Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, от доста време имам проблем... след като пусна компютъра ми всичко "замръзва" - мишката спира да работи, клавиатурата и слушалките също... а на екрана стои едно и също нито часовника се движи нито нищо, понякога замръзва докато зарежда Windows-а... За да се оправи трябва да рестартирам компютъра, понякога по 2-3 пъти... Понякога, когато оставя компютъра да работи, след като се върна той се е рестартирал сам...

Този проблем го имам от както го взех, но му свикнах и не му обращах внимание... Но в последно време започна все по-често да замръзва и започнах да се притеснявам да не би да е трябвало още като го взех да го закарам на доктор... Компютъра е на 9 месеца и мисля, че все още всичко му е в гаранция... Кажете от какво може да е и дали трябва да го закарам в сервиз или да го види някои специалист... 

Благодаря Ви Предварително...

Редактирано от BloodwarBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още е в гаранция. Носи го в сервиза. Не го отваряй защото може да имаш гаранционна лепенка и да ти отпадне  гаранцията.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е в гаранция го карай на специалист иначе като Ви гледам познанията , ще се оформи една тема от 10 страници и накрая нищо . Как го търпяхте толкова време . Една идея - да се пробва как се държи със жива ОС , за да се елиминира вашата като проблем .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ме извините, че пиша толкова късно...

Водих го на сервиз и се оказа, че захранването му е било малко... Тези от сервиза ми взеха старото и срещу доплащане си взех 600W...

Сега вече нямам проблеми... :)

Редактирано от BloodwarBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че колко вата е било старото?! И каква марка е новот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старото беше 550W, но видео картата ми (nVidia GeForce GTX 660) е гълтала много захранване и заради това е замръзвал...
Новото е Fortron FSP600-50ARN 80+

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.