Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ostavime

Въпрос за маунтване на файл - Battlefield 4

Препоръчан отговор

Свалих си Батълфилд 4, но нямам идея кой файл трябва да маунтна. Някой може ли да даде съвет, че игри играя веднъж на високосна и за това по-добре да питам. Пробвах с няколко файла, но ми казва, че не може да маунтне. Ето какви файлове има: 

http://prikachi.com/images.php?images/40/6714040v.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това по-скоро ми прилича на версия готова за стартиране без инсталация...какво става ако стартираш bf4 или bf4_x86?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че туй е рипната версия. Не е .iso

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих си Батълфилд 4, но нямам идея кой файл трябва да маунтна. Някой може ли да даде съвет, че игри играя веднъж на високосна и за това по-добре да питам. Пробвах с няколко файла, но ми казва, че не може да маунтне. Ето какви файлове има: 

http://prikachi.com/images.php?images/40/6714040v.png

Според мен всичко си е "маунтнато". Имаш executable файлове "bf4" и "bf4x86". Би трябвало да можеш да я стартираш вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто следвай инструкцийте от торент тракера би трябвало да има линк за кр@к който теглиш и поставяш в папката на играта и стартираш от bf4.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, глупости. И аз ше почна като Симтеч, да не си кривя устата, а да го казвам направо. Рипнатата версия е готова за ползуване. Какви крака те гонят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти кажа какви кракове ме гонят. 

Предполагам ,че ти не си я играл но аз съм ! и ето информацията за инсталация от рипнатата версия която е изтеглил 

"

1.Преместете папката с играта "Battlefield 4" в С:/Games/ или място по ваш избор.2.Копирайте съдържанието от ТОЗИ торент и го поставете в главната директория на играта ви.3.Стартирайте съотстветстващия на вашата система рег-файл от папка "regisrt".4.Играйте!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да търся какво съдържа "онзи" торент, но това си е мое мнение. Уверен ли си, че четеш на правилното място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да уверен съм защото съм ползвал същия релийз. Както мога да кажа да си обнови до последните драйвери видео картата и да инсталира всичко от папката _installer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.Стартирайте съотстветстващия на вашата система рег-файл от папка "regisrt".

Regisrt не е крак. Той вкарва настройките на програмата в Windows регистрито, съответно и серийният номер, ако има такъв.Това е просто един dump на част от Windows регистрито. Крак е модифицирана версия на изпълним файл, а пач е програма с която може да се модифицират отделни участъци от изпълним файл. RIP-овете обикновено вече са с модифицирана версия на изпълнимият файл, да не искат диск и прочие. Обаче някои програмки са така написани, че пискат и не тръгват без съответните записи в регистрито.п.п Леле, какви пирати сте били модераторите ;) А после само се правите.. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Regisrt не е крак. Той вкарва настройките на програмата в Windows регистрито, съответно и серийният номер, ако има такъв.Това е просто един dump на част от Windows регистрито. Крак е модифицирана версия на изпълним файл, а пач е програма с която може да се модифицират отделни участъци от изпълним файл. RIP-овете обикновено вече са с модифицирана версия на изпълнимият файл, да не искат диск и прочие. Обаче някои програмки са така написани, че пискат и не тръгват без съответните записи в регистрито.п.п Леле, какви пирати сте били модераторите ;) А после само се правите.. :D

ей течмайсторе стъпка 2 е за крака ! а 3та стъпка се подразбира ,че вкарва данни в регистрите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей течмайсторе стъпка 2 е за крака ! а 3та стъпка се подразбира ,че вкарва данни в регистрите

Ама вярно ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей, определено изглежда че имаме достатъчно запознати хора, за да влязат в регистрите на НСБОБ. Мисля че на въпроса от темата е отговорено достътъчно задоволително. Давай да я скрием, да не дойдат големите лоши батковци с качулките :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RIP-овете обикновено нямат кракове. Това, разбира се, зависи от релийза.

Давай да я скрием, да не дойдат големите лоши батковци с качулките

Нека дойдат бе, нека дойдат! Ще ги разхвърля! Могат да опитат и френски командоси да ми пратят! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пичове, благодаря ви, ама пак направихте от мухата слон. :) 

чакайте да пробвам какво ще стане и ще кажа, а вие мождевременно гледайте да не си извади по някое око 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става нещо, ама нямам нерви да се занимавам. Тия неща винаги са сложни за хора, които не цъкат игри по цял ден, а са решили веднъж в годината да поиграят за 5 мин. Това го доказват и безбройните коментари по торентите с постоянни въпроси за проблеми. 

Тъпо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.