Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

имам странен проблем таблета не ще да пали.не знам от какво може да е но снощи цяла вечер беше в зарядното.всичко стана когато вчера без да искам не го включих на време в контакта и той си изключи на цяло и до сега не ще да се включва стига до до надпис ANDROID през който преминава една светлина и до там .ще съм благодарен ако ми помогнете за таблета ,отзад пише CMG-M92 8GB може би това е марката.

благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уффф, ама как те разбирам, братлееее. :(

И аз се излъгах наскоро да си взема китайски Таблет "NoName" и си упатих...само дето моя се казваше Суперпад 8.

Още на втория ден ми направи подобен проблем - не искаше да пали.

Включвам си го  и след 5 мин. работа изгасва - черен екран.

Натискам копчето за включване и го задържам да запали, но не пожела.

Ръгнах му зарядното, включих го в контакта и О,Чудо :ohmy:  - китайчето след 3-5 сек. запали.

Зареди си Андроида, иконките и махнах зарядното...след 5 мин- работа пак изключи и така.

Купих си го он-лайн и на следващия ден в Събота отидох и го върнах обратно.

Слава на Бога, че човекът се оказа коректен, та ми върна парите - 300 лв. иначе чисто си бях изгорял.

Обадих се в КЗП и попитах, ако стане нещо дали могат да ме защитят, но от КЗП ми казаха да пийна студена вода в комбинация с мента, валериан и глог.

Включи му зарядното и го остави 5 мин. да зарежда, след това го стартирай, но без да махаш зарядното...пробвай да визим дали ще тръгне така.

И такава марка не можах да видя в нета - снимай му лицето и гърба с телефона и постни снимките да го видим тук.

В гаранция ли е?

Редактирано от C.O.M.O.D.O (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето това post-291372-0-25033700-1376121433_thumb. е таблета отзад отпред няма нищо съществено и затова съм снимал отзад.метода който си ми дал не действа и таблета е в гаранция.искам да попитам има ли някой на представа как може да се направи hard reset защото май само той ще помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как не иска да бали бе ? Вие на бензин ли ги карате ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не на дизел сме   :D  а сега сериозно утре ми трябва затова ако може по бързо да ми предложите нещо а и питах за hard reset ако някой знае как нека сподели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв ресет не може да ти помогне в момента,щото машинката ти въобще не иска да се включи. Вероятно питаш за връщане на заводските настройки...при мен и това не помогна.На китаеца,тогава като му върнах заводските настройки всичко мина на китайски,иначе си беше с Андриод 4.1.1 с българско меню и много екстри и дори бях решил да го оставя,щото жената много го харесваше,но след като дефектира се принудих да го върна.Дано не си го купил от нета,щото ако си го закупил от някой съмнителен сайт чисто си изгорял.След като върнах китаеца и си взех парите обратно ми трябваха само 30 мин.за да влезна в друг магазин и да си купя друг.Само,че този път си взех Prestigio Multi pad 10 с 3 джи.Сега съм с малкия в парка,драскам ти от него и ми е мирна главата.Не искам да обяснявам, колко голяма е разликата.И Престижиото е сглобено в Китай,но има разлика между машина сглобена в Китай и такава,която е No name!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи не може да се оправи от мен и да го давам да го оправят така ли

а и бях чел някъде че с комбинация от копчета се влиза в някво recovery меню и от там hard reset ама исках да питам и тук за всеки случай но явно никой не е чувал за такова нещо

Редактирано от Tihomir Tilev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма една седмица направо го връщай,взимаш си парите и този път си купи марков Таблет!!! Не каза откъде си ги закупил.Другата възможност е да го върнеш, да доплатиш още някой лев и да ти дадат друг,но ВЕЧЕ МАРКОВ!Ти нищо не можеш да направиш,след като Таблетът въобще не иска да ти запали.Може да е дефектирала батерията,матрицата да е заминала...много може да са причините.Връщай го за ремонт,подмяна с нов или доплащане от твоя страна и взимане на друга машина...тва е положението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи не може да се оправи от мен и да го давам да го оправят така ли

а и бях чел някъде че с комбинация от копчета се влиза в някво recovery меню и от там hard reset ама исках да питам и тук за всеки случай но явно никой не е чувал за такова нещо

Чували сме, ама събота е отпуски, почивка имай малко търпение. В recovery обикновено се влиза като при изключена машинка натискаш и задържаш power бутна + този за усилване на звука. Опциите, които би трябвало да избереш са wipe cache partition да зачистиш кеша и wipe data/factory reset да го върнеш в начално състояние. Пробай, не ти пречи, имай предвид, че ако си имал потребителски файлове при ресета ще се затрият.

П.П. Да знаеш обаче, че ако е нещо по хардуера, както предполага C.O.M.O.D.O  ресет няма да помогне и ще трябва да го послушаш.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също имам абсолютно същия проблем с таблета ми.Марката му е Jay-tech, а модела PC970, но трудно мога да го върна тъй като е купен от Германия.:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също имам абсолютно същия проблем с таблета ми.Марката му е Jay-tech, а модела PC970, но трудно мога да го върна тъй като е купен от Германия.:(

Реши ли си проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам подобен проблем.Преди около един месец закупих таблет evolio oт emag.преди няколко дни таблета въобще не зареди.единствено ако задържа копчео продължително светва екрана и до там и то не всеки път.гаранцията му е на ромънски и трябва да се испрати там но ако се окаже нещо което гаранцията не покрива трябва аз да заплатя за транспорта.какъв може да е проблема?какво да направя???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам подобен проблем.Преди около един месец закупих таблет evolio oт emag.преди няколко дни таблета въобще не зареди.единствено ако задържа копчео продължително светва екрана и до там и то не всеки път.гаранцията му е на ромънски и трябва да се испрати там но ако се окаже нещо което гаранцията не покрива трябва аз да заплатя за транспорта.какъв може да е проблема?какво да направя???

Напиши пълното име на марката таблет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам дали таблет Престижио мултипад 8 куанд е добър, защото смятам да си го купя.

Реши ли си проблема ?

Ами все още не :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам дали таблет Престижио мултипад 8 куанд е добър, защото смятам да си го купя.

Недей. Много дефекти дават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам странен проблем таблета не ще да пали.не знам от какво може да е но снощи цяла вечер беше в зарядното.всичко стана когато вчера без да искам не го включих на време в контакта и той си изключи на цяло и до сега не ще да се включва стига до до надпис ANDROID през който преминава една светлина и до там .ще съм благодарен ако ми помогнете за таблета ,отзад пише CMG-M92 8GB може би това е марката.

благодаря предварително.

здравейте,

след като прочетох вашите проблеми и ги сравних с моя проблем ,

реших ,че са почти еднакви .

наскоро се върнах от почивка , но разбрах , че докато ме е нямало таблета е спрял да включва.

били го изключили вечерта да си почине и когато се опитали през копченцето отстрани да го включат той не тръгналПубликувано изображение

ето и до днес таблета не тръгва.Публикувано изображение

получих го на коледа , ако е поръчан през интернет дали ще има гаранция?Публикувано изображение

Публикувано изображение моля да ми отговорите  , колкото се може по-бързо Публикувано изображениеПубликувано изображение

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'Райна' напиши поне марката на таблета, а за гарацията - ти си го поръчвала, ти си знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя Nexus падна на пода....Тръгна за малко сутринта по време на зреждане, но сека изобщо не иска да се включва....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'Райна' напиши поне марката на таблета, а за гарацията - ти си го поръчвала, ти си знаеш.

Марката на таблета е Prestigio  1050012912463

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката на таблета е Prestigio  1050012912463

Виж в YouTube как се прави 'hard reset prestigio' , но е желателно да е поне 60% зареден. Точно този модел не открих, неправилно си го изписала. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно същия проблем е и с моя таблет. Стига до АНДРОИД и това е колкото и да се зарежда или да го включвам и изключвам това е и не иска. А най ме е яд че само 3 месеца го ползвах и това беше. Тъкмо се беше оправил и това е падна му батерията и не иска да се включи от 4 месеца вече. На скоро го пробвах пак и нищо ама нищо. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно същия проблем е и с моя таблет. Стига до АНДРОИД и това е колкото и да се зарежда или да го включвам и изключвам това е и не иска. А най ме е яд че само 3 месеца го ползвах и това беше. Тъкмо се беше оправил и това е падна му батерията и не иска да се включи от 4 месеца вече. На скоро го пробвах пак и нищо ама нищо. :mad:

Пробвайте с ресет до фабрични настройки

П.П. И след като си купувате световнонеизвестна китайска марка можете да очаквате подобни "ефекти"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,нов сам и имам нужда от помощ.Преди месец си взех китайски таблет на който нищо не пише,но в гаранцията пише android 4.1 Actions ATM7023.Проблема е,че блокира и аз реших да го рестартирам с бутона който е отзад и повече не иска да се включи.Какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Елена Великова
      Здравейте предстой ми купуване на таблет и се колебая между два модела.Таблета е за сина ми главно ще се ползва за играене на игри и за гледане на детски.Интересуваме също така колко им държат батериите ?

http://www.technopolis.bg/bg/Tablets/Tab...9/p/575334

http://www.technopolis.bg/bg/Tablets/Tab...H/p/576691
    • от MrSexobeat94
      Здравейте приятели! Спрял съм се на таблет до 200лв с 10 инчов екран. От него се иска да сърфира с бърза скорост в интернет и да не забива докато гледам клипове и онлайн телевизия.Това са  трите модела в този ценови диапазон, които успях да намеря. На първия са му по-добри характеристиките , но прочетох и негативни мнения за него. Вие какво мислите, някои ако има такъв таблет или евентуално има представа дали отговорарят на критериите, нека сподели мнение. Благодаря!
      Vonino Magnet W10 , eSTAR Grand  , DIVA QC-1013G
    • от qazwsx qazwsx
      Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.
      Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.
    • от dzaabo
      Имам нужда от помощ !
      Тъй като съм скаран със ситемата андроид ...Не мога да се оправя .
      Когато включа таблета към юсб не се показва като устройство .
      При проверка на драйвърите на компютъра ми дава проблем с драйвъра ...
      Деинсталирах го и изключих таблето от юсб и пак го включих .Драйвъра автоматично си се инсталира но пак със грешка ...Рових къде ли не и не мога да намеря нищо .Качих какви ли не боклуци на компа а и на таблета за да намеря решение но такова за сега нямам ...
      Интересното е че стария таблет на детето тръгва   А този не ще .
      Играх си и с настройките на таблета но пак не можах да направя нищо .
      Купих го на детето да си играе на него игри . И целта ми е да мога да му качвам игри през компа !
      Таблета е : DIVA - QC-740G    а аз съм с уин 8.1
      Дайте някъв акъл какви да ги свърша ...
      Да допълня : Пусках самолетни режими , изключих защитата за приложения за да мога да качвам игри от където аз искам ...Какво ли не правих
      Горе писах че стария таблет тръгва ...Сега проверих ...И той не тръгва ...Значи отхвърляме проблема да е в таблетите ...

• от Димитър Иванов
      Здравейте, днес като исках да си изтегля едно приложение, през google play, установих, че ми се е изтрило приложение(google play). Какъв е проблема ако някой може да ми помогне по въпроса как да си го инсталирам отново.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.