Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Като търся нещо се получава следното:

Публикувано изображение

Имам предвид, че най- отгоре в резултатите излизат 3 предложения, които не ги ща. При Инт. Експлорър ги няма. Как да ги избегна при FFox?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може и да помогне.

Дам и аз имам същия проблем, но това не помага... Както и във фейса имам реклами някакви, дори и в скайп разговорите се появяват. А наскоро чистих от вируси... Преди 1 седмица

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам и аз имам същия проблем, но това не помага... Както и във фейса имам реклами някакви, дори и в скайп разговорите се появяват. А наскоро чистих от вируси... Преди 1 седмица

Хм, то онези нагли адуери в програмите са друга бира. Просто трябва да се гледа по внимателно къде се цъка при самата инсталация, но да спор няма - нахални са ! :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, то онези нагли адуери в програмите са друга бира. Просто трябва да се гледа по внимателно къде се цъка при самата инсталация, но да спор няма - нахални са ! :whist:

Аз внимавам, като инсталирам разни работи. Странното е че маханах там вирусите, които ги имах с Mbam и всичко беше окей докато не седна на компютъра сестра ми... :D

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може и да помогне.

Не помага - AdBlock го ползвам отдавна, но в случая не помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не помага - AdBlock го ползвам отдавна, но в случая не помага.

Пробвай да сканираш за адуер, почисти бисквитки и историята и т.н. При мен Адблока помага. Дори пробвах да потърся супер марио, и не ми вади онези реклами, които при теб ги има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи за начална страница Google.bg.Пробвах и ги нямаще тези резултати.Плюс това ,търсачката на Google ти подсказва докато пишеш и вече сам си избираш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това пробва ли какъв е резултатът? Щото AdBlock леко пропуска рекламите на Google. А лично аз за рекламите в различните приложения от години си държа инсталирана на компютрите и по една крава. При малко играчка с нейните настройки при преинсталация забравям какво е това реклама. Колкото и да е егоистично...

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В добавка към последния коментар: mvps hosts. При мен за Firefox с Ghostery и този хост файл няма много реклами. Снимка:

Публикувано изображение

P.S. При инсталиране на хост файла трябва рестарт, за да има ефект. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това Ghostery не знаех, че го има- инсталирах, обаче без ефект. По- късно ще опитам и AdMuncher, но по принцип като съм с AdBlock не се оплаквам от реклами. Само това с Google ме дразни леко и почвам да се чудя дали да се мъча да го махам. А MBAM намери само това:

Публикувано изображение

Вярно, на бързо сканиране, обаче не вярвам да е точно от него, особено при положение, че TorBrouser не съм го инсталирал, а и засега не смятам.

В добавка към последния коментар: mvps hosts. При мен за Firefox с Ghostery и този хост файл няма много реклами. Снимка:

Публикувано изображение

nologo, всъщност не разбрах какво трябва да се направи- нещо да се инсталира ли- относно mvps hosts

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..... nologo, всъщност не разбрах какво трябва да се направи- нещо да се инсталира ли- относно mvps hosts

Да, трябва да се разархивира това и да се стартира изпълнимия файл mvps.bat

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това Ghostery не знаех, че го има- инсталирах, обаче без ефект. По- късно ще опитам и AdMuncher, но по принцип като съм с AdBlock не се оплаквам от реклами. Само това с Google ме дразни леко и почвам да се чудя дали да се мъча да го махам. А MBAM намери само това:

Публикувано изображение

Вярно, на бързо сканиране, обаче не вярвам да е точно от него, особено при положение, че TorBrouser не съм го инсталирал, а и засега не смятам.

nologo, всъщност не разбрах какво трябва да се направи- нещо да се инсталира ли- относно mvps hosts

Това не помага ли?:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

ПП. Дори с деактивиран AdBlock, само с крава и Ghostery:

Публикувано изображение

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, трябва да се разархивира това и да се стартира изпълнимия файл mvps.bat

Aха, аз подразбрах малко нещо в тая насока, само, че съм с Windows 8 и гледам, че има специфични инструкции заради Windows Defender и все още не съм сигурен какво точно трябва да се направи за да не изтрие Дефендера бат- файла - да уточня, че освен тоя дефендер който си е част от Win8, аз не ползвам друга антивирусна. Е имам MBAM, но не я пускам резидентно, а само за сканиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да стартираш изпълнимия файл като администратор. Просто в хост файла се добавят разни сайтове за блокиране, сега ще пробвам на WIndows 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не помага ли?:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

ПП. Дори с деактивиран AdBlock, само с крава и Ghostery:

Публикувано изображение

При мен излиза така:

Публикувано изображение

отначало не бях правил настройки, но и след настройките си е така - вярно тези нежелани 3 предложения излизат с леко забавяне- в началото ги няма, но и преди това се бавеха малко.

Трябва да стартираш изпълнимия файл като администратор. Просто в хост файла се добавят разни сайтове за блокиране, сега ще пробвам на WIndows 8.

Стартирах го, не видях съобщение от дефендъра, но няма разлика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха! Реших проблема по малко странен начин- общо взето вината явно си е моя. Открих, че имам добавка към ФФокс на име (цитирам малко произволно, понеже не се сетих да и запиша точното име, а я деинсталирах вече) sssafe save. Като я махнах и това предлагане на три ненужни търсения изчезна:

Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха! Реших проблема по малко странен начин- общо взето вината явно си е моя. Открих, че имам добавка към ФФокс на име (цитирам малко произволно, понеже не се сетих да и запиша точното име, а я деинсталирах вече) sssafe save. Като я махнах и това предлагане на три ненужни търсения изчезна:

Публикувано изображение

И без добавки излизат, тъй като са на Google.

Ако не са отгоре, ще са най-долу на страницата.

Потърси за козметика: парфюм, сапун, шампоан и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И без добавки излизат, тъй като са на Google.

Ако не са отгоре, ще са най-долу на страницата.

Потърси за козметика: парфюм, сапун, шампоан и т.н.

Не, вече го няма това, което описах в първия си пост- нито горе в началото, както беше, нито отдолу. С една дума - оправи се. Съжалявам само, че не записах точното име на тая добавка, понеже като търся да намеря нещо с това име (sssafe save и подобни) и не намирам нищо, което да прилича на "моята" добавка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето примери с/без Ghostery, като съм тествал без никакви добавки, за да няма спекулации.

Снимка 1 | Снимка 2

Не ме разбирай погрешно радвам се, че си се оправил, но рекламите са на Google  - това е факт.

Блокирах посочените от Wankata и рекламите изчезнаха напълно. А и постоянно ми излиза, че ги блокира успешно - Снимка 3

Поздрави! :)

Редактирано от angel* (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Благодаря ти за информацията и аз се оправих по този начин. А ето кое деинсталирах и се сетих да запиша :D :

"savenSihaere i" :)

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето примери с/без Ghostery, като съм тествал без никакви добавки, за да няма спекулации.

Снимка 1 | Снимка 2

Не ме разбирай погрешно радвам се, че си се оправил, но рекламите са на Google  - това е факт.

Блокирах посочените от Wankata и рекламите изчезнаха напълно. А и постоянно ми излиза, че ги блокира успешно - Снимка 3

Поздрави! :)

Аз засега дори съм деактивирал, но не и деинсталирал Ghostery, но това което ме дразнеше, сега след като махнах идиотската добавка, вече го няма.

Благодаря ти за информацията и аз се оправих по този начин. А ето кое деинсталирах и се сетих да запиша :D :

"savenSihaere i" :)

Да, може и така да е пишело и при мен, макар, че има някои "животинки" които работят по еди и същи начин, но това, което са инсталирали си променя името, но може и при мен да е било същото- наистина не го запомних, но щом като го видях бях сигурен, че не ми трябва и го делнах.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз засега дори съм деактивирал, но не и деинсталирал Ghostery, но това което ме дразнеше, сега след като махнах идиотската добавка, вече го няма.

Да, може и така да е пишело и при мен, макар, че има някои "животинки" които работят по еди и същи начин, но това, което са инсталирали си променя името, но може и при мен да е било същото- наистина не го запомних, но щом като го видях бях сигурен, че не ми трябва и го делнах.

Аз видях, че си махнал някав адон със save нещо си и го набарах веднага... То аз имам 3 адона :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.