Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Не ми работеше едното копче на лаптопа и реших да отворя клавиатурата, но това копче станало черно около него и го изчистих ама толкова съм чистил, че чак връзката съм изчистил и сега не работи въобще какво да направя

Редактирано от looper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми работеше едното копче на лаптопа и реших да отворя клавиатурата, но това копче станало черно около него и го изчистих ама толкова съм чистил, че чак връзката съм изчистил и сега не работи въобще какво да направя

Нарисувай си нова връзка...

А сега малко по-сериозно. Модел на лаптопа и снимки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нарисувай си нова връзка...

А сега малко по-сериозно. Модел на лаптопа и снимки!

acer travelmate 5760g

от тези топчета се е изтрило и връзката към копчето

http://postimg.org/image/6qfafqj7h/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

acer travelmate 5760g

от тези топчета се е изтрило и връзката към копчето

http://postimg.org/image/6qfafqj7h/

Как се е изтрила? Тя не е нарисувана. Да не се е обелила? Май ще трябва нова клавиатура...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се е изтрила? Тя не е нарисувана. Да не се е обелила? Май ще трябва нова клавиатура...

аз съм го изтрил еми незнам от какво е правено но изчезна след като почистих с кърпа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм го изтрил еми незнам от какво е правено но изчезна след като почистих с кърпа

Май ще трябва да сменяш клавиатурата...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчезнало е щото не се знае с какво е намокрено и го е разяло . Ориентирай се към нова , по принцип има някакви проводящи лакове , но дали може да ти свърши работа :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчезнало е щото не се знае с какво е намокрено и го е разяло . Ориентирай се към нова , по принцип има някакви проводящи лакове , но дали може да ти свърши работа :(

Със спирт :) може би заради това

Всъщност от какво е изработено наясно ли си незнам точно как се казва това тези връзки като фолмастер са ?

Дали ще ми приемат гаранцията ако го занеса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това е проводимо и от какво е направио - не знам . Гаранция никога няма да ти признаят , щото винаги ще кажат че е от намокряне .

Нека някой да ме поправи , може и да греша но за мен е така .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това е проводимо и от какво е направио - не знам . Гаранция никога няма да ти признаят , щото винаги ще кажат че е от намокряне .

Нека някой да ме поправи , може и да греша но за мен е така .

Смисъл има ли начин да го направя с някаква паста или нещо друго това топче което копчето го натиска отгоре.

За гаранцията те дали ще си играят да махат всички копчета както аз си играх и да отварят клавиатурата като могат да ми я сменят за 10-20лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъл има ли начин да го направя с някаква паста или нещо друго това топче което копчето го натиска отгоре.

За гаранцията те дали ще си играят да махат всички копчета както аз си играх и да отварят клавиатурата като могат да ми я сменят за 10-20лв

По скоро за 60-70 лв. Клавиатурите за лаптопи не са много евтини :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро за 60-70 лв. Клавиатурите за лаптопи не са много евтини :)

в амазон гледах има по 9долара xaxa

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз взех нова за 30 лева с доставката работи перфектно и отзад стикера и с ID номера беше еднакъв с оригиналната ACER Extensa 5630 EZ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е необходимо да разглобяват всички копчета а само това което не работи.

В момента в който се усъмнят че клавиатурата е отваряна ще откажат гаранция.

Съмнявам се да си я затворил така както е била.и да не си личи.

Клавиатури за 10 лв за настолни РСта вече трудно се намират, какво остава за лаптопи.

Амазон леко е извън България и ЕС. Ще трябва да се плати доставка която ще струва повече от клавиатурата, а като пристигне пратката ще те привикат на митница да платиш и ДДС и се тая пак ше стане 50+лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си от Ибей ето виж за 35 лева с доставката http://www.ebay.com/itm/OEM-New-US-Keyboard-Acer-Travelmate-5760-5760G-5760Z-5760ZG-6595TG-black-Tested-/271237531181?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f2704462d без мита и други.Тия Амазон са мизерници големи не можеш да видиш колко ти е продукта с доставката преди да платиш аз никога не бих поръчал нищо от Амазон.Има и руска клавиатура с 5 лева по евтина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи казвате, че от ибей е най-добре амазон са значи като тези китайските сайтове които някой път те привикват да занесеш някакви документи до границата

Не е необходимо да разглобяват всички копчета а само това което не работи.

В момента в който се усъмнят че клавиатурата е отваряна ще откажат гаранция.

Съмнявам се да си я затворил така както е била.и да не си личи.

Клавиатури за 10 лв за настолни РСта вече трудно се намират, какво остава за лаптопи.

Амазон леко е извън България и ЕС. Ще трябва да се плати доставка която ще струва повече от клавиатурата, а като пристигне пратката ще те привикат на митница да платиш и ДДС и се тая пак ше стане 50+лв.

и за клавиатурата на лаптопа ли е 2г. гаранцията ?

аз така мисля, че няма да си играят -да отварят цялата клавиатура копче по копче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

клавиатурите на лаптопите нямат гаранция... във mr bricolage продават електропроводим лак с четчица - за поправка на платки - става за клавиатури и за отопление на задно стъкло на автомобил... преди продаваха подобен и в конрад

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

клавиатурите на лаптопите нямат гаранция... във mr bricolage продават електропроводим лак с четчица - за поправка на платки - става за клавиатури и за отопление на задно стъкло на автомобил... преди продаваха подобен и в конрад

Сериозно значи няма да ми погледнат лаптопа еххх

Точно това гледах, но незнаех как се води благодаря ти! conductive ink pen мисля, че е това по горе бях попитал но никой не ми каза

Ще стане ли с термопаста за CPU ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане ли с термопаста за CPU ?

Не , няма да стане , тя не е проводима и няма да изсъхне . Пробвайте варианта на професора , но ако този лак струва 10/15 лева , то по добре си вземете нова клавиатура .

А кой е бутона и не може ли да минете и без него ?

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , няма да стане , тя не е проводима и няма да изсъхне . Пробвайте варианта на професора , но ако този лак струва 10/15 лева , то по добре си вземете нова клавиатура .

А кой е бутона и не може ли да минете и без него ?

не буквата а :)

ще стане ли с коректор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не съм пробвал но на професора му вярвам , не зная колко ще е издържлив при натиск и дали няма да се изтрие :(

И все пак провери колко струва , щото ако е 15 кинта - не си заслужава :no-no: не се знае колко ще изкара .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.