Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
haidukpikaso

На 20 години си отиде Шеп, кучето с най-трогателната снимка в Интернет

Препоръчан отговор

Публикувано изображение
Фотосът, на който се вижда прегръдка между Шеп и неговия стопанин, бе сред най-харесваните и посещавани в Интернет

Съобщението за смъртта на кучето Шеп бе публикувано на страницата на неговия стопанин в социална мрежа, американецът Джон Ангер. (

Само за няколко часа под това съобщение се появиха повече от 60 хиляди коментара.

Шеп и Джон Ангер станаха световно известни през 2012 година, когато в социалната мрежа се появи тяхна фотография, на която кучето е заспало на гърдите на стопанина си по време на къпане в езеро в щата Уисконсин.

Авторката на снимката предизвика допълнителен интерес, като публикува и факта, че Шеп страда от артрит поради възрастта си – тогава на 19 години. Именно за това Джон Ангер го води да плуват заедно, защото водата облекчава болките му.

След няколко месеца стопанинът на вече известното куче написа в страницата си, че ще се наложи да приспи своя приятел, защото няма средства да продължава лечението му.

Веднага след това той започнал да получава пари от почитатели на снимката от цял свят, като сумата достигнала 25 хиляди долара. С тези средства животът на Шеп е бил продължен с повече от година.

аctualno.com

Вече си при Моста на дъгата

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъчно.

Моята Кари днес я водих в Банкя. Живичка,тича,радва се....

Но другият месец става на 15 години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека почива в мир. Дарил е на стопанина си 20 години щастие.

Редактирано от brusko (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да почива в мир.

Горкият стопанин :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава Любов като тяхната, няма

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благородно му завиждам за дългото време прекарано с любимото куче. Аз имах куче до преди няколко години и си спомням с усмивка за времето, прекарано с него :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преклонна възраст за куче, особено за едрите породи.Колко много любов са си раздали... И аз се надявах със Зара да се радваме дълго, здрава и силна, на 25 -и, след няколко дни става на 10 г., дори специалисти не и дават повече от 6,7 г. Тича и играе като младо куче...Преди 2 седмици и поставиха диагноза рак на млечна жлеза...Съдба...

Редактирано от Efe (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преклонна възраст за куче, особено за едрите породи.Колко много любов са си раздали... И аз се надявах със Зара да се радваме дълго, здрава и силна, на 25, след няколко дни става на 10 г., дори специалисти не и дават повече от 6,7 г. Тича и играе като младо куче...Преди 2 седмици и поставиха диагноза рак на млечна жлеза...Съдба...

Има ли лечение? За 10 години връзката между вас е много силна. Преди 2 месеца ми се отрови моята красавица. Гледах я 2 години и още не мога да я забравя. Сега си взех друго мъниче и се усещам понякога че я наричам с името на бившото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обсъдихме го с нейния лекар и с още един добър специалист - на нейната възраст е по-добре да не се оперира, Шансът за успешна операция е минимален и ще живее няколко месеца в дискомфорт, Ако не се оперира е възможно да живее около 2 години преди да започнат болките. Имам съседка с нем. овчарка със същата диагноза от 3 години...Шанс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обсъдихме го с нейния лекар и с още един добър специалист - на нейната възраст е по-добре да не се оперира, Шансът за успешна операция е минимален и ще живее няколко месеца в дискомфорт, Ако не се оперира е възможно да живее около 2 години преди да започнат болките. Имам съседка с нем. овчарка със същата диагноза от 3 години...Шанс

Същото важи и за котките.

Близо 15 години бяхме заедно с Джеки, благодаря ти че беше до мен, благодаря ти за безкрайната Любов и всичко

Чакайте ме при Моста на Дъгата с Хайдук Пикасо -

ще сме заедно отново

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да трудна дилема. Дано да има късмет да Ви радва колкото се може по-дълго.

Същото важи и за котките.

Близо 15 години бяхме заедно с Джеки, благодаря ти че беше до мен, благодаря ти за безкрайната Любов и всичко

Чакайте ме при Моста на Дъгата с Хайдук Пикасо -

ще сме заедно отново

Моите съболезнования. Сега е на по-добро място.

Лек и успешен ден.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само мога да си представям, каква му е сега на стопанина.

Не искам да си помислям за момента, в който ще остана без котката си. Не искам.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преклонна възраст за куче, особено за едрите породи.Колко много любов са си раздали... И аз се надявах със Зара да се радваме дълго, здрава и силна, на 25 -и, след няколко дни става на 10 г., дори специалисти не и дават повече от 6,7 г. Тича и играе като младо куче...Преди 2 седмици и поставиха диагноза рак на млечна жлеза...Съдба...

Доберманката ми Фрида претърпя две операции на млечната жлеза и си отиде на 9 години.

Все още ме боли за нея. :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава Любов като тяхната, няма

Като любовта на животните няма друга, но са малцина тези, които могат да усетят благословията й!Вече повечето "човеци" нямат сетивата да усещат любов!За съжаление....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.