Премини към съдържанието
markosal

Управление на много компютри с една мишка

Препоръчан отговор

Възможно ли е една мишка да управлява 2 и повече компютъра, като клонинги. Когато натисна бутона "START", например, на всички компютри да съм го натиснал? Четох, че има едни джаджи, като разклонители, които позволяват управлението на няколко компютъра с една мишка, но там всеки монитор е отделен сегмент. А аз искам на всеки монитор (съответно и компютър) да се случва едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам за какво Ви е да правите едно и също нещо на няколко компютъра едновременно с мишка - обяснете целта на занятието и ще получите по адекватни отговори.

Единия вариант, който не Ви върши работа според описанието (защото управлява само 1 избран компютър от всичките възможно в даден момент) е KVM Switch - към него се включват една мишка, клавиатура и монитор и до 2/4/8/16 компютъра (изч. блока).

Другия вариант е с програми за отдалечен достъп, но и там си ограничен до един компютър в дадения момент...

Редактирано от krassleto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам няколко сметки в един и същ букмейкър. Искам едновременно да залагам във всичките, защото има лимит на всяка сметка. Например в една сметка мога да заложа 100 лева на определено събитие, а аз искам да заложа 300. Аз се сетих, че ако една мишка управлява трите компютъра едновременно, просто ще вляза в трите различни сметки, ще си отворя съответния мач, та като реша да залагам, натискам бутона "максимален залог" и готово. Ако имате представа дали и как е възможно това или пък друг начин за постигане на целта - споделете.

Благодаря за отговорите, но те, доколкото прочетох, не решават моя проблем. Целта ми е да не губя време за отделен залог във всяка сметка, а да става с натискането на един бутон. Може би има и някакъв начин да се напише програма, която автоматично да прави същото, което е направено в една от сметките, но това ми изглежда сложно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така както си описвате проблема, ми намирисва за опит за измама. За такива неща няма да получите помощ, а и се молете да не ви засече някой античийтинг софт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През software ли се логваш или browser ? Неможеш ли да отвориш и 3те сметки от едно PC ?

Влизам през 3 различни браузъра на един компютър, но губя ценно време за ненужни кликове с мишката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.