Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Aumi

Акианa - детето чудо

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Akiane Kramarik(Акиан) е дете с невероятен талант -дете чудо самоуко. Тя започва да рисува на 4 години , на 6години вече рисува с бои и не спира да рисува до сега.

Акиан обяснява на семейството си, че Бог й дава видения и способности за създаване на произведения на изкуството и поезия.
 Тя е родена 9 юли, 1994 в Mount Morris Илинойс. Израснала е в бедност, но на четири годишна възраст
Публикувано изображениевсичко се променя, когато тя започна да има "видения". Нейното семейство не вярвало в Бог и никога не са обсъждали Бог с Акиан, така че те са биле объркани от нейните описания на небето и нейната връзка с "Бог".

http://zemia11.blogspot.com/2013/06/blog-post.html

Тук още нейни картини:

http://fotki.yandex.ru/users/marnat108/view/675816/?page=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:78b2697e

Последно Акиан или Акиана е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:78b2697e

Последно Акиан или Акиана е

Видях, че на повечето места я пишат Акиана.

Ето една невероятна рисунка на Христос от Акиана.

Публикувано изображениеПубликувано изображение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

излиза и с двете имена

питам защото съм енигматик и не мога да си позволя грешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

излиза и с двете имена

питам защото съм енигматик и не мога да си позволя грешки

Името не е толкова важно.

Важен е нейният необикновен талант. Някои картини ги е рисувала съвсем малка и казва, че нейният единствен учител е Бог.

Интересно, атеистите какво мислят по въпроса.

http://www.akiane.com/store/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе как да не е важно името чуваш ли се какви ги говориш

като вземете да ми пльосвате от нета всичко тука кое вярно кое не е

пфуууууу аман

пп самата ти два пъти сменя името й в заглавието на темата нали се виждаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе как да не е важно името чуваш ли се какви ги говориш

като вземете да ми пльосвате от нета всичко тука кое вярно кое не е

пфуууууу аман

пп самата ти два пъти сменя името й в заглавието на темата нали се виждаш

Името е Akiane Kramarik

Нито "Акиан" е правилно нито "Акиана". 

Второто е побългарено по правилото женските имена да завършват на "а" , а първото - по стара традиция , като например името Brigitte - в повечето случаи  произнасяме Бриджит ( ако е английско) , но ако е на немкиня - Бригите, а някои го произнасят упорито Бригита

Тъй че -както и да го напишете на български - все ще е неправилно, но приемливо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Името е Akiane Kramarik

Нито "Акиан" е правилно нито "Акиана". 

Второто е побългарено по правилото женските имена да завършват на "а" , а първото - по стара традиция , като например името Brigitte - в повечето случаи  произнасяме Бриджит ( ако е английско) , но ако е на немкиня - Бригите, а някои го произнасят упорито Бригита

Тъй че -както и да го напишете на български - все ще е неправилно, но приемливо.

Ако правилното изписване на името на български, е толкова важно, моля да се промени, както намерите за добре.

http://www.newsps.ru/muzy-ka-iskusstvo-i-literatura/akiana-hudozhnitsa-ot-boga.html

http://www.youtube.com/watch?v=UKwbKZFfZXQ&feature=player_embedded#t=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руснаците са я "кръстили" Акиана Крамарик, друг е въпросът дали е правилно, но в Русия май доста повечко от нас наблягат на езиците, та може да им се вярва.

Но не е толкова важно как ще се изпише името й в кръстословиците, смайващо е това, което детето рисува - картините й приличат на фотографии, снимани с висока резолюция, невероятни са. Особено ме впечатляват косите - едва ли не всеки косъм се вижда самостоятелно, това е дяволски трудна работа. А за очите не намирам думи, за да изразя възхищението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятен талант!

Гледайки картините, имах чувството, че хората на тях са живи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...но в Русия май доста повечко от нас наблягат на езиците, та може да им се вярва.

Като чуя доктор Ватсон, или виндовс..... :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като чуя доктор Ватсон, или виндовс..... :no-no:

Така е, но тук сума ти и "грамотни" му казват линдолс, а за Уотсън не са и чували дори. На български столицата на САЩ е Вашингтон, но американците обикновено не я наричат така...

Така и иначе, творбите на детето са поразителни, разгледах ги по няколко пъти всичките 36 от линка и съм много силно впечатлен от видяното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятен талант!

Гледайки картините, имах чувството, че хората на тях са живи.

Да, тя наистина е невероятна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

децата индиго са такива

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое му е чудното? Някакво момиче с талант да рисува. Няма да се учудя, ако скоро малоумните медии с "високия" си критерий за качество обявят някого за следващия Фан Хох или Рубенс! Иначе казано, статията е поредният шум за нищо.

П.П. Интересно как бог се явява все на нискообразовани и примитивни умове... Образование му е майката, образование и вярата в митологични и приказни същества бива заместена от ЗНАНИЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По изречения:

...ако скоро малоумните медии с "високия" си критерий за качество обявят някого за следващия Фан Хох или Рубенс! Иначе казано, статията е поредният шум за нищо.

П.П. Интересно как бог се явява все на нискообразовани и примитивни умове... 

1. И аз не си падам по заглавия от типа "новият Бекъм" или пък "детето-чудо", но това не означава, че следва да не ми допада видяното.

2. Ако "нищо" са 36 (поне толкова видях, може и да са повече) грабващи окото картини, за които не е нужно специално образование при "разчитането им", то ми е любопитно кое покрива понятието "нещо".

3. Върл атеист съм, не вярвам в никакви богове и светии - сигурно затова не ми се и явяват нито насън, нито наяве, но това не е причина да не ми допаднат няколко красиви картини, при това без да ми пука дали авторът е бил трезвен, напушен, надрусан, пиян до тремор или под влиянието на "сили свише" при създаването им. Защо следва около изкуството непременно да има някаква мистика, нима е трудно да има само три отговора - "харесва ми", "не ми харесва" и "безразлично ми е", без да се правят излишни коментари, потенциално засягащи останалите участници?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое му е чудното? Някакво момиче с талант да рисува. Няма да се учудя, ако скоро малоумните медии с "високия" си критерий за качество обявят някого за следващия Фан Хох или Рубенс! Иначе казано, статията е поредният шум за нищо.

П.П. Интересно как бог се явява все на нискообразовани и примитивни умове... Образование му е майката, образование и вярата в митологични и приказни същества бива заместена от ЗНАНИЕ.

Този който хвърля кал по слънцето, може да изцапа единствено себе си. :party4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в грешка си и то голяма - чакай да те светна -

Бог се явява само на чистите Души, и без значение дали вярват в Него или не, и без значение с какво образование са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог се явява само на чистите Души, и без значение дали вярват в Него или не, и без значение с какво образование са

Не знаех, че има и мръсни души :ohmy:

Нали уж всички души са от Бога?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех, че има и мръсни души :ohmy:

Нали уж всички души са от Бога?

е и

като дойдат тук някои стават мръсни - отиват при оня рогатия

сега по-добре ли обясних

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е и

като дойдат тук някои стават мръсни - отиват при оня рогатия

сега по-добре ли обясних

Нали душите след смъртта се връщат при Бог?

Или първо душите минават през онова чистилище, за което пише Данте, а след това се връщат у Дома?

Трудно ми е да ги разбера тези неща, язък ми за образованието!

п.п.  Моля да бъда извинена за спама в темата.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чистилището, за което говори Данте а и не само той, е точно за тях - за тези души, които са се отвърнали от Бога.

Всеки има своя избор и Бог никого не съди.

Ако си го представяте в тази светлина Чистилището, Ада - то е дали да преминете в Светлината или да вървите на майната си пак у тъмницата с оня другия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чистилището, за което говори Данте а и не само той, е точно за тях - за тези души, които са се отвърнали от Бога.

Всеки има своя избор и Бог никого не съди.

Ако си го представяте в тази светлина Чистилището, Ада - то е дали да преминете в Светлината или да вървите на майната си пак у тъмницата с оня другия.

Според Данте всички души минават през чистилището , а от прегрешенията им зависи в кой кръг ще попаднат.

Но в края на краищата всички се пречистват и се връщат там, откъдето са дошли.

Така го разбирам, въпреки че ми е трудно да повярвам.

Вярвам в това, че има една сила, която управлява всичко във Вселената и нея съм приела за Бог.

Тя няма нито образ, нито глас, че да се явява някому.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма Чистилище - така наричат междинния свят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма Чистилище - така наричат междинния свят

Да, така е. А Раят и Адът са тук, на Земята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.