Премини към съдържанието
dixi

Учителка изнасилила 28 пъти 13-годишен ученик

Препоръчан отговор

Учителка от американския щат Делауеър бе уличена, че само за седмица е изнасилила 28 пъти 13-годишен свой ученик, предава агенция АП, цитирайки местния „Нюз Джърнъл“. 34-годишната Рейчъл Холт се изправя пред съда и затова, че е предлагала на малолетното момче и на неговия най-добър приятел и съученик бира.

vert.holt.jpg

Rachel Holt

Преподавателката е била разкрита от бащата на 13-годишното момче, който се усъмнил в многото телефонни разговори, които синът му провеждал с учителката си, и подал сигнал в полицията. Друга причина за сигнала бил фактът, че Рейчъл се обаждала няколко пъти в дома на момчето от името на майката на негов приятел и убеждавала родителите, че той е добре и ще спи при приятели.

При разследването полицаите открили, че разведената жена няма никакви предишни престъпления в досието си и дори всички родители я описват като мила и отзивчива учителка, която се грижи съвсем всеотдайно (както се разбрало, във всеки смисъл на думата) за децата.

Според доклад на американското образователно министерство от 5 до 10 процента от американските ученици са имали подобно „неподходящо отношение“ към преподавателите си.

Източници: dnes.bg cnn.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да звучи гадно, но дамата е ценен екземпляр. Женската педофилия (в случая на тънката граница с ефебофилията) е рядко срещана.

Притеснителен е големия процент "нездрави" контакти с учители, който е цитиран. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скрита лимонка са тия откачени американци ей! Поне да беше хубава като мадамата в една доста по-стара история (руса и със страхотно тяло), а тя какъв вълк излезе (е няма да се извинявам, защото си е истина пък и не е Света Вода ненапита). Едва ли му е било чак толкова зле на ученика, но погледнато от страни си е направо ужасна картинка. Добрата страна е че вероятно го е научила на това-онова, лошата - може да му остане като травма до края на живота и след време да се превърне я в изнасилвач, я е сериен убиец (не му пожелавам нито едно от двете)maniac.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами направо незнам какво да кажа Ужас.Хем съжелявам момчето хем не щото аз осещам нещо гнило в цялата тази история.Как така 13 пати е злоопотребила с него,ако на него не му е било приятно още след 1-я пат ще ше да съобщи на тяхните а не да му се случи още 12 пати подобна случка.

Според мен в цялата тая история има интрига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфу, тя поне по-хубава да беше, а то :)

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва ли е учителката? Та това е жената мъж. icon7.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз само едно не разбрах- като го водят за изнасилване тоя 13 годишния от какъв зор е ходел при нея цял седмица!? :) Незнам за вас, ама аз си мисля че нещо не се връзва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уффф ... как може да има такива хора ... Stalik извинявай за въпроса ама може ли да поразтеглиш малко локумите и да кажеш защо пък тази дама да е ценен екземпляр след като нарушава не само писаните заокони,но и неписаните!Наистина малко гадно прозвуча това което написа,но съм сигурен,че ще имаш доста силни доводи за да го кажеш това! ( Ей и да не са обидиш от нещо,че ше те бия :) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасно!Всякакви ги има...Ама то момчето като е знаело какво го чака защо е ходило цяла седмица при нея?! ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ужасно!Всякакви ги има...Ама то момчето като е знаело какво го чака защо е ходило цяла седмица при нея?! ohmy.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Явно не му е било толкова лошо на младежа cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

infinity 1305 душко, ако някоя такава ме насилва хич няма да ми пука какво може да роди болния и мозак няма да се върна при нея и това е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

|Винаги ми е било много любопитно като как точно жена може да изнасили /в класическият смисъл на думата/ мъж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе всякакви ги има. Нищо не може да ме учуди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Stalik извинявай за въпроса ама може ли да поразтеглиш малко локумите и да кажеш защо пък тази дама да е ценен екземпляр след като нарушава не само писаните заокони,но и неписаните!Наистина малко гадно прозвуча това което написа,но съм сигурен,че ще имаш доста силни доводи за да го кажеш това!

<{POST_SNAPBACK}>

Ами аз се обосновах още горе - женската педофилия е рядкост. От чисто психологическа гледна точка тя си е ценен екземпляр. Не се случва често на някой психолог да попадне на жена с педофилски наклонности.

|Винаги ми е било много любопитно като как точно жена може да изнасили /в класическият смисъл на думата/ мъж

<{POST_SNAPBACK}>

И на мен честно казано...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз се обосновах още горе - женската педофилия е рядкост. От чисто психологическа гледна точка тя си е ценен екземпляр. Не се случва често на някой психолог да попадне на жена с педофилски наклонности.

И на мен честно казано...

<{POST_SNAPBACK}>

Чудите се как могат да изнасилят мъж?Ами лесно-това не е голям и силен мъж,а беззащитно дете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чудите се как могат да изнасилят мъж?Ами лесно-това не е голям и силен мъж,а беззащитно дете!

<{POST_SNAPBACK}>

А тя не е жена, а ГОДЗИЛИЩЕ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Ами как ще му стане на това дете . Та вижте снимката на какво прилича тази . Явно на хлапето му е харесвало .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвам че още пиша по тая извратена тема :)

oneliverpool важна е техниката, въпреки че като се замисля, при тази с торба на главата не става, тя трябва да нахлузи цял чувал.

Най-лошото е че сигурно му е била първата и сега вярно може да има някаква травма (леко се съмнявам, но времето ще си покаже)Аз поне ако се дам толкова лесно на този звяр до края на живота си нямаше да мога да си простя....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се казва в публикацията-бащата на момчето се е усъмнил.....Явно контактите с учителката са били приятно изживяване за тинейджъра.След като родителите са разбрали какво всъщност е ставало-са :1.)потръпнали от ужас

2.)обяснили са на сина си,че е бил изнасилен,а може би той се е оправдал така

3.)завели са дело с иск за няколко милиона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какво?! - медал ли да й дадат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха снощи четох темата, но не можах да видя снимката на учителката и си я представих наистина ужасна. Днес видях снимката и може би защото бяхте изписали такива неща, че косите ми настръхнаха, направо ми хареса. Тя просто си изглежда като нормална, дори симпатична пълничка жена - вие кво очаквахте Памела или Джоли да го изнасилят - фантазии biggrin.gif ? Детето е на 13 години, дори да е било и по негово желание - пак е противозаконно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малее ще си умра от смях.Как може ве до така степен да се е стигнало.По крумово време е нямало нищо такова.Сега излязаха некви педофили гейове,наркомани,хомосексуалисти и.т.н.Не се учудих като погледнах темата.А доколкото ученика можел е да се защити не е 4ак безпомощно дете.Все пак учителката е била цела свиня.Но пък да го изнасили 28 пъти тва нещо е срам и озор.Доколкото нейната красота(МАЛЕЕЕ МНОГО Е ГРОЗНА :speak: )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
и какво?! - медал ли да й дадат?

<{POST_SNAPBACK}>

А аз къде съм казал такова нещо? Ти или не може да четеш, или не може да разбереш написаното... Казах че говоря от чисто психологическа гледна точка.

хахаха снощи четох темата, но не можах да видя снимката на учителката и си я представих наистина ужасна. Днес видях снимката и може би защото бяхте изписали такива неща, че косите ми настръхнаха, направо ми хареса. Тя просто си изглежда като нормална, дори симпатична пълничка жена - вие кво очаквахте Памела или Джоли да го изнасилят - фантазии  biggrin.gif ? Детето е на 13 години, дори да е било и по негово желание - пак е противозаконно.

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно съм съгласен. И на мен ми е симпатична. В никакъв случай не бих казал, че е грозна. Просто е пълна, това е. Ако критерия за слабост е Калиста Флокхард...

Малее ще си умра от смях.Как може ве до така степен да се е стигнало.По крумово време е нямало нищо такова.Сега излязаха некви педофили гейове,наркомани,хомосексуалисти и.т.н.Не се учудих като погледнах темата.А доколкото ученика можел е да се защити не е 4ак безпомощно дете.Все пак учителката е била цела свиня.Но пък да го изнасили 28 пъти тва нещо е срам и озор.Доколкото нейната красота(МАЛЕЕЕ МНОГО Е ГРОЗНА :speak: )

<{POST_SNAPBACK}>

Първо - "Крумово" се пише с главна буква. Малка буквата може да бъде при окончание -ски. Имам "крумовско" и "Крумово".

Второ - живял си по Крумово време и си видял, че не е имало? Интересно... Ще ни разкажеш ли за Шишмановото тогава?...

Трето - наркомани е имало винаги, от най-древни времена. Ако не ти е известно, да ти разбия аз историческите илюзии...

Четвърто - гей и хомосексуален са едно и също. Но поставянето им в групата на педофилията и наркоманията като че им дава някаква нравствена оценка, нали така? От къде накъде питам аз!?

Пето - за израза "цела свиня" ще те помоля - в този форум, убеден съм, има също хора с наднормено тегло. Мери си приказките, ако обичаш, най-малкото защото тук се говори на някакъв, поне относително цивилизован език. Мъдрият човек първо поглежда към себе си и тогава посяга на чуждото достойнство.

Житейския опит ще те научи на тези и още други истини...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А аз къде съм казал такова нещо? Ти или не може да четеш, или не може да разбереш написаното... Казах че говоря от чисто психологическа гледна точка.

Напълно съм съгласен. И на мен ми е симпатична. В никакъв случай не бих казал, че е грозна. Просто е пълна, това е. Ако критерия за слабост е Калиста Флокхард...

Първо - "Крумово" се пише с главна буква. Малка буквата може да бъде при окончание -ски. Имам "крумовско" и "Крумово".

Второ - живял си по Крумово време и си видял, че не е имало? Интересно... Ще ни разкажеш ли за Шишмановото тогава?...

Трето - наркомани е имало винаги, от най-древни времена. Ако не ти е известно, да ти разбия аз историческите илюзии...

Четвърто - гей и хомосексуален са едно и също. Но поставянето им в групата на педофилията и наркоманията като че им дава някаква нравствена оценка, нали така? От къде накъде питам аз!?

Пето - за израза "цела свиня" ще те помоля - в този форум, убеден съм, има също хора с наднормено тегло. Мери си приказките, ако обичаш, най-малкото защото тук се говори на някакъв, поне относително цивилизован език. Мъдрият човек първо поглежда към себе си и тогава посяга на чуждото достойнство.

Житейския опит ще те научи на тези и още други истини...

<{POST_SNAPBACK}>

Бре бре добре ве не споря се на всеки намираш кусури.Под изрзаза цела свиня натъквам изнасилването над момчето.Сигурни си чувал за Крумовите закони а?Трябва да си ги припомниш.Сега времето е различно ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.