Премини към съдържанието
vescherry

Проблем с инсталиране драйвери HP M1132 MFP

Препоръчан отговор

Преинсталирах си Windows XP SP3, остана принтера да сложа и тук изненада. Тръгва си инсталацията, тегли си архива с драйверите които са в самия принтер и накрая казва че принтера не е свързан. И така се върти в кръг, кабел сменях рестартирвах, драйвери от сайта им теглих  - същата работа. Иначе се намира като флаш устройство в началото, започва да слага драйвери и стига до там, че не е свързан. Патил ли е някой такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

свържи принтера с кабела когато ти го изпише това , преди това инсталирай драйвера без кабел ( може и да стане ) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този ли драйвер си изтеглил и инсталирал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този същия драйвер съм изтеглил. Пробвах и с изваден кабел, като стигне до съобщение че няма принта - слагам кабела, но нищо не се получава има само опция да затвориш съобщението и всичко проключва. На по-старите модели разни - слагаш кабела и продължава инсталацията, тук ще кажеш че изобщо не комуникира принта с компа, само в началото го разпознава като флашка и тръгва сама инсталацията от него самия. Принта нов няма и 6 месеца, бачкаше до последно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте с друг порт на компютъра.

http://ftp.hp.com/pub/softlib/software12/COL44841/mp-114642-1/HPPSdr.exe - диагностиката какво казва?

Редактирано от krassleto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защитната стена махнах и изключих и антивирусната и всичко си дойде на място. Гати историята....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си вземал като мен дълъг кабел  :) / 5 м мисля че беше / аз си бих главата с един самсунг 30 минути , бях го купил за един приятел и неще гадта да се инсталира - отскочих до в къщи , донесох мой кабел и принтера отлепи  :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.