Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.. имам един проблем със един процес значи тръгнах да дейнсталиравам една игра всичко мина както трябва ама останаха 3 процеса който ме дразнят и не искам да ги виждам в Task Manager. Ето и процесите: DatamngrUI.exe , DatamngrCoordinator.exe са два процеса. Моля ви помогнете ми... кажете некаква програма или не знам какво само и само да ги махна. Пробвах със рестартиране и не стана. Не е и вирус 100 процента съм убеден. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно да имаш някакви тулбарове из браузърите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

демек? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резултати за двата процеса: DatamngrUI.exe DatamngrCoordinator.exe

Можете да провете коя точно програма от съответните списъци имате инсталирана на компютъра си.

Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре де за това първото като направих стъпките демек за HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionRun и не излиза това което ми е а и нямам програма в компютъра със име iLivid Toolbar or Windows Searchqu Toolbar ... процесите който ми излизат в Run са nwiz , NzCpIDaemon и mobilegeni daemon и някакъв друг .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез със Cclener в стартиращи процеси и ги изключи от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

СТЪПКА 1

• [*]

Изтеглете и стартирайтe AdwCleaner.exe.

[*]Натиснете бутона Scan. [*]AdwCleaner ще започне да проверява компютъра, както преди. [*]След като проверката приключи...този път натиснете бутона Clean тъй като няма неща които да не са за триене от лога. [*]Натиснете OK на диалоговия прозорец, който ще се появи подканвайки Ви да затворите всички активни приложения. [*]Натиснете OK отново за да позволите наAdwCleaner да рестартира компютъра и да довърши почистващия процес. [*]След рестарта ще се появи автоматично лог файл с името (AdwCleaner[s0].txt). [*]Прикачете съдържанието му в следващия си коментар [*]Копие на лог файла можеш да намериш и в папката C:AdwCleaner.

СТЪПКА 2

Публикувано изображение Моля изтеглете Junkware Removal Tool на вашия десктоп.

• [*]Спрете временно работата на защитните програми. [*]Стартирайте инструмента
JRT.exe [*]Ще се отвори ДОС прозорец. Натиснете което и да е копче от клавиатурата. [*]Затворете излишните приложения и всички браузъри и изчакайте проверката да завърши. [*]Ще се появи лог файл (който можете да намерите и ръчно на десктопа с името JRT.txt). [*]Моля копирайте съдържанието на лог файла в следващия си пост.

СТЪПКА 3

Публикувано изображение Изтеглете Malwarebytes' Anti-Malware

• [*]Кликнете два пъти върху
mbam-setup.exe, за да инсталирате програмата. [*]Уверете се, че са поставени отметки на Update Malwarebytes' Anti-Malware и Launch Malwarebytes' Anti-Malware. След това кликнете на Finish. [*]Ако има намерени обновявания, тя ще ги изтегли и инсталира. [*]Стартирайте програмата и изберете "Perform Quick Scan", след това кликнете на Scan. [*]Сканирането ще отнеме малко време, затова моля да бъдете търпеливи. [*]Когато сканирането завърши, кликнете на OK, след това Show Results, за да видите резултата. [*]Уверете се, че на всички редове има отметки (ако няма на някои обекти ги поставете ръчно), и кликнете на Remove Selected. [*]Когато всичко бъде премахнато, в Notepad ще бъде отворен лог. [*]Прикачете този лог в следващия си коментар в темата.

Забележка: Ако MalwareBytes'Anti-Malware се затрудни в премахването на откритите вируси/заплахи, той ще поискада рестартира компютъра Ви и по време на рестартирането да премахне проблемните вируси/заплахи. Ако бъдете попитани, потвърдете че желаете вашия компютър да бъде рестартиран.

СТЪПКА 4

• [*]Моля изтеглете
Farbar Recovery Scan Tool (според версията на Windows изберете 32 битовата или 64 битовата версия) и го запазете на десктопа. [*]Стартирайте файла FRST.exe (или FRST64.exe) [*]Програмата ще се стартира. Натиснете YES за да се съгласите с лицензионното споразумение. [*]Сложете всички отметки. [*]Натиснете бутона SCAN. [*]Ще се създадат два лог файл с името - FRST.txt и Addition.txt на десктопа. [*]Прикачете лог файловете в следващия си коментар.

Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/AdwCleaner[s0].txt еееееееееее много благодаря. Следващите стъпки ще ги направя утре и ще ги кача :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.