Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

от скоро имам следният проблем: като пусна филм,видео в интеренет или игра и не пипам клавиетурата или мишката в продължение на 2мин и картината започва да насича,но ЗВУКА още си се чува както трябва и процесора ми се натоварва на 90%,като разклатя мишката и всичко се нормализира.Видео к. ми е с последните драйвъри,компа го чистих, на процесора сложих термопаста,пусках тестове от win 7 и memtest,но няма грешки.Като съм на десктопа, процесора държи 5% натоварване,което е нормално.

Миналата година имах проблеми с едната рам памет,но разбрах,че е за смяна чак, когато реших да си преинсталирам win 7-цата,тогава нямаше такива проблеми.

Ако пусна task manager-а (диспечер на задачи) и го минимизирам и си пусна филм и няма да зацепва,що е то?

Win 7 ultimate 64-bit AMD Athlone II x2 260 processor на 3.1Ghz 3.0GB RAM ddr2 Nvidia GeForce gt 430 1gb ddr3  

Редактирано от experta14 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като си чистил компютъра и си сменял термопастата провери ли за всеки случай температурите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това беше едно от първите неща,които направих - да видя температурата. Пусната антивирусна,скайп,мозила - по 27 градуса на ядро,видео 34 градуса ,motherboard 40градуса.

От биоса съм го направил при 70 градуса да има warning,а при 75 да се изключва.

Редактирано от experta14 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е от Windows! Прави си Automatic Maintenance и логично товари процесора и харда! Изключи го! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоест да дам off на system maintenance troubleshooter или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоест да дам off на system maintenance troubleshooter или?

Да!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава търсиме проблема другаде: обновяване на флашплеъра, кодеци, проверка за вируси! Засега това се сещам! Като пуснеш таскмениджъра виж все пак кое товари процесора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма подобрение...

Спри автоматичните ъпдейти, когато няма активност на компютъра те започват да се инсталират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имал съм такъв проблем с компютър и след като почистих регистрите + временните файлове изчезна.Направи го и ти ,и виж дали ще има ефект.Ако няма програмата ,може да я свалиш от тук--------> Download

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава търсиме проблема другаде: обновяване на флашплеъра, кодеци, проверка за вируси! Засега това се сещам! Като пуснеш таскмениджъра виж все пак кое товари процесора!

преди няколко дни пробвах и с по-стар и с най-новия флаш плейър,

Вируси не мисля,ще ми намери разни кракове за игри и кий гени,

за кодеци се съмнявам,попр. уиндолс 7 ъпдейтва всичко автоматично.

Спри автоматичните ъпдейти, когато няма активност на компютъра те започват да се инсталират.

ок

Имал съм такъв проблем с компютър и след като почистих регистрите + временните файлове изчезна.Направи го и ти ,и виж дали ще има ефект.Ако няма програмата ,може да я свалиш от тук--------> Download

Публикувано изображение

Публикувано изображение

тази програма я ползвам от мнг. дълго време, чистил съм,премахвал съм грешки с нея,коригирал съм кои програми да се пускат с стартирането...и т.н. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имал съм такъв проблем с компютър и след като почистих регистрите + временните файлове изчезна.Направи го и ти ,и виж дали ще има ефект.Ако няма програмата ,може да я свалиш от тук--------> Download

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Няма програма, която чисти регистрите, има такава която ги омазва. 

Виж под Safe Mode with Networking има ли го този проблем.

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.