Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ми казали дали този компютър е подходящ за гейминг http://www.speedcomputers.biz/product/nastolen-kompjutr-speed-game-intel-3220-za-igri/ , и ако не е моля пратете някой подходящ, който да пасва в бюджета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари спокойно се слага четири-ядрен процесор вместо умрелия I3. Раздела обаче си го объркал.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една доста по-производителна конфигурация:

ASROCK B75 PRO3-M /B75/1155
I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155
CORSAIR 2x4GB Vengeance DDR3 1600Mhz 1.35V
1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
CM K350 W/600W PSU
TUL AX7870 2GBD5-2DH/OC

Обща стойност: 1 168.98 лв. с ДДС

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много оскъпен ми се струва въпросния компютър, въпреки 16-те ГБ РАМ които въобще не го правят геймърски. За тези пари се сглобява нещо значително по-добро.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още по-скапан процесор но забележи за повече пари! :no-no: Константине готовите конфигурации не са оферта та не си губи времето а и нашето с линкове за такива.   ;)

Въпроса не е само че излиза по-скъпо и гаранцията е намалена ами просто няма баланс. А тия скокове със по 150 лв. в бюджета дето ги правиш са несериозни.

Кажи точен бюджет (твърда сума) като уточни да включва ли няква периферия и си пусни темата в правилния раздел.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Andrey_96 , е дал конфигурация по-добра от твоята която ти предлагаш. Четете малко де

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е, само дето е оскъпена безпричинно. Абе готовите конфигурации не са работа, но нека автора си прецени, щом така и не му се чува...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое му е доброто на FX-6100 като е по-зле и от I3 а кошника струва 1 300 лв.? Абсолютно е зле тая конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пххх кое му е злето на FX-6100 ? Не бива да се сравняват току-така два различни модела процесори, ма както и да е... Who cares...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резултатите в игрите са достатъчно сравнение та няма какво да се обсъжда. Дори да говорим за видеообработка пак е зле подбран.

За 1 300 лв. се сглобява чудесна машина та не знам как въобще има хора които му се чудят на това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една доста по-производителна конфигурация:

ASROCK B75 PRO3-M /B75/1155

I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155

CORSAIR 2x4GB Vengeance DDR3 1600Mhz 1.35V

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

CM K350 W/600W PSU

TUL AX7870 2GBD5-2DH/OC

Обща стойност: 1 168.98 лв. с ДДС

А захранването?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А захранването?

то е комплект с кутията

Пххх кое му е злето на FX-6100 ? Не бива да се сравняват току-така два различни модела процесори, ма както и да е... Who cares...

не тук не говорим само за 6100 , говорим ,че е страмота на конфигурация за 1300 лв. да не боднеш един и5....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че автора на темата въобще не му пука от вашите мнения и предложения, а пуска реклами на онази фирма. :D

Поради това, темата вероятно ще бъде заключена!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то е комплект с кутията

не тук не говорим само за 6100 , говорим ,че е страмота на конфигурация за 1300 лв. да не боднеш един и5....

Смятам да избера конфигурацията, която вие ми дадохте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Комплекта CM K350 които ти е предложил Андрей е като кутията и захранването в по-скъпата конфигурация от 1 300 лв.  

А видеокартата и процесора са по-добри като всичко това излиза по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то е комплект с кутията

Е така де...

Струва ми се, че автора на темата въобще не му пука от вашите мнения и предложения, а пуска реклами на онази фирма. :D

Поради това, темата вероятно ще бъде заключена!

Има нещо такова май...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Гледам ,че от втория линк си готов да дадеш 1300 лв

Публикувано изображение

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вие сте ми дали конфигурация с 8гб рам, не е ли по-добре 16гб рам.. каква е разликата в гейминга ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вие сте ми дали конфигурация с 8гб рам, не е ли по-добре 16гб рам.. каква е разликата в гейминга ?

Никаква. Оперативна памет ако ти е необходима можеш да си добавиш след време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само като видях Core i3 със 16GB рам ми стана смешно.Ти как мислиш ,дали можеш да използваш използваш всичката памет ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма разлика.Тия 16 Гб няма какво да ги правите сега. 8 са напълно достатъчно.А разликата в цената спокойно може да се донади за по-добра друга част.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква. Оперативна памет ако ти е необходима можеш да си добавиш след време.

А с на Андрей конфигурацията ще имам ли проблеми с игрите? А и как лесно мога да я сглобя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с на Андрей конфигурацията ще имам ли проблеми с игрите? А и как лесно мога да я сглобя?

Не няма да имаш проблем с игрите. Конфигурацията могат да ти я сглобят от Никем, ако не разбираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
    • от Кристиян Кръстев
      Така извинете ме бях пускал тема тука и за ъпгрейд на моя компютър и са стигна до там че ще купувам направо нов та мисълта ми е дали ще е ок за игри на слаби графики за csgo на 1024x768 low 
      Частите 
      Дънна платка GIGABYTE H110M-S2V
      Процесор Intel Pentium G4600
      Kingston 4GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black, EAN: '740617244335
      Видео карта GIGABYTE GeForce® GT 1030 OC 2GB GDDR5
      Захранване ми кажете вие което няма да каже бум и да е качествено до 70лв 
      И друго дали ще мога изобщо да вадя добри кадри с тези части на CS:GO 1024x768 low

• от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от Tosho55
      Здравейте,уча последна година и днес говорихме за пс билдинг  с господина и той ни обясняваше как дъното взимало голямо участие в перформънса,даже повече от процесора,та реших да питам това дали е вярно? Също така в момента се чудя,кое според вас е по-добре пс4 про с 4к телевизор и 3 игри за 1800 лева или гемйминг пс отново за около 1700-800 лева,но след 3 месеца някъде,защото в момента видео картите са много скъпи.Благодаря предварително  
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.