Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DeventioN

Проблем с USB

Препоръчан отговор

Здравейте, имам HP 625. Той има 3 USB порта които работеха идеално до един ден в който само единия USB порт остана да работи.

Като включа USB към лаптопа и ми пише Unknown Device и ми пише че USB то не е инсталирано успешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай си драйверите за дъното като за начало. Ето ти линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитахте ли с друго устройство (флаш памет, мп3 плеър, друга периферия), която не е била включвана на лаптопа?

Защото може и да работи порта, но да се е омазало ОС или има проблем с драйвера за USB?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи току що инсталирах нов Windows 7 и сложих USB обикновенно и мишка и не го отчита..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи току що инсталирах нов Windows 7 и сложих USB обикновенно и мишка и не го отчита..

След като сте инстарали ОС, следователно трябва да качите всички необходими драйвери за нея (от сайта производител на лаптопа)

Започва се с тези за чипсета (Chipset), и нататък останалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се но само аз ли не виждам Chipset драйвър..

Свалих си за интернета , за видеокартата  и аудиото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте казали точния модел на лаптопа само, HP 625, не стига.

В официалния сайт (от BG), излизат 3 модела. Да не говорим ако потърся в сайтовете  на HP от чужбина)

Ще трябва да погледнете на лепенката (отдолу на лаптопа) какво пише точно.

редакция: не сте споменали и каква точно разновидност е ОС: 32 бит.. Ultimate... (в зависимост от нея се свалят драйверите).

Наистина не излизат драйвери за чипсет (от трите линка), явно няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да минеш само с тези.Сваляй всичките и ги инсталирай до един!Няма страшно да се повтори някой,защото излиза съобщение,че е инсталиран вече такъв(ако се дублира някой става въпрос).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с вкарване на флашката или там каквото и да е и рестартиране на лаптопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах всичко. СЕга инсталирам всички драйвъри до 1.

Иначе windows 7 64 битов. Но не е от него. Преди бях с windows 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах всичко. СЕга инсталирам всички драйвъри до 1.

Иначе windows 7 64 битов. Но не е от него. Преди бях с windows 8

В такъв случай инсталирате необходимите драйвери за Windows 7 64 bit

Не е задължително всички файлове да инсталирате, защото в сайта или и допълнителни тулчета като Utility - Tools, Software - System Management, както и не всичко от Software - Solutions

Които едва ли ще Ви потрябват, и не са задължителни за инсталиране.

Горното важи и за почти всеки лаптоп/настолна машина. Защото производителите  слагат какви ли не програми тулчета към драйверите.

А обикновеният потребител не може да различи и "слага" всичко наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко важно инсталирах и пак същото само 1 USB хъб от 3те работи.

Започвам да си мисля че са изгоряли някак си, но някак си не ми се вярва двата хъба да са един до друг и само единия да работи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един сигурен метод за проверка-запиши едно LiveCD с линукс,ако и там не работят,проблема е хардуерен и го носи на сервиз,да видим там ква матема ще да е....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в Device Manager- там имаш ли някакви въпросителни? Ако да инсталирай всички драйвери и пробвай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.