Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам коя от тези две видео карти е по добра за игри - ATI RADEON HD 7470 2GB или NVIDIA GEFORCE GT 610 2GB

ето и колебанията ми за компютърни конфигурации

CPU INTEL DUAL-CORE G1610 2x2.6 GHz MB INTEL H61 DUAL DDR3, PCI-EX, 6CH, LAN RAM 8 GB DDR3 HDD 500 GB SATA II DVD-RW DUAL LAYER, DUALFORMAT VGA NVIDIA GEFORCE GT 610 2GB CASE MICRO ATX 420W SOUND 6-CHANNEL HD AUDIO

CPU INTEL PENTIUM DUAL CORE G630 RAM 4 GB DDR3 HDD 500GB DVD-RW DUAL LAYER+ CardReader VGA ATI RADEON HD 7470 2GB OS FREE DOS ACER CORDED KEYBOARD&MOUSE

Поздрави  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете карти са по-зле за игри. Кажи с колко пари разполагаш, за да предложим нещо сносно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под игри какво разбираш? И тетрис и супер марио са игри, Crysys:Skyrim, Far Cry 3 и GTA V пак са игри. И нали знаеш че с това няма да подкараш кой знае какво.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та те и двете карти са плачевно слаби. Но виж, офис пакета ще можеш да го подкараш на пълна резолюция. По-добре си кажи бюджета и да мислим нещо друго...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Техномаркет и Neo не спят, а предлагат ли предлагат :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.и двата са от техномаркет за около 600 лв . Търся нещо на изплащане.но явно за тези пари е това. Ако можете да предложите нещо на изплащане за 650-700 по-добро новичките игри да си вървят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.и двата са от техномаркет за около 600 лв . Търся нещо на изплащане.но явно за тези пари е това. Ако можете да предложите нещо на изплащане за 650-700 по-добро новичките игри да си вървят

Защо не прегледате секцията за нови конфигурации, която е в този раздел. След това, ако не си харесате някое от предложенията в актуалните теми, пуснете тема. Но именно там. Не е тук мястото за обсъждане на такива и не знам въобще защо тук е постната. Ако Джо си няма работа и е на линия, може да я премести на подходящото място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На изплащане ще е трудно да се намери нещо, трябва да е готова конфигурация като тези от техното, обаче такива са много лош избор за парите. За 700 лева може да се събере къде къде по-добра машина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво пречи от Ник_м да му сглобят компютъра и да му го дадат на изплащане?!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво пречи от Ник_м да му сглобят компютъра и да му го дадат на изплащане?!

Да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има я.Но нали знаете,че с изплащането се оскъпяват продуктите.Ще трябва хубаво да си премислите.Уговорете се с тия в магазина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Джо си няма работа и е на линия, може да я премести на подходящото място.

Мдам, преместих я. От Никем може и на изплащане и от Скай, само звънни да попиташ, защото не съм се възползвал от тази опция до сега.

Има я.Но нали знаете,че с изплащането се оскъпяват продуктите.Ще трябва хубаво да си премислите.Уговорете се с тия в магазина.

Да, но пък го получаваш на момента, пък и като дисконтираш бъдещите плащания, не е толкова голямо оскъпяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си  http://nikem-bg.net/cart/47463p1r49156p1r1002735p1r45623p1r1000578p1rf.html само да намерим 4 гб памет на 1866, че в никем имат само по 2х4, ако са съгласни да ти дадат само една пръчка ще е идеално.  Някакви мнения по моето творение ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам една идея, но не знам дали ще се хареса на автора, тъй като нямам представа какви игри играе! Та идеята е следната:

Обща стойност - 700.00 лв. с ДДС

Тук имаме най-ново поколение I3 Haswell и всички други компоненти са на ниво, но ще трябва на този етап да се задоволи с вградената в процесора графична карта! Ако смята, че му е достатъчна това за мен е добър вариант - има добра основа за бъдещ ъпгрейд и може след време да се постави добра видеокарта!
Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си  http://nikem-bg.net/cart/47463p1r49156p1r1002735p1r45623p1r1000578p1rf.html само да намерим 4 гб памет на 1866, че в никем имат само по 2х4, ако са съгласни да ти дадат само една пръчка ще е идеално.  Някакви мнения по моето творение ? 

За толкова години не съм видял нито един дефектирал Seagate(притежател съм на четири 5-6 годишни), за сметка на това съм виждал WD-та, Toshiba и всичко останало. Лично не бих взел диск, различен от Seagate особено green или blue на WD..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението е, че е по-добре автора на темата ако трябва да се бръкне малко повече и директно да вземе двуканален кит(ако избере твоето предложение, или аналогични с вградено видео). Въпросният процесор се поддържа от биос версия поне F4 от по-старите не, така че има вероятност да се наложи обновяване на биос-а.

Към автора на темата: Имате ли в момента настолен компютър? Ако да, съобщете ни модела на твърдият си диск, за да видим дали не може да се използува(ако Ви стига като обем), вместо предложените от колегите. Това би намалило цената на предложенията, или пък в рамките на тяхната цена ще може да се включат варианти с дискретни видеокарти. Също може да ни осведомите и за марката и модела на кутията и захранващият блок на Вашата настолна машина, в случай както казах, че разполагате с такава.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не разполага с никакви части от старата конфигурация това би му вършило работа:
BB код:
GB GA-F2A55M-HD2 A55 FM2
A10-6800К X4/4.1GHZ/FM2/BOX
2X4G DDR3 1866 GEIL EVO LEGGERA
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
CM ELITE 342 BLACK/MATX/NO PSU
NJOY 450WGX 450W Passive PFC

Обща стойност - 692.08 лв. с ДДС
Линк:
http://nikem-bg.net/cart/47463p1r49156p1r46850p1r43848p1r45625p1r1045p1rf.html
ПП: Колкото до биос-а, ако им каже да му го сглобят там, може да му ъпдейтнат и биоса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не разполага с никакви части от старата конфигурация това би му вършило работа: BB код: GB GA-F2A55M-HD2 A55 FM2 A10-6800К X4/4.1GHZ/FM2/BOX 2X4G DDR3 1866 GEIL EVO LEGGERA 500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB CM ELITE 342 BLACK/MATX/NO PSU NJOY 450WGX 450W Passive PFC Обща стойност - 692.08 лв. с ДДС Линк: http://nikem-bg.net/cart/47463p1r49156p1r46850p1r43848p1r45625p1r1045p1rf.html ПП: Колкото до биос-а, ако им каже да му го сглобят там, може да му ъпдейтнат и биоса

Само захранването да се унищожи, другото е наред..

Може и от паметта да се спестят 30 лева : http://nikem-bg.net/computer-components/2X4GB-DDR3-1600G-HIPERF-A-DATA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само захранването да се унищожи, другото е наред..

Може и от паметта да се спестят 30 лева : http://nikem-bg.net/computer-components/2X4GB-DDR3-1600G-HIPERF-A-DATA

Захранването не е лошо(като за цената си), а от паметта точно в случая с тази конфигурация не е добре да се пести.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не разбрахте ли, на амд-та, особено APU-та се слага рам на 1866 или по-висока ако платката поддържа.  Ето ми го аргумента https://www.youtube.com/watch?v=FGlnnMNuEHk !

Редактирано от danchobg (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.