставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.itleader-bg.com/shop/komponenti/%D1%80%D0%B0%D0%BC%20%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%82%20%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2%20%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/2x4g-ddr3-1600g-adata-xpg.html

Пловдивски е и досега от него съм си купувал компонентите!Доставят ми всичко до вкъщи за без пари.

п.п. Ами мисля,че тази рам се клоква,така,че не виждам проблем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.itleader-bg.com/shop/komponenti/%D1%80%D0%B0%D0%BC%20%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%82%20%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2%20%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/2x4g-ddr3-1600g-adata-xpg.html

Пловдивски е и досега от него съм си купувал компонентите!Доставят ми всичко до вкъщи за без пари.

п.п. Ами мисля,че тази рам се клоква,така,че не виждам проблем!

Доста интересен сайт , ако това са реалните цени в момента ,то няма смисъл живеещите в Пловдив да се натискат да пазарят от Софийските магазини!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста интересен сайт , ако това са реалните цени в момента ,то няма смисъл живеещите в Пловдив да се натискат да пазарят от Софийските магазини!

Ами аз затова постоянно ви разпитвам!Защото си купувам нещата от тук.Сега в други ден ще си поръчам кутията,рамта и процесора.Улеснявам се по този начин.

Не искам да си мислите,че им правя реклама или нещо подобно!!!!!А и на мен един потребител от този форум ми предложи това сайтче :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз затова постоянно ви разпитвам!Защото си купувам нещата от тук.Сега в други ден ще си поръчам кутията,рамта и процесора.Улеснявам се по този начин.

Не искам да си мислите,че им правя реклама или нещо подобно!!!!!А и на мен един потребител от този форум ми предложи това сайтче :)

Ами там направо могат да избият рибата. например G2010 за 88 лева. Ако са налични и верни тия неща, да се пренасочваме натам :)

Иначе A-DATA  паметите според мен са доста добро попадение като цена/производителност. Например моята съм я пуснал на 1700 MHz  при CL9,  а стандартно и дават CL11 при 1600 MHz. От тая гледна точка, не бих сменил тая марка скоро.  И това без да бутам напрежението. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз така или иначе ,ще разбера щото чакаля от един колега от хардуера и3-ка на старо(редовно продава за по 140-150лв.), а в този сайт и3-3210 е 180лв. - ако е реална цената в петък го поръчвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!

Утре ще поръчам видео картата и съм се спрял на HD 7850 2GB OC - http://www.itleader-bg.com/shop/komponenti/video-karti/sapphire-hd7850-2gb-gddr5-oc.html

Та се чудя колко вата консумира тази карта,че и процесора ще е FX-8320,а той си е лаком и ме е страх да не клекне захранването :D .А и мисля да го клокна и него след като почета нужната литература и си купя добър охладител(За процесора става въпрос).

Захранването е SS 520 bronz 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!

Утре ще поръчам видео картата и съм се спрял на HD 7850 2GB OC - http://www.itleader-bg.com/shop/komponenti/video-karti/sapphire-hd7850-2gb-gddr5-oc.html

Та се чудя колко вата консумира тази карта,че и процесора ще е FX-8320,а той си е лаком и ме е страх да не клекне захранването :D .А и мисля да го клокна и него след като почета нужната литература и си купя добър охладител(За процесора става въпрос).

Захранването е SS 520 bronz 

Емаг имат по-добра оферта.  Само за 305 лева. + безплатна доставка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата консумира около 130 вата под пълен товар. Процесора с няколко вата по-малко. Няма да има проблеми със захранването!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емаг имат по-добра оферта.  Само за 305 лева. + безплатна доставка

То хубаво имат,но тоя MSI !Предпочитам Sapphire или GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих погледнал другата на Asus, която е малко по-безшумна, което за някои потребители е плюс.  Друг вариант за тези пари е тази:  Sapphire AMD Radeon HD7870, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E  която е с безплатна доставка, но пък е малко по-производителна от една HD 7850. И видеокартата нека е, някоя 2 GB версия.  Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...