Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да помоля за помощ искам да си взема нова видео карта обаче да е около 100 лева и да не се налага да сменям захранването сегашното ми захранване е 420W да става за игри знам че няма да е кой знае каква но все пак .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus nVidia GeForce GT 630  120 лв.

Редактирано от No Pyro No Party (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако споделиш цялата ти конфигурация ще е най-добре. :)  Иначе за да ти подкарва най-новите игри поне 170-180лв. за видео, но първо кажи с какво разполагаш. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да помоля за помощ искам да си взема нова видео карта обаче да е около 100 лева и да не се налага да сменям захранването сегашното ми захранване е 420W да става за игри знам че няма да е кой знае каква но все пак .. 

Ново видео за около 100 лв. е колкото да ти изкара сигнал до монитора. За игри, ще ти трябват още поне толкова парички.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тази и малко по скъпата .

Тези имат старата архитектурна DDR3 памет. Така, че по-гледнете тези с DDR5 паметта: 

POWER COLOR AX7730 1GBD5-HE - 113.45 лв. с ДДС

И малко по-качествената, но пък Bulk. 

SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK -  123.46 лв. с ДДС

Ново видео за около 100 лв. е колкото да ти изкара сигнал до монитора. За игри, ще ти трябват още поне толкова парички.

Колега, стига авторът да има що-годе добър процесор, видеокартата се справя доста добре при повечето игри. Ето и ревю: Sapphire HD7730 2GB GDDR3 and 1GB GDDR5 Review

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

POWER COLOR AX7730 1GBD5-HE - 113.45 лв. с ДДС

И малко по-качествената, но пък Bulk. 

SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK -  123.46 лв. с ДДС

Почти еднакви са двете, ето и едно сравнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти еднакви са двете, ето и едно сравнение.

Това е сравнение на характеристиките, но не и каква е точно производителността над двете платки. 

Публикувано изображение

Отворихте ли ревюто, което постнах по-горе? 

Публикувано изображение

Видеокартата е идеална за 720p резолюция, при игрите.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое е глупости? До 100 лв. са на ниво вградено видео. HD7730 GDDR5 е най-евтината що-годе смислена покупка. На старо може да се вземе 5770 вместо да се дават двойно повече за нова.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за HD7730 DDR5 и дано процесорът е поне двуядрен, че не те виждам с тая карта да играеш игри. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато автора не сподели малко подробности само си плямпате като дърти бабички на мегдана обсъждайки ниската изкупна цена на млякото или личния живот на станишката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато автора не сподели малко подробности само си плямпате като дърти бабички на мегдана обсъждайки ниската изкупна цена на млякото или личния живот на станишката!

Ами к'во да правим след тежка работна седмица :P Човека иска нещо за 100 лева, защо да не си запълним дупките по зъбите?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какъв е компютъра не е кой знае какво .. но с това разполагам  Intel Celeron E3300 2 qdra po 2.5Ghz 3Gb ram pamet 

Ето една снимка http://prikachi.com/images.php?images/788/6604788W.jpg

Редактирано от F0rb1dd3n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя грешка извинявам се обаче дали ще намеря някъде по запазена ако някой знае моля да сподели ;) Благодаря на всички да бързите отговори много ми помогнахте :) и нали 5770 ще мога да я захраня с моето захранване? че някъде бяха ми казвали че иска допълнително захранване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лакома, лакома, колко да е лакома, след като процесора едва ще и позволява да работи? Аз не бих взел втора ръка. Ясно е, че докато я "захраниш" както трябва тая карта, ще мине бая време, а дотогава я камилата, я камиларя. Демек може и да изпуши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали беше с 420W? От АМД препоръчват 450W, но и с 420W няма да имаш проблем. 350W си е малко при 100% натоварване ще има ядове, тъй че не рискуваи според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали беше с 420W? От АМД препоръчват 450W, но и с 420W няма да имаш проблем. 350W си е малко при 100% натоварване ще има ядове, тъй че не рискуваи според мен.

Няма да има 100% натоварване, споко. Когато процесора ограничава картата, тя харчи много по-малко ток. Лично аз съм пускал две подобни видеокарти със слаб процесор. просто си разпределят натоварването и това е. Е, процесора се товари, но това селеронче е доста слобовато, за да компенсира цяла видеокарта, която и за днешните стандарти си е нещо. 

Е, тук има варианта и да пусне някоя неоптимизирана игра, разчитаща само на видеокарта, но тия случаи са толкова малко, че едва ли от цяла Маймунда ще попадне на точно такава игра. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих правил експерименти със захранването. А и от тези 350W рално има 230-240W, което си е нищо. Той си преценя, че после да няма :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи сегашното ми захранване е 420в обаче ми казаха че не е чувано и е много слабо ето го http://prikachi.com/images.php?images/244/6605244d.jpg и няма да може да захрани  5770  а и трябва да взема преходник ... видео картата затова питам дали фортрон ако взема 350в пнф ще я захрани добре ... или какво да правя вече се обърках много ... или да остана с което и да взема 7730 .. с моето би трябвало да я захрана и я купувам нова с гаранция .. или да взема това фортрон захранване ако става и да взема 2ра ръка 5770 ... вие как препоръчвате да направа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.