Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми каже дали на тоз компютър ще вървят нормално игри ???? http://www.technopolis.bg/b2c/details/516606/P11010201/Nastolen-kompyutar-GIGABYTE-A6-X3-3500

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не прави тази грешка да си купиш компютър от такова място!

1. По-скъпо е отколкото струва в действителност!

2. Изключително ниско качество + не стават за игри в повечето случаи!

Помоли да ти сглобят компютър за игри тук във форума, ще останеш 300 пъти по-доволен след време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни си тема в правилния раздел за нови конфигурации, колегите ще ти дадът хубави предложения от, които ще останеш хиляди пъти по-доволен от това в технополис. Поръчваш го, даже ще ти го сглобят хората от магазина, всяка част си е с отделна гаранция и качеството е мн по-голямо от това в технобаничарниците. Не си прави майтап да хвърли 750лв. ей така за нещо, което ще може да ползваш само за сърфиране и гледане на филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не прави тази грешка да си купиш компютър от такова място!

1. По-скъпо е отколкото струва в действителност!

2. Изключително ниско качество + не стават за игри в повечето случаи!

Помоли да ти сглобят компютър за игри тук във форума, ще останеш 300 пъти по-доволен след време.

Това ми е ясно но мога само да взема такъв на изплащане не мога да извадя пари кеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е ясно но мога само да взема такъв на изплащане не мога да извадя пари кеш

Че и в сайтовете за компютри и компоненти има форми за изплащане :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

почти всички големи фирми за компютри работят с финансови институции и продават и на изплащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

почти всички големи фирми за компютри работят с финансови институции и продават и на изплащане.

Ок можете ли ми да ми сглобите нещо в такъв магазин до 600лв,за което ще съм ви благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете за какво (кои игри?) ще се ползва компа, дали мислите да ъпгрейдвате, какъв ви е монитора, може ли да се ползва евентуално част от стар компютър. И т.н. Все неща, които  е хубаво да се отчетат, за да се вземе оптимално решение :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже дали на тоз компютър ще вървят нормално игри ???? http://www.technopolis.bg/b2c/details/516606/P11010201/Nastolen-kompyutar-GIGABYTE-A6-X3-3500

Недейте да правите грешката да купувате от там. Аз веднъж я направих и няма да я повторя. Гаранцията беше 3 години, но за цялото това време почти целият компютър подмениха в сервиза. Само процесорът и харддискът оцеляха. Просто са прекалено некачествени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок можете ли ми да ми сглобите нещо в такъв магазин до 600лв,за което ще съм ви благодарен

Обща стойност - 611.03 лв. с ДДС

Достатъчно добър процесор.Добър хард-диск.Видеокартата,захранването и дъното са посредствени,но за този бюджет няма какво повече да се изстиска.След време може да сложите още една плочка рам.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите железни сте момчета !!!Още веднъж хиляди благодарности от мен ,,модераторите могат да закрият темата;;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето вариант с по-слаб процесор, но малко по-добро видео:

Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black 1 146.51 лв. 146.51 лв.

ASUS F2A55-M LK2 /FM2 1 85.42 лв. 85.42 лв.

CM K350 W/600W PSU 1 117.44 лв. 117.44 лв.

500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB 1 87.88 лв. 87.88 лв.

POWER COLOR AX7790 1GBD5-DHV2/OC 1 191.37 лв. 191.37 лв.

Количка

След забележката на колегата, се оказа че трудно може да се побере видео от същия клас. Предложението отпада, освен в случай на завишаване на бюджета с 50-60лв.

Редактирано от Игнатов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето вариант с по-слаб процесор, но малко по-добро видео: 

Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black 1 146.51 лв. 146.51 лв.

ASUS F2A55-M LK2 /FM2 1 85.42 лв. 85.42 лв.

CM K350 W/600W PSU 1 117.44 лв. 117.44 лв.

500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB 1 87.88 лв. 87.88 лв.

POWER COLOR AX7790 1GBD5-DHV2/OC 1 191.37 лв. 191.37 лв.

Количка

Рам?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рам?

аз много не разбирам от компютри но синът ми е 6ти клас и иска да играе батерфилд 3 .За което иска силен компютър със силна видеокарта.мога да завиша с 200-300лв така сумата се вдига на 900лв-1000лв,но там дето дават на изплащане.Монитора е делл 16 инча и е стар той също е за подмяна но не го включвам в цената за компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина дадете 1000 лв,сигурен съм,че ще успеем да вместим даже и монитор в конфигурацията.Имайте на предвид,че щом искате на изплащане,тогава крайната цена ще стане още повече.Малко по-късно ще се включа с предложение.

п.п.

Обща стойност - 668.23 лв. с ДДС

Значи,според мен това е санитарният минимум,който можем да сглобим в рамките на бюджета.Остават още 330 лв до 1000,в които може да се вземе и добър монитор.Но там вече се надявам някой от по-добре информираните членове на форума да се намеси с предложение.
Ако имате някой стар компютър,да вземем поне кутията му,или някой диск,който да се ползва,ще е чудесно.Ще може да се сложи още една плочка рам,или пък по-добро захранване.Пък даже може и едни компютърни колонки да се вместят.Не съм чел темата,но дали имате и мишка и клавиатура?
Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и от мен:

Обща стойност - 972.30 лв. с ДДС
Количка С тази конфигурация сина ви няма да има проблеми с игрите. С оставащите пари може да си платите доставката или да добавите нещо, което ви трябва- мишка, клавиатура и т.н. Колко пари бихте отделили за монитор? Както каза onogondur за 1 000 лв. може да се вмъкне и монитор, но ако монитора не влиза в тези 1 000 лв. още по-добре.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз много не разбирам от компютри но синът ми е 6ти клас и иска да играе батерфилд 3 .За което иска силен компютър със силна видеокарта.мога да завиша с 200-300лв така сумата се вдига на 900лв-1000лв,но там дето дават на изплащане.Монитора е делл 16 инча и е стар той също е за подмяна но не го включвам в цената за компютъра

Щом бюджета се вдига предлагам това:

Обща стойност - 987.83 лв. с ДДС

С тази конфигурация Battlefield 3 ще лети! А за монитор напишете бюджет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом бюджета се вдига предлагам това:

Обща стойност - 987.83 лв. с ДДС

С тази конфигурация Battlefield 3 ще лети! А за монитор напишете бюджет!

За монитор 250-300лв макс.Не знам дали не е по изгодно тв с монитор от технополис за тази цена какво ще кажете

Редактирано от uragann (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво редактирахте?

За монитор 250-300лв макс.Не знам дали не е по изгодно тв с монитор от технополис за тази цена какво ще кажете

:D

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да се обърна към автора. Явно се чудиш все още. Затова искам да ти кажа да взимаш една от конфигурациите които ти предложиха. Не можеш да сбъркаш! Която и конфигурация от предложените да вземеш е в пъти по-добра от конфигурацията в технополис. Просто в технополис слагат разни хвалебстевни думи като "супер геймърски" "мощен" "уникален" и т.н.Ако само за компютър бюджета ти е 600 лева взимаш например този 

Ако е 1000 взимаш например този.
А за монитор взимаш и примерно този

Ето предложение за монитор: 24 LG 24EN33S-B

Пак ти казвам. Не можеш да сбъркаш. Въпреки, че тук не ти казват "Взимай тази супер конфигурация с невероятната геймърска кутия, геймърска видеокарта и т.н." просто взимай и това е :)А относно взимането на изплащане във никем предлагат такава опция и не е проблем. От друга страна преди няколко дена един човек във форума написа:

Аз не мога да ти помогна с конфигурация, но мога да ти дам съвет за финансирането, защото и аз съм на този хал :)Гледах на изплащане от Jetcredit и Unicredit Consumer Financing и за 1200 лева за 24 месеца оскъпяването беше 500 лева. Което е по 20,83 лева лихва на месец. След това отидох в ОББ, защото там беше най-ниския лихвен процент. Днес ме одобриха и като теглиш чертата нещата седят по следния начин: Изтеглени 1250 лева за срок от 24 месеца. Оскъпяването е 142 лева за целия срок. Оскъпяването на месец е 5.92 лева. Няма такса за кандидатстване. Има такса усвояване на кредит която е 31,25 лева. Реално по този начин ще спестиш около 330 лева за целия период.Надявам се да съм бил полезен.Приятна вечер от мен.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.