Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, става въпрос за MSI U135Intel® Arom CPU N450 1.6 GHzRAM 1 GB

Intel® Graphics Media Accelerator 3150Какъв windows ще ми препоръчате?Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа има драйвери за 7-ца,

Така че защо не инсталирате  Starter-a. Предвид факта ,че Windows XP скоро му спират поддръжката (залязва)

П.П.Друг е въпроса, че RAM-та е малко, съответно как ще се справя със повече приложения  (и такива изискващи повече RAM).

Ако имате възможност да направите оперативната памет, поне 2 GB за в бъдеще, лаптопчето ще "живне".

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички казват ,че Windows 7 Starter е боклук,защото бил орязан,но за слаби компютри да доста по-добре от пенсионирания ХР например.Видеото ти е слабо ,а на Starter-a няма aero и заема доста по-малко рам в сравнение с останалите версии.Може и да ви се струва глупаво ,но това си е мое мнение.А то е ,че е по-добре да сложи Starter-a от колкото да се върне на ХР.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този модел, както е в момента ще работи перфектно Windows Vista или Windows XP. 1 gb ram е малко за Windows 7, затова колегата ти е предложил Windows 7 Starter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички казват ,че Windows 7 Starter е боклук,защото бил орязан,но за слаби компютри да доста по-добре от пенсионирания ХР например.Видеото ти е слабо ,а на Starter-a няма aero и заема доста по-малко рам в сравнение с останалите версии.Може и да ви се струва глупаво ,но това си е мое мнение.А то е ,че е по-добре да сложи Starter-a от колкото да се върне на ХР.

От къде мога да сваля starter-a?

За този модел, както е в момента ще работи перфектно Windows Vista или Windows XP. 1 gb ram е малко за Windows 7, затова колегата ти е предложил Windows 7 Starter.

А, ако сложа 2 гб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За маймунда чувал ли си :D

Чувал съм, но от Холандия не мога да влизам!

С 2 гб рам, ще работи ли добре с windows 7 ultimate 32 bit?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде мога да сваля starter-a?

А, ако сложа 2 гб?

Ако сложиш 2 гигабайта спокойно може да си сложиш Windows 7 32 битов и да работиш с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купувате си го!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows

Имам 32 бит., ще сложа 2 гб рам и се надявам да заработи добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за пиратския залив?

Също така оже да се пробва с Windows 8, много хора казват че бил по-лек дори и от 7.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за пиратския залив?

Също така оже да се пробва с Windows 8, много хора казват че бил по-лек дори и от 7.

Какъв пиратски залив?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За маймунда чувал ли си :D

А за пиратския залив?

Още някое предложение за пиратски софтуер? И двамата имате официално предупреждение!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тегля го, но може ли малко информация?

Българска ОС базирана на Линукс, разгледай сайта имат и форум и в нета е писано много.

Преди 2-3 години бях останал без хард и карах с Усу от флашка в продължение на месец два, все още го имам инсталиран на лаптопа така и не минах изцяло на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българска ОС базирана на Линукс, разгледай сайта имат и форум и в нета е писано много.

Преди 2-3 години бях останал без хард и карах с Усу от флашка в продължение на месец два, все още го имам инсталиран на лаптопа така и не минах изцяло на него.

Не знам нищо  за него. Да го пробвам ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още някое предложение за пиратски софтуер? И двамата имате официално предупреждение!

Добре,щом казваш. Но как може в новините да се споменават, а тук-не? Не искам да се заяждам с теб, просто питам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,щом казваш. Но как може в новините да се споменават, а тук-не? Не искам да се заяждам с теб, просто питам.

В новината се споменава сайт. А вие насочвате потребител да си изтегли пиратски софтуер от там. Има разлика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В новината се споменава сайт. А вие насочвате потребител да си изтегли пиратски софтуер от там. Има разлика

Добре, извинявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.