Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги ... имам един проект с който не мога да се оправя ... трябва да направя проект за банкет с пълно обслужване за 80 човека за нова година ... трябва да имам меню , място , персонал , развлечение и цена ... моля за помощ че ми трябва за утре ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не се прави за 5 минути.Защо си го оставил за последния момент?П.П.: И аз ще дойда. Нека бъде за 81 човека. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами забравих че трябва да направя и проект сред хилядите ангажименти които ми се насабраха напоследък с идването на зимата ... ела ти ми помогни да сервираме колега ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пуснаха се две понеже ми заби компютъра за което се извинявам много ... нека другата да бъде изтрита ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ... имам един проект с който не мога да се оправя ... трябва да направя проект за банкет с пълно обслужване за 80 човека за нова година ... трябва да имам меню , място , персонал , развлечение и цена ... моля за помощ че ми трябва за утре ... 

В кой град искаш да правиш банкета ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправете си линковете за да не ви ги изтрият ... 

Благодаря много ... но нямам лукса да гледам офертите на другите заведения ... проекта го направих и е готов скоро ще го сложа тук за да стане ясно какво имам в предвид ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправете си линковете за да не ви ги изтрият ... 

Благодаря много ... но нямам лукса да гледам офертите на другите заведения ... проекта го направих и е готов скоро ще го сложа тук за да стане ясно какво имам в предвид ... 

Винаги е добре да вземете идеи от другаде, след като търсите и питате за такива. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под това пълно обслужване ...  с моето мръсно съзнание ...

ако нещо се провали може да съберете малко работна ръка и от Дунав мост.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под това пълно обслужване ...  с моето мръсно съзнание ...

ако нещо се провали може да съберете малко работна ръка и от Дунав мост.

Хаа ... не става въпрос за друго обслужване ... 

Ето го проекта ... 

Банкет с пълно обслужване

31.12.2013 г.

Restaurant Vega

1. Договор

Дата – 31.11.2013 г.

Начален час : 19:00

Край – 02:00

Брой гости : 80

Националност : Българи

Възрастова група – 25 до 40 г.

Повод – Нова Година

Музикално озвучаване – Оркестър до 23:00 , след 23:00 DJ

Зала на банкета – Ресторант Вега

Форма на обслужване – Пълно

Обща цена – 90 лв. на човек . При предварителна заявка 85 лв.

Обща цена – 7200 лв. При предварителна заявка  - 6500 лв.

Начин на плащане – В брой . Валута – BGN

2. НОВОГОДИШНО МЕНЮ

ЦЪК 

3. Предварително обслужване

- Провеждане на инструктаж и запознаване със сценария на обслужване . / Посрещане на гостите и настаняване /

- Определяне на броя на сервитьорите . / 2 Старши сервитьори , 6 сервитьори , 2 готвачи в топла кухня и 2 готвачи студена кухня /

- Информиране за повода , началния час , броя на гостите и националността на гостите .

- Запознаване с предварителния план за подреждане на масите и менюто .

- Разпределяне на сервитьорите за подреждане на масите и подготовка на съдовете и приборите и зареждане на масите с предназначеното меню .

- Уточняване на поднасянето на храните и напитките в менюто .

- Подготвяне на масите и украсяване . / Три допълнителни помощни маси за храни и напитки – алкохол , салати и плодове и десерти /

4. Обслужване на гостите / Сценарий /

- Посрещане на гостите във фоаето на залата .

- Настаняване на гостите на предварително заредената с договореното меню и празнично украсена маса .

- Обслужване на гостите / заедно с три помощни маси – 1 – Вино , Уиски и др. алкохолни напитки , 2 – Различни видове салати , 3 – Плодове и сладкарски изделия .

- Поднасяне на мезета , плата и алкохолни напитки .

- Завършване на вечерта с шампанско , различни игри и развлечения .  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко неща за коригиране:

1. Датата - 31.12.2013 г., а не 31.11.2013 г.

2. Детско меню - посочен грамаж и какво съдържа или не съдържа, но няма посочена цена, която би трябвало да е на половината от нормалната.

3. Възрастова група 25-40 години. Къде влизат децата. Ако дойде някой над 40 години, какво правим? Връщаме ли го?

4. Забравяш новогодишната заря.

Успех!

Редактирано от andreygg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко неща за коригиране:

1. Датата - 31.12.2013 г., а не 31.11.2013 г.

2. Детско меню - посочен грамаж и какво съдържа или не съдържа, но няма посочена цена, която би трябвало да е на половината от нормалната.

3. Възрастова група 25-40 години. Къде влизат децата. Ако дойде някой над 40 години, какво правим? Връщаме ли го?

4. Забравяш новогодишната заря.

Успех!

Мерси колега ... това с детското меню се е объркало ... а хора над 40 г . не може да има защото е договорено за тия 80 човека ... а най възрастния е на 40 г . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мезета 50 грама баси смешката ти знаеш ли колко са 50 грама луканка + свинско филе + кашкавал

баница 100 грама оф

яжте салата тя полвин кило

:lol6:

Публикувано изображение

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мезета 50 грама баси смешката ти знаеш ли колко са 50 грама луканка + свинско филе + кашкавал

баница 100 грама оф

Публикувано изображение

Че се и постарахте да ги заградите за което ви благодаря ... мезето е на човек като има 50 грама луканка , 50 грама свинско филе и 50 грама кашкавал ... баницата е парче с касмет ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че се и постарахте да ги заградите за което ви благодаря ... мезето е на човек като има 50 грама луканка , 50 грама свинско филе и 50 грама кашкавал ... баницата е парче с касмет ... 

не не, извинявай, аз много не разбирам ама на мен това ми звучи като че за 50 грама ще ям всички тия работи

такам ок те са три вида - значи стават 3 х 50 = 150 грама нали

добре това го поправяме

ама ти знаеш ли за какво иде реч пак - това е 2-3 парченца луканка, едно резенче кашкавалче и едно резенче филенце, мънички

намали салатата, наблегни на мезетата

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не не, извинявай, аз много не разбирам ама на мен това ми звучи като че за 50 грама ще ям всички тия работи

такам ок те са три вида - значи стават 3 х 50 = 150 грама нали

добре това го поправяме

ама ти знаеш ли за какво иде реч пак - това е 2-3 парченца луканка, едно резенче кашкавалче и едно резенче филенце, мънички

намали салатата, наблегни на мезетата

400 г. салата и 230 г.  мезета ... но все пак ... около 10 парченца луканка ако не и по вече , 2 резенчета или 3 кашкавал на кубчета нарязани , и около 3 филенца ... но все пак е нова година да ядат по малко салата ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

400 г. салата и 230 г.  мезета ... но все пак ... около 10 парченца луканка ако не и по вече , 2 резенчета или 3 кашкавал на кубчета нарязани , и около 3 филенца ... но все пак е нова година да ядат по малко салата ... 

а така, браво, добър ученик си

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

баница 100 грама оф

Публикувано изображение

Обща цена – 7200 лв !

Толкова много пари за един банкет от 80-90 човека ?!?!!?

Егати разхищението!!! :no-no: 

Това да не е за някакви държавни чиновници, на които банкета им се плаща от държавата?!

Редактирано от Nickita (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова много пари за един банкет от 80-90 човека ?!?!!?

Егати разхищението!!! :no-no: 

Това да не е за някакви държавни чиновници, на които банкета им се плаща от държавата?!

6500 лв. с предварителна заявка както е направено ... не е 7200 лв. пък и всичко това се случва в изизскан ресторант от цяла вечер  ... какво очаквате ... 2500 лв. за всичко ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6500 лв. с предварителна заявка както е направено ... не е 7200 лв. пък и всичко това се случва в изизскан ресторант от цяла вечер  ... какво очаквате ... 2500 лв. за всичко ... 

да, ама пак ще им дойде нанагорно еле щом е и шикарски ресторанта -

щото това е куверта, ама пиенето 100 грама ме съмнява че ще им стигне на някои и трябва да си поръчват допълнително нали така

:D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, ама пак ще им дойде нанагорно еле щом е и шикарски ресторанта -

щото това е куверта, ама пиенето 100 грама ме съмнява че ще им стигне на някои и трябва да си поръчват допълнително нали така

:D 

имат и 1/2 бутилка вино и четвърт бутилка шампанско ... после да ходят на дискотека ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имат и 1/2 бутилка вино и четвърт бутилка шампанско ... после да ходят на дискотека ... 

ша си откинат главите ако омешат спирта с шампанското и познай дали ще им е и до дискотека

е за тва не обичам аз такива мероприятия - да ти казват какво и по колко да папкаш и пиеш

ама ти им вземи кинтите за проекта па те да се мъчат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от даниел павелов
      Здравейте, форумници! Преди седмица, учителят ни по физика ни да те нещо като въпросче, но логическо, правих струвах, РАЗСЪЖДАВАХ  търсих на български, на английски, но не намерих, моля помогнете! Ето ви въпроса : МОЖЕ ЛИ ДА ВИДИТЕ ОГЛЕДАЛО?
      Мерси предварително!
    • от Soviet Soldier
      Искам да разбера ,приблизително колко излиза ремонт ,обслужване и поддръжка на подобен тип двигател. Имам интерес към Mazda RX-8 ,но автомобилите с ванкелови двигатели са известни с не особено големия си ресурс. От друга страна гледах клипове относно устройството и ремонт на такъв тип двигател и ми се стори доста прост. При този тип двигатели се износват предимно сегментите. При подмяна става почти като нов. Интересува ме ,дали се намират сервизи из София способни да ремонтират успешно такъв двигател ,без да дерат кожи ,и каква е цената на пълен комплект сегменти. Колко би излязъл основен ремонт на такъв тип двигател (работа + консумативи)? Какъв е реалния разход на гориво и масло при Мазда РХ-8? 

• от crashgold
      Здравейте !  От доста време  правя един проект на garry's mod  и ми трябва едно NPC(НИГ) да клекне.   Имали начин да стане това ? 
    • от |VIP|d3v1L
      Здравейте приятели. Моля за помощ. Имам за задача в училище по информационни технологии да създадем проект за локална мрежа до четвъртък. На мен ми се падна следното:

Създайте локална мрежа за производствена фирма
      - Фирмата се състои от две сгради.
      - Административната сграда се състои от главен счетоводител, касиер,секратар,администратор и директор. Всички са в различни стаи, имат по една работна станция и един общ мрежови принтер. A в стаята на администратора и Web сървър.
      - Производствена сграда - има три компютърни системи, на които имат достъп само началниците на отдели.
      - Всички системи имат връзка с интернет.

Ето и плана на задачата по който трябва да работим: 

План за задача
      | Физическа структура, топология и размер на мрежата
      1. Вид на мрежа
      2. Топология
      3. Размер – диаграма
      || Свързване на компютрите
      Стъпки при физическото изграждане на мрежата
      Избор на тип кабел
      Инсталация на кабелите 
      Категория на кабела
      Полагане на кабела и настройки на работните маста
      Създаване на безжична мрежа  - безжични у-ва и начин на обмяна на данните, използване на безжични системи
      Инсталиране на хардуера – сравняване на характеритиките на компютрите, вид на мрежата (потребител – потребител, клиент – сървър, разположение на компютрите, защита на техниките)
      Насторйка на софтуера за конфигуриране на мрежата
      Свързване на мрежата към Интернет 
      Тип връзка
      ||| Защита 
      Потребителски акаунти
      Чрез потр акаунти ОС разпознава различните потребители и им дава съответните права
      ПеРСОНАЛИЗИРАНЕ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ – НАСТР. НА ЦВЕТОВЕ И РАБОТЕН ПЛОТ; достъп до данни и системни ресурси
      Методи за създаване на потр ак – част от работна група, мрежов домейн
      Видове потребители – администрарот – притежава вс права; Лимитиран  - изп инсталираните прогр и да прави малки промени;Гост . силно ограничен акаунт. Този акаунт може само да използва програми без да извършва никакви настройки
      Сигурност на данните – от вируси, шпионски софтуер и разл видове атаки
      Обновление но ОС,  зАщитна стена – защита при работа в мрежа, антивирусен софтуер, инсталиране на прогр против шпионски софуер, изскачащи прозорци – Pop ups – контролира активните програми, забрана за споделяне на важни файлове, трудни пароли
      Проверка на сервизния пакет – десен бутон върху my computer и properties
      Център за сигурност – контрполен панел 
      Windows defender  - безпл прогрв ОС – предупр за вреден софтуер и за прогр, които излозват мрежовата връзка
      Правила за създаване на пароли

(Трябва да се направи схема на задачата. Моля някой, който разбира да помогне, защото нямам никаква представа от мрежи. Благодаря предварително.)
    • от Радослав Монов
      Здравейте колеги програмисти , също като вас и аз реших да се пробвам да се занимавам с програмиране.
      Аз съм студент в ТУ-Варна 2ри курс и както всеки друг преминавам през мъченията на преподавателите ,според които те щели да ми помогнат да се реализирам успешно.
      Във връзка с това ви пиша за помощ по проекта ,който ми е зададен.
      Условието е следното :

1.Съставяне на две динамични опашки с целочислени данни, съдържащи се във външен файл.
      2.Сортиране на елементите в опашките по метода чрез вмъкване.
      3.Формиране на нова структура списък и намиране на максималния елемент измежду елементите кратни на 7.
      4.Запис на изходните резултати във външен файл.
      Главна функция с  меню и проверка за състоянието на данните.

Всякаква помощ би ми била полезна. Благодаря предварително. 

По условие (1) не ми е ясно данните трябва да са предварително написани във външния файл и да се четат ли ?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.