Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, извинявам се ако не съм оцелил подходящия раздел, но тук сметнах че е по- удачно да постнаПубликувано изображение
та наскоро ми се развали компютъра и заедно с това закупената от мен програма dx4win
но сега нямам възможност да си я закупя на ново понеже е доста скъпа :/ 
възможно ли е да се намери някъде излекувана ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се ако не съм оцелил подходящия раздел, но тук сметнах че е по- удачно да постнаПубликувано изображение

та наскоро ми се развали компютъра и заедно с това закупената от мен програма dx4win

но сега нямам възможност да си я закупя на ново понеже е доста скъпа :/ 

възможно ли е да се намери някъде излекувана ?

Не, прочетете точка 2.10 от правилата

И след като сте си я закупил сте предоставил доста данни, така че пишете на поддръжката

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Не!!!Поне не и чрез този форум!А ти, като си я бил закупил, то този код как си го получил? С диска, електронно (по пощата), по друг начин? Няма ли как да се свържеш със съпорта и да поискаш отново този код, удостоверявайки, че си легално закупил програмата?Нали разбираш, че разлика (освен ако някой не се е правил на голям разбирач) м/у изтеглене нелегално и закупена програма няма... Разликата е в начина на активация, въпросният код или крак/пач. Както и това, че не след преинсталация губиш всичко и трябва да плаща на ново...Свържи се със екипа/съпорта на програма и виж как можеш да си възстановиш кода и съответно активацията!!!p.s.Ееее, Капитана ме изпревари :D
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

усмях да се свържа с поддръжката, след леко разпитване ми пратиха нов ключ и най якото е, че и всичките ми логове още от 1966г са се съхранявали и на тяхните сървъри и ми възтановиха и тях :) 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

усмях да се свържа с поддръжката, след леко разпитване ми пратиха нов ключ и най якото е, че и всичките ми логове още от 1966г са се съхранявали и на тяхните сървъри и ми възтановиха и тях :)

От кога@ :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво :) Значи си имате цялата история на радиовръзките. Успех и да няма много RPT :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятно. Запиши се за рекордите на Гинес. Възможно е да създадат нова категория, специално заради теб :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WTF... Е това ми се струва направо нереално.На автора едно голямо "ЧЕСТИТО" и със здраве да ползва програмата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново !

та както споменах, компютъра ми се развали и ....

оказа се, че имам и още едно проблемче, след наново чисто инсталирания XP sp3 x86

сега проблема ми е и с TQSL v2 свален от http://www.arrl.org/tqsl-download

след като го инсталирам и ми излиза една грешка ( на скрийшота ), не съм много добър с английския и не мога да разбера за какво иде реч :/  

после си инсталирах старата версия 1.4, сложих си ключа и сертификата и всичко си заработи, но тазви v2 не тръгва ... :/ 

post-24197-0-83059900-1388429665_thumb.p

Редактирано от toto_AMD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново !

та както споменах, компютъра ми се развали и ....

оказа се, че имам и още едно проблемче, след наново чисто инсталирания XP sp3 x86

сега проблема ми е и с TQSL v2 свален от http://www.arrl.org/tqsl-download

след като го инсталирам и ми излиза една грешка ( на скрийшота ), не съм много добър с английския и не мога да разбера за какво иде реч :/  

после си инсталирах старата версия 1.4, сложих си ключа и сертификата и всичко си заработи, но тазви v2 не тръгва ... :/ 

Пише че конфигурацията ви има проблем, приложението не я харесва. прочетете изискванията за програмата много подробно и вижте какво ви липсва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен проблема може да се крие че се опитвате на виртуална машина, но за жалост не съм никак запознат с тази програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди малко пробвах на едно лаптопче със windows 7 и там v2 тръгна, а при прясно инсталираното XP с инсталирани само драйвери неще ...

Според мен проблема може да се крие че се опитвате на виртуална машина, но за жалост не съм никак запознат с тази програма.

... и на реално xp не тръгна  :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди малко пробвах на едно лаптопче със windows 7 и там v2 тръгна, а при прясно инсталираното XP с инсталирани само драйвери неще ...

Възможно е и самата програма да не поддържа вече XP. Аз имах такъв случай с Virtual Audio Cable.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е и самата програма да не поддържа вече XP. Аз имах такъв случай с Virtual Audio Cable.

Мда, това е възможен вариант

След инсталацията на ХР пускате ъпдейтите, може там да се окаже проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.