Премини към съдържанието
SclerosiS

Помощ за избор на телевизор до 700лв. от Техномаркет/Технополис

Препоръчан отговор

Здравейте,

Нужна ми е помощ за избор на фул хд телевизор до 700лв. Да е минимум 32''. Днес ходих и разглеждах, но от толкова модели не знам кой ще е най-добре като качество/цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте,

Нужна ми е помощ за избор на фул хд телевизор до 700лв. Да е минимум 32''. Днес ходих и разглеждах, но от толкова модели не знам кой ще е най-добре като качество/цена.

Аз лично Ви препоръчвам да погледнете  моделите на "Philips" . Има толкова теми по този въпрос, че не е необходимо отново да се повтаряме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари,FULL HD пък и за по-голям от 32 инча не знам,но за още 50 лв (32-ка) ти предлагам да погледнеш това.В този ценови диапазон,FULL HD за мен това е най-доброто предложение! http://www.technopolis.bg/b2c/details/14436/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L32E5E-LED Успех!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично Ви препоръчвам да погледнете  моделите на "Philips" . Има толкова теми по този въпрос, че не е необходимо отново да се повтаряме.

:nono:

Телевизорите на Philips са сред най-некачествените на българския пазар. Да не говорим, че най-евтините модели отскоро се сглобяват в Турция, във заводите на Vestel.

Предложението на skalata_73 е много добро. Моделът е с IPS матрица, и дава много добра картина. Признавам, и аз съм го харесал за себе си :) , и само чакам момента.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един филипс, който е много добър за парите си. http://www.technomarket.bg/products/09128962/philips-39pfl3008h

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно препоръчвам този модел на Philips -> http://technomarket.bg/products/09126345/philips-40pfl3107h

Страхотно съотношение качество/цена. Голям диагонал (102см.) FULL HD LED Телевизор. 100Hz за качествена картина, HDMI и двата тунера (аналоговия скоро ще е излишен). Въобще всичко необходимо в днешно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизорите на Philips са сред най-некачествените на българския пазар. Да не говорим, че най-евтините модели отскоро се сглобяват в Турция, във заводите на Vestel.

Предложението на skalata_73 е много добро. Моделът е с IPS матрица, и дава много добра картина...

Интересен коментар! Бих си позволил да го разделя на 3 части по изречения:

- първото е твърде ангажиращо и би следвало да е придружено с някакви аргументи - за жалост, неприложени

- моделите на Philips до 3-та серия включително наистина се правят в заводите на Vestel и са силно непрепоръчителни. Въпросната турска фирма произвежда най-ниските серии на куп марки, които обикновено са едни и същи, различаващи се само по табелката, която носят. Който иска Philips - да купува 4-та серия и нагоре

- действително skalata_73 е дал много удачно решение за тия пари, но аз бих предложил и един алтернативен модел, пък нека авторът си решава - http://www.technomarket.bg/products/09128832/lg-32ln575s . Все са си с 50-херцови панели, но моделът на LG е с двуядрен процесор, интернет, Smart, DLNA и пр. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен коментар! Бих си позволил да го разделя на 3 части по изречения:

- първото е твърде ангажиращо и би следвало да е придружено с някакви аргументи - за жалост, неприложени

Интересно :) . Никое от другите предложения също не е аргументирано, включително и твоето. Базират се на технически характеристики, прочетени в интернет. А в сайтовете с такива характеристики никога не пишат практическа информация, например кои марки и модели колко дефекти дават още в гаранционния срок, че и по 2 и повече пъти.

Да кажем, че аз имам информация по въпроса ;) , но не е удачно в публичен форум да споделям откъде я имам ...

Пиша във форума с желанието да бъда полезен на питащите, а не да градя репутация на много разбиращ :) . Не ми е нужна такава. Така че няма да се аргументирам. Който иска - да ми вярва, който не иска - негова си работа. 

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Интересно :) . Никое от другите предложения също не е аргументирано, включително и твоето. Базират се на технически характеристики, прочетени в интернет. А в сайтовете с такива характеристики никога не пишат практическа информация, например кои марки и модели колко дефекти дават още в гаранционния срок, че и по 2 и повече пъти.

Да кажем, че аз имам информация по въпроса ;) , но не е удачно в публичен форум да споделям откъде я имам ...

Пиша във форума с желанието да бъда полезен на питащите, а не да градя репутация на много разбиращ :) . Не ми е нужна такава. Така че няма да се аргументирам. Който иска - да ми вярва, който не иска - негова си работа. 

Ти пък откога почна да разбираш от телевизия и телевизори, че пишеш глупости.Какво има да се аргументирам. Когато "Philips са правили телевизори, ти не си бил още заплануван за този живот. И с информация не разполагаш само ти, а много други, повече от теб! Ти и така не си много от разбиращите, че да градиш репутация бе хлапе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си. Philips са били качествена марка преди повече от 40 години. Сега са като другите - изнесено производство в страни с евтина работна ръка, разделение по пазари. От което страда качеството.

Щом почваш с личните нападки, значи знанията ти по темата са се изчерпили :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, не, не, не! Моля, без гюрултия! Така няма да помогнем на автора на темата, само ще го объркаме допълнително.

Никоя фирма не произвежда телевизорите си според седалището си - телевизорите Samsung и LG надали някога ще видят Корея, Япония е е чужда страна за Sharp, Toshiba, Sony и Panasonic, а Philips нямат и представа как изглеждат дигите в "родната" им Холандия. Да не говорим за слабо застъпените в Европа (но не и в останалите континенти), но в никой случай с не по-ниско качество продукти на JVC, Sanyo и пр., базирани в Мексико, Бразилия и къде ли не. Но изброеното в никой случай не значи лошо качество на продукта и занижен контрол на продукцията, защото тая игра си има правила. И ако не ги спазваш, си вън от нея. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... но моделът на LG е с двуядрен процесор, ...

A модела на Panasonic-a с какъв процесор е бе приятел? ;) Иначе и LG -то не е лошо за тези пари-да има функции,които едва ли се ползват от повечето хора,но за картината не мое се опне на малкия пръст на Panasonic-а-мое мнение :) (Говоря за конкретните модели!!!)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A модела на Panasonic-a с какъв процесор е бе приятел? ...

Съжалявам, грешката е моя - Е5 е също е с двуядрен процесор.

Що се отнася до останалите екстри, дали те ще са в плюс за автора или не, няма откъде да знам - може да разчита точно на тях. Не мога да сравнявам и картината на Е5 с LN575S, защото не съм разглеждал втория, но има хора с всякакви вкусове. Затова и предложих втори вариант, не че с това се изчерпва изборът - има още една марка, която поне аз съвсем съзнателно се въздържам да коментирам, но мнозина са ѝ фенове, въпрос на вкус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вмъкна че и 32LN575S е със IPS Panel.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. Не мога да сравнявам и картината на Е5 с LN575S, защото не съм разглеждал втория, но има хора с всякакви вкусове. ..

Е аз по случайност,или не съм го гледал и втория-та затова и изказах такова мнение-наизуст или само ако съм чел някъде не пиша.А за картината на Panasоnic-a,че е по-добра си е моя мнение :) Аз поне така я виждам ;)  ПП тук не става въпрос за фен на тази,или онази марка ,а за съотношение цена-качество според изискванията и възможностите на автора.Аз така възприемам темата и така изказвам мнения.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вмъкна че и 32LN575S е със IPS Panel.

Да, но и двата са с нея, та затова и не огласих факта. А подвеждането с процесора дойде от тазигодишния модел Е6, който е с едноядрен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама авторът на темата за пореден път изчезна след уводния коментар... А може би вече си е купил телевизор и си го гледа, докато ние ровим по таблици и сайтове за информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама авторът на темата за пореден път изчезна след уводния коментар... А може би вече си е купил телевизор и си го гледа, докато ние ровим по таблици и сайтове за информация.

А може просто да е постъпил правилно :) - да е отишъл в магазина да огледа моделите на живо. Така се избира телевизор, а не с четене на характеристики по сайтовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Edit: delete

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може пък и да ни ,,гледа,, сеира :D:offtopic_s:

...или новия си телевизор и хич да не му пука,кой какво писал :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.