Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rrm_xi

Каква трябва да е конфигурацията за gaming на 1080p?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Следя от много време всички теми, пускам чат-пат и аз запитвания, но сега имам генерален въпрос, ако щете, ей така заради дискусията..

Според вас каква е минималната като бюджет конфигурация, за да се играят игри на 1080p? Не говоря за Crysis и Metro на ultra настройки, защото за тях дори и high-end картите издъхват, но според вас за всички останали игри, какви трябва да са параметрите, така че да се играе на 35+ fps (нали това беше границата?). Правя уточнението, че не търся конфигурация за себе се вече, съответно няма да определям бюджет, но ми е интересно какво мислите.

И втори въпрос - дайте предложения за монитор между 21 и 24 инча, ако имате идеи.

И не се карайте! :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Следя от много време всички теми, пускам чат-пат и аз запитвания, но сега имам генерален въпрос, ако щете, ей така заради дискусията..

Според вас каква е минималната като бюджет конфигурация, за да се играят игри на 1080p? Не говоря за Crysis и Metro на ultra настройки, защото за тях дори и high-end картите издъхват, но според вас за всички останали игри, какви трябва да са параметрите, така че да се играе на 35+ fps (нали това беше границата?). Правя уточнението, че не търся конфигурация за себе се вече, съответно няма да определям бюджет, но ми е интересно какво мислите.

И втори въпрос - дайте предложения за монитор между 21 и 24 инча, ако имате идеи.

Със или без монитор? Ако е без монитор към 1200лв. ще се направи много добра конфигурация. Ако е с монитор тогава към 1600лв. Бюджет за монитора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеи имаме,но кажете бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеи имаме,но кажете бюджет.

не искам да поставям бюджет, въпросът ми е за минимална като бюджет конфигурация.  предполагам, че 300 лева няма да стигнат за такъв вид гейминг, 1000-1500 сигурно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега не е ясно какво искате. Само монитор, само компютър или и двете? Май се чудите какво да правите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти 7790/650 Boost и нагоре с 2ГБ врам и процесор,който да не я спъва.Момчетата са те попитали какво имаш и колко даваш,ако не им кажеш-нищо няма да получиш,освен общи приказки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Само аз ли забелязвам, че автора няма да купува комп! Просто му е интересно за 1500лв. какво е най-доброто. Всяка втора тема в раздела е за тези пари и лесно сам може да разгледа предложенията, а не на ново да се повтарят едни и същи постове! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приемам че тези 1500 лева са само за конфигурация без монитор и ти предлагам следният вариант от emag.

Процесор

Дъно

RAM x2

Видео

HDD

Кутия

Захранване

Записвачка

ОБЩО: 1 588,02 лева

За мониторът този който са ти предложили е добър LED Монитор Dell 23'', Wide, DVI, Черен U2312HM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам, че всяка една тема, в която автора не изразява ясни намерения и желания, да бъде затваряна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен въпросът му беше нещо от сорта на коя е най-евтината конфигурация за момента с тези изисквания.

Наистина само общи приказки може да се изпишат по такава тема. То резолюцията ясно, а другите настройки ако са на low може и с 600лв да минеш.

Пък за всяка игра е различно. Автора е изключил някои от най-тежките, но има и много много други.

Ей така най-общо като си говорим може само да си изсмучем от пръста едно 1000лв и така.

А от сега да питаш за да си купуваш след време е глупост. Цените се менят всеки ден, а частите остаряват с часове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква трябва да е конфигурацията за gaming на 1080p? в Нови конфигурации и части, въпроси, препоръки и мнения

Публикувана от rrm_xi, Днес, 02:57  

• 10 отговора
  • 193 прегледа

[*]eminem_vr

[*]Преди 20 минути

Публикувано изображение Каква трябва да е конфигурацията за gaming на 1080p? в Нови конфигурации и части, въпроси, препоръки и мнения

Публикувана от rrm_xi, Днес, 02:57  

• 0 отговора
  • 0 прегледа

[*]rrm_xi

[*]Днес, 02:57

Публикувано изображение Конфигурация без процесор и видео и монитор. Бюджет 1000... в Нови конфигурации и части, въпроси, препоръки и мнения

Публикувана от rrm_xi, 24 авг 2013  

• 3 отговора
  • 233 прегледа

[*]НЛО

[*]24 авг 2013

Публикувано изображение Комп за игри със CPU Intel. Бюджет 1500 лева. Без клок и... в Нови конфигурации и части, въпроси, препоръки и мнения

Публикувана от rrm_xi, 03 авг 2013

[*]1

[*]2

• 35 отговора
  • 1204 прегледа

[*]bildera_

[*]06 авг 2013

Компютър - 1600 лв - само кутия - игри в Нови конфигурации и части, въпроси, препоръки и мнения

Публикувана от rrm_xi, 13 юни 2013

[*]1

[*]2

• 33 отговора
  • 1558 прегледа

[*]C.O.M.O.D.O

[*]18 юни 2013

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приемам че тези 1500 лева са само за конфигурация без монитор и ти предлагам следният вариант от emag.

Процесор

Дъно

RAM x2

Видео

HDD

Кутия

Захранване

Записвачка

ОБЩО: 1 588,02 лева

За мониторът този който са ти предложили е добър LED Монитор Dell 23'', Wide, DVI, Черен U2312HM

тези 16GB за какво са?  За тези пари бих взел полу-модулно захранване

Thermaltake Smart SE 630W Както и кутията не ми вдъхва много доверие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.