Премини към съдържанието
BMW Маниак

Съвет за закупуване "детектор на лъжата"!

Препоръчан отговор

Колеги някой има ли опит с подобни джажи. Макар и да дава относителни резултати на мен лично ще ми свърши работа.

Интересува ме от къде мога да го закупя и трябва ли ми някакво по специално обучение за да го подкарам ?

Поздрави.

п.п Гледам разни китайски по ebay ама знам ли ги дали изобщо работят или са играчки за деца.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Колеги някой има ли опит с подобни джажи. Макар и да дава относителни резултати на мен лично ще ми свърши работа.

Интересува ме от къде мога да го закупя и трябва ли ми някакво по специално обучение за да го подкарам ?

Поздрави.

п.п Гледам разни китайски по ebay ама знам ли ги дали изобщо работят или са играчки за деца.

Аз не мога да ти кажа от къде да се снабдиш с него, но мога да ти предоставя данни за цените в България!

І. Основни цени

(валидни до 1 януари 2013 г.)

[*]експертизи по предсъдебни и съдебни спорове -180 лв. /изследвано лице

[*]терористичен акт, тежки престъпления -180 лв. /изследвано лице

[*]кражби над 50 000 лв. -130 лв. /изследвано лице

[*]изневяра, проверка на лоялност между партнйори -110 лв. /изследвано лице

[*]кражби, злоупотреби, подбор и лоялност към фирмата - 100 лв. /изследвано лице

ІІ. Cхема за отсъпка от цената за количество.

Брой изследвани лица Отстъпка в % /изследвано лице
1-2
0%
от 3 до 6
15%
от 7 до 12
20%
от 13 до 24
25%
над 25
по споразумение, но не по-ниски от 65 лв
Ето го в България, но като го гледам, е детска играчка. http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.6638
Става за тест въху жени, но ти добре знаеш, че всички лъжат!
Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да ти кажа от къде да се снабдиш с него, но мога да ти предоставя данни за цените в България!

На мен ми трябва за мое разследване. Така че ще се наложи да го закупя. Кажи от къде да го поръчвам.  Но не говорим за нещо супер професионално на супер цена (аз идея и нямам колко вървят) ами нещо средно мисля че също ще ми е от полза.

п.п. О извинявай не съм прочел добре. Ти си писал че не знаеш и само си ми казал къде може да се направи теста.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй пък за кво ти е? Тук в БГ имаше едно предаване с един бивш затворник (не се сещам в момента името му) -та го подлагаха 3 ,или 4 пъти на такъв детектор ,даже ако не се лъжа някакъв спец от чужбина викаха.Така и не дадоха категорично мнение дали казва истината ,или не. Всъщност той участваше в някакво подобно предаване ,,Лъжа ,или истина,, -или нещо такова беше.Та...по спомен тия ,,спецове,,се изказаха и потвърдиха,че ако е ,,достатъчно печен,, човека (образно казано) може да манипулира тия детектори на лъжата.Та...не е 100 процента сигурна достоверноста от тази апаратура.А и трябва подготовка разбира се -не става ей така който иска да борави с тази техника.Ти си решавай дали ти трябва наистина.Успех в разконспирирането на лъжата :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли лиценз да водиш разследване? Да не стане така, че да си пишем следващият път, с разликата че ти ще го правиш от някой от красивите затвори на острова(ако предположим че има луксозни килии с интернет в тях).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успех в разконспирирането на лъжата :)

Благодаря за пожеланието.

Тия които ще ги подлагам не са спецове така че ще се доверя на полиграфа на 100%.

Имаш ли лиценз да водиш разследване? Да не стане така, че да си пишем следващият път, с разликата че ти ще го правиш от някой от красивите затвори на острова(ако предположим че има луксозни килии с интернет в тях).

Винаги ме кефи остроумието ти. Дали ми трябва лицен да проверя няколко човека от персонала дали им лепнат ръцете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли лиценз да водиш разследване?  

В моята фирма, в моята къща и в моите офиси какъв лиценз да ми е необходим бре, колега?!?!  :angry:

Той няма в Белия дом да разследва Обама, ебаси... 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланието.

Тия които ще ги подлагам не са спецове така че ще се доверя на полиграфа на 100%.

Винаги ме кефи остроумието ти. Дали ми трябва лицен да проверя няколко човека от персонала дали им лепнат ръцете.

Нямаш право. Насилие над правата на човека. Ако се съмняваш в нещо се обръщаш към властите. Има си контролни органи, има полиция и т.н. Ако в страната е разрешено и разследване чрез услугите на частен детектив наемаш такъв, ако не ти се занимава с държавните служители или н.те е страх дали няма да намерят някакви нередности във фирмата ти против самия теб.

В моята фирма, в моята къща и в моите офиси какъв лиценз да ми е необходим бре, колега?!?!  :angry:

Той няма в Белия дом да разследва Обама, ебаси... 

Ау, ето как човек си прави сам класовата дискриминация. Моята фирма...Моите роби...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ау, ето как човек си прави сам класовата дискриминация. Моята фирма...Моите роби...

Е та моя е, да не е твоя?!?!

На държавата ли е?

Или на филанкишията?!?!

Това за робите няма да го коментирам - непрекъснато ми слагаш в устата думи, които не съм казал.

Иначе относно робите ми можеш да отвориш специална тема и ще ги дискутираме там, за да не спамим тази.

Накрая да те светна: ако се налагаше специален режим на работа с този детектор, нямаше да се продава свободно, а щеше да подлежи на регистрационен режим и издаване на разрешително.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш право. Насилие над правата на човека. Ако се съмняваш в нещо се обръщаш към властите. Има си контролни органи, има полиция и т.н. Ако в страната е разрешено и разследване чрез услугите на частен детектив наемаш такъв, ако не ти се занимава с държавните служители или н.те е страх дали няма да намерят някакви нередности във фирмата ти против самия теб.

Ади представи си че идеята е тяхна за да изчистя съмненията около лоялността им. Не знам дали знаеш че насила няма как да подложиш някой който не иска.

Не ми обяснявай закона (все пак благодаря за загрижеността ти) !

По-обикновени методи пробва ли ;)

Свиват рамене и се пулят, кой гузен, кой се презастрахова кой хвърля камъни в комшията ... такива ти ми работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-обикновени методи пробва ли ;)

С винкела не става - огъва се от тиквите им.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С винкела не става - огъва се от тиквите им.

Това се казват крайни мерки а мисля че не са необходими в 21 век.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се казват крайни мерки а мисля че не са необходими в 21 век.

Крайни, крайни, колко да са крайни :D  А и не с винкел, пробвай с пвц бутилки с вода от 2 литровите, казват че не правели синини :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е та моя е, да не е твоя?!?!

На държавата ли е?

Или на филанкишията?!?!

Това за робите няма да го коментирам - непрекъснато ми слагаш в устата думи, които не съм казал.

Иначе относно робите ми можеш да отвориш специална тема и ще ги дискутираме там, за да не спамим тази.

Накрая да те светна: ако се налагаше специален режим на работа с този детектор, нямаше да се продава свободно, а щеше да подлежи на регистрационен режим и издаване на разрешително.

Ади представи си че идеята е тяхна за да изчистя съмненията около лоялността им. Не знам дали знаеш че насила няма как да подложиш някой който не иска.

Не ми обяснявай закона (все пак благодаря за загрижеността ти) !

Свиват рамене и се пулят, кой гузен, кой се презастрахова кой хвърля камъни в комшията ... такива ти ми работи.

Мм, това дали и кой и при какви случаи може да се използува детектор на лъжата е обсъждано. Знам че има фирми в които такива устройства се използуват и това е описано в договора на работещите в тях служители. С подписването на съответния договор, те се отказват от правото си на лична неприкосновеност. Дали в договорите на твоите работници има такава клауза? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй детектора е психологически тарикатлък.....Земи неква кутия, ама да има лампички да святкат по нея, накичи я с жици  и после ги увий по туземците. Гаранция давам, че ще се издаде, който е пипал :clown::whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мм, това дали и кой и при какви случаи може да се използува детектор на лъжата е обсъждано. Знам че има фирми в които такива устройства се използуват и това е описано в договора на работещите в тях служители. С подписването на съответния договор, те се отказват от правото си на лична неприкосновеност. Дали в договорите на твоите работници има такава клауза? 

Ето от утре ще им направя и ще я заверим нотариално а кой не иска ... никой не задължава никого. Банани и кокосови орехи на път под път няма да умрат от глад така че няма да ми е съвестно.

Туй детектора е психологически тарикатлък.....Земи неква кутия, ама да има лампички да святкат по нея, накичи я с жици  и после ги увий по туземците. Гаранция давам, че ще се издаде, който е пипал :clown::whist:

Именно за това и не търся професионален. Но поне да има вид и да всява респект че не е разграден двор и бащиния.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е от 2004-а година и законите и правата се промениха десетки пъти от тогава.

Моите роби мога да ги правя каквото си искам, след като взимат петцифрени заплати.

Разписали са се на допълнителното споразумение и...

А бе що ти обяснявам всъщност - ти се правиш на интересен, а аз ти ходя по гайдата...

Искаш ли да ти сканирам трудовите договори с номерата им, за да ги провериш утре в НАП и НОИ, дали съм ги обявил и са действителни?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно за това и не търся професионален. Но поне да има вид и да всява респект че не е разграден двор и бащиния.

Не ти трябва се харчиш имах предвид...Де да знаят, че не е :) Може и малко ток да им пуснеш, ама им сложи краката в леген с вода, туземците ще се наакат в гащите от страх :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напомни ми никога да не си помислям дори да ти ставам работник. :) Не че не съм честен, просто не заслужаваш услугите ми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така! Ток и жица! И майчиното мляко ще си кажат :D :D :D

Ей МушкатУ, винаги ме кефят твоите коментари, дерзай все така!

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напомни ми никога да не си помислям дори да ти ставам работник. :) Не че не съм честен, просто не заслужаваш услугите ми.

Много познат тип поведение.Като им затвориш всички кранчета и тарикатите сами напускат. После слушаш думи "ще му работя аз за една заплата" не е ли то и да може да си крадваш от простия ти шеф който като се е родил и държавата го позлатила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много познат тип поведение.Като им затвориш всички кранчета и тарикатите сами напускат. После слушаш думи "ще му работя аз за една заплата" не е ли то и да може да си крадваш от простия ти шеф който като се е родил и държавата го позлатила.

Ах, не го писах на теб това. Не се чувствай задължен, нито който и да е било да отговаря на коментара ми.

Но при все горното, съответната подозрителност не възниква от нищото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този номер го знам от едно детско филмче и да ти кажа върши работа на сто процента.

Взимаш някакъв съд ама да е дълбок и стените да не са прозрачни.

На дъното сипваш 1-2 пръста маслена боя без значение цвета и допълваш с чиста чешмяна водичка.

(Боята си остава на дъното понеже не се разтваря във водата и е по тежка)

Събираш работниците и обясняваш че течноста е специална и оцветява ръката ако излъжат.

Казваш някаква лъжа и бъркаш с ръка в кутията до дъното, вадиш ръката и оооо чудо пръстите ти са сини,зелени или там каквато боя си сложил на дъното. 

После ги строяваш задаваш въпрос и ги караш да бръкнат вътре които е гузен ще се издаде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах, не го писах на теб това. Не се чувствай задължен, нито който и да е било да отговаря на коментара ми.

Но при все горното, съответната подозрителност не възниква от нищото. 

Значи след толкова спам и уточняване на права и задължения, пресмятаме и законните рискове за хора които ползват тая джажа. Та въпроса ми е има ли от къде да си доставя нещо подобно за лично ползване ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.