Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mao_sama

Трябва ми ваучер за eMag

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си ваучер за намаление към emag. Искам да закупя от там видео карта, но тя леко излиза извън наличния ми бюджет, така че ще се радвам ако има някои, който да сподели негов ваучер за намение към онлайн магазина. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сими, плати ли си за рекламата на конкуренцията?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хардуера от много време е с 10 % отстъпка, ваучерите са за стоки без намаление. Доста хардуер съм купил от този магазин и никога досега не съм получил ваучер за компютърни компоненти. Така, че това което търсиш едва ли има кой да ти го даде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първи път чувам за ваучери към онлайн магазини... Съмнява ме въобще да има такива, а и да има едва ли някой би го споделил с напълно непознат човек от Интернет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ваучерите са поименни! Носят имейла на този, на който са го пратили, така че няма да те огрее. Аз имам досега неизползвани поне 10 броя, защото не мога да ги преотстъпвам на никого. И за компютърна техника, за телевизори и фотоапарати, но правят веднага проверка, защото за да ти пратят, трябва да си се регистрирал и закупил вещи поне за 300-400 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът, ваучерите действително са поименни и не биха ти свършили работа. Най-лесното е да се абонираш за каталога им и веднага ще почнат да ти пращат оферти. Не съм купувал нищо от сайта, но постоянно ми пращат кодове за намаление, дори тая сутрин си чистих пощата и изтрих няколко имейла от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси за бързите отговори. Май ще си чака или да падне още малко цената или ще се надявам да ме огрее с някой ваучер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

мерси за бързите отговори. Май ще си чака или да падне още малко цената или ще се надявам да ме огрее с някой ваучер :)

Може да те огрее ваучер само при положение, че си купувал някакви стоки от фирмата.Колко ти струва  картата и кой модел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерак се гаси с пари. След като толкова имаш желание за тази карта, ще намериш начин как да събереш необходимата сума. Ако можеш да чакаш, преди Нова година пък може и да панамалят цените малко. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами това е картата MSI HD 7850 2gb gddr5 а макс бюджета ми е 270 лева :D знам, че е доста еснафско ама 40 лева са си 40 лева...

Това субсидия от "дъртия" ли е? Ако е така, оправи му довечера главата на възглавницата както е заспал и добави 40 лева към "субсидията" ,за да можеш и ти като хората да си "жъткаш" игрички. Един бой ще изтърпиш заради кефа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7850 2GB върви за по 240лв втора ръка с остатъчна гаранция. Да даваш 310лв сега за нея, при положение, че за 330лв се взима R9 270X, която е с над 20% по-бърза не звучи много логично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да те огрее ваучер само при положение, че си купувал някакви стоки от фирмата...

Не, не се изисква. Никога не съм купувал каквото и да е от тоя магазин, но постоянно получавам имейли ту за промоции с различни проценти, ту с кодове за отстъпка. Не съм сигурен, но за последните 10-тина дни на 2 пъти получавах от втория вид.

Авторът, не се помайвай, ами се абонирай за промоциите им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не се изисква. Никога не съм купувал каквото и да е от тоя магазин, но постоянно получавам имейли ту за промоции с различни проценти, ту с кодове за отстъпка. Не съм сигурен, но за последните 10-тина дни на 2 пъти получавах от втория вид.

Авторът, не се помайвай, ами се абонирай за промоциите им.

е аз съм абониран, но все още не съм получил :D... ще видим, предполагам, че ще изчакам още малко.

7850 2GB върви за по 240лв втора ръка с остатъчна гаранция. Да даваш 310лв сега за нея, при положение, че за 330лв се взима R9 270X, която е с над 20% по-бърза не звучи много логично.

Къде са тия R9-ки за по 330 лева... аз поне не ги намирам тия цени. Започват от 360+ нагоре, а това си е с 100 кинта над първоначалната ми идея за бюджет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разберете се с hlevoust да ти купи картата ползвайки неговите ваучери и промоционални цени, плати му колкото е дал + една почерпка и си готов :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е аз съм абониран, но все още не съм получил :D... ще видим, предполагам, че ще изчакам още малко...

Е, идват много често, но не всеки ден. Все пак, за да не храниш кой знае какви надежди, ще уточня, че ваучерите обикновено са за конкретен вид стоки, при това ограничени откъм асортимент - например 4 или 5 фиксирани модели телевизори (ютии, фотоапарати, хладилници или други) от по-малко харчещите се - византийците може да са всякакви, но едва ли някой ще отрече, че разбират от търговия.

Не съм сравнявал цените без промоции с тия на техноверигите, но принципът на подобни магазини е ясен - по-добре продай без печалба, дори с минимална загуба (привидна), отколкото изобщо да не продадеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът, къде си?

Само днес има промоция (без кодове) - 10% за всички РС компоненти в eMAG, но ти би трябвало да си получил вече каталога на пощата си - действай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде изчезна авторът? Нищо не каза, вчера и ЛС му пратих, че има промоция точно на това, което го интересува...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде изчезна авторът? Нищо не каза...

На негово място и аз не бих казал нищо, по простата причина, че видеокартата си е на същата цена. А и компютърните компоненти винаги или почти винаги са били с 10% уж по-ниска цена от предлаганата в другите онлайн магазини. Не, че нещо, ама нали някой не си мисли, че ще намалят цената на видеокарта, дори като сложат 20% някаква си промоция. Не - ако се има предвид марката и по-точно производственото качество на самата карта, то цената няма да й падне скоро. Това е една бюджетна видеокарта и нищо повече. Още повече, че не е нищо по-различно от картите на Palit, макар те да ползват платките на nVidia. Ta, или да взима 1GB версия на същата карта, която се предлага за 279 лева /така или иначе е в кюпа с един лев/, или тази с 2GB, ако толкова ще се опъва на висока резолюция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На негово място и аз не бих казал нищо, по простата причина, че видеокартата си е на същата цена. А и компютърните компоненти винаги или почти винаги са били с 10% уж по-ниска цена от предлаганата в другите онлайн магазини...

Нямам никаква представа от цените им - авторът търсеше промоции от eMAG, та затова и го насочих, та и ЛС му пратих. Дори не знам що за видеокарта е въпросната, още по-малко ме касае колко струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам никаква представа от цените им - авторът търсеше промоции от eMAG, та затова и го насочих, та и ЛС му пратих. Дори не знам що за видеокарта е въпросната, още по-малко ме касае колко струва.

Просто затвърдих положението, че това, което си мисли авторът е малко невъзможно, то и си личи по написаното от колегата по-горе. И не emag определя цената на даден компонент, а производителя, след това стават шмекериите, как и кое да се продава с забавна уловка. Интересно е как се дават насоки, без да се знае конкретно за какво става въпрос, мисля има достатъчно компетентни в областта и не само, за да се даде съвет не само за ваучерите, ами и за самият продукт. Препоръка към питащия, че видеокартата просто не си заслужава, пък и няма да изкара никакъв прираст от тези 2GB, понеже видеокартата си предоставя производителност за карта с обем от 1GB. Пък и ще го боли главата, като завие перката, като започне да пари картата изпод капака на кутията. Да се огледа за Sapphire, макар с малка надценка и като качество и като производителност са достатъчно добри за да се даде едните 5% повече от бюджетът. Нищо не пречи да се прегледат и картите, които вече са употребявани. Те тъй или иначе гаранцията от Emag не вдъхва никакво доверие. Затова няма да купувам от тази фирма, или поне не и техника, която би се повредила в близките две години. Поздрави и успех на автора! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно си прав, но не разбирам нищо от видеокарти. Пък авторът да прави това, което си реши - негова си работа, а преди малко излезе нов каталог с 10% отстъпка, друг въпрос е колко е реална. Ама той се изгуби някъде, не че за пръв път се пуска тема, която тъй и си остава висяща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да изчакам да видя до края на месеца как ще се движат нещата. Току виж съм си взел някоя r9-ка :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ти си знаеш най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.