Премини към съдържанието
Wildzet

Имам мръсно подсъзнание - какво да правя със себе си ?

Препоръчан отговор

Имам супер мръсно подсъзнание :@ Как да се отърва ;д 

Редактирано от aaallff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ли си ти. Вчера имаше тема "Защо момичетата са такива" , а гледай го ти нашия какъв е. Ти чу*ка нямаш ли си да си играеш ми пускаш тъпизми тука само.

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. Как да се отърва ;д 

Мисли за друго, например как да подобриш познанията си по български език - казва се "подсъзнание", а не "под съзнание".

• Харесва ми 14

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в какво точно се състои мръсното ти подсъзнание?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вечер, си ляга гол и......си чопли с пръст, мръсотията, между пръстите на краката.....

• Харесва ми 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вечер, си ляга гол и......си чопли с пръст, мръсотията, между пръстите на краката.....

... и си я мирише...

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде бягай да си четеш уроците, ясно ! Докога ще пускаш теми с които да храниш приятелчетата ти от този сайт ? Снощи изписахте един тон ла*на по наш адрес, толкова не ви ли стигна ? Начесахте ли си егото ?

Мамка му, бесен съм !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисли за друго, например как да подобриш познанията си по български език - казва се "подсъзнание", а не "под съзнание".

Изнявай, но знам как се пише "подсъзнание", просто като пиша от таблета изтървам някои букви или поставям празно място, където не трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Изнявай, но знам как се пише "подсъзнание", просто като пиша от таблета изтървам някои букви или поставям празно място, където не трябва.

Пиши от тетрадката бре синко! Все едно , че си в час по български и "слушаш" даскалицата, а не си вперил поглед в някоя "кифла".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мамка му, бесен съм !

Ти пък! И защо?! Че който начесва егото си по този начин не заслужава хабене на дори една калория скъпоценен бяс... ;) Що не си гледаш сеира и ти!

А и мисля, че въобще не става въпрос за младежи и младежки изцепки, а поредния "удар" на клонингите... което по-скоро е за съжаление и чукане на дърво. Та такива ми ти работи.

Едит - бесът винаги е необходим в запас...

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мръсно може да е ?  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мръсно може да е ?  :ph34r:

Ти да не си от Ръководството?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфффф ако зема да разправям аз какво подсъзнание имам напрау ша заключат темата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти да не си от Ръководството?

Не, защо да съм от ръководството? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но след като си написал 2 пъти подред неправилно думата - в заглавието и в уводния коментар по темата, няма как да съм сигурен за познанията ти. Не си на изпит, разбира се, но намирам, че неграмотно написаният коментар е обида към четящите го.

Както и да е, важното е да си изчистиш подсъзнанието, нали това ти е целта. Може да опиташ следното: сложи гел и омекотител в пералнята, нагласи я на 400, за да не се изгориш, напъхай се вътре, пусни се на дълга програма и ще постигнеш поне малко от целта си. А и центрофугирането при 1200-1600 оборота ще ти подейства освежително и едва ли ще остане нещо от въпросното бреме. Ако пък не се получи, ще си приемеш мръсното подсъзнание за даденост - к`во толкова...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но след като си написал 2 пъти подред неправилно думата - в заглавието и в уводния коментар по темата, няма как да съм сигурен за познанията ти. Не си на изпит, разбира се, но намирам, че неграмотно написаният коментар е обида към четящите го.

Както и да е, важното е да си изчистиш подсъзнанието, нали това ти е целта. Може да опиташ следното: сложи гел и омекотител в пералнята, нагласи я на 400, за да не се изгориш, напъхай се вътре, пусни се на дълга програма и ще постигнеш поне малко от целта си. А и центрофугирането при 1200-1600 оборота ще ти подейства освежително и едва ли ще остане нещо от въпросното бреме. Ако пък не се получи, ще си приемеш мръсното подсъзнание за даденост - к`во толкова...

Ти да не си ял вафла "Хумор" ?  Много смешно няма 'що. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да съм, що не? Вафли много, подсъзнания - също.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пречи ми, защото ми се въртят едни такива в главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пречи ми, защото ми се въртят едни такива в главата.

Ами махни си главата :D

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дреме ти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти сега оплакваш ли се или се хвалиш?

Как да се отървеш ли - ми приложи го върху някакъв обект(оставям те сам да се сетиш какъв) че да се разтовариш малко вместо да се чудиш какво да драскаш във форума от скука.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих  посъвтвала да  си хванеш приятелка,но се притеснявам дали е морално :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих  посъвтвала да  си хванеш приятелка,но се притеснявам дали е морално :)

аз приятелка си имам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.