Премини към съдържанието
Ganicus

Посъветвайте ме какъв харддиск да си купя за лаптоп lenovo.

Препоръчан отговор

Здравейте някой може ли да ми препоръча хубав хард диск за лаптоп Lenovo 500GB ако може до към 100 120лв максимум.

Редактирано от Ganicus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си малко заглавието,да е поясняващо за какво иде реч.Някой модератор ще ти затрие темата.

За какъв лаптоп става дума?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре си вземи външен хард диск! ;)

Изглежда ми добра идея но ако може да попитам за външния хард диск  трябва ли да махна старият който е в лаптопа за да работи външният и също така как се поддържа този външен хард диск имам предвид от прах и такива неща защото не съм много ня ясно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе той една кутия,която вя слагаш във вътрешният джоб и я разнасяш като флашка.Свърза се посредством ЮСБ кабел с компютъра.Могат да работят и двата харда едновременно.

Вашият хард повреден ли е,че искате смяна?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда ми добра идея но ако може да попитам за външния хард диск  трябва ли да махна старият който е в лаптопа за да работи външният и също така как се поддържа този външен хард диск имам предвид от прах и такива неща защото не съм много ня ясно. :)

Не няма нужда да махаш стария хард диск,който е в лаптопа,за да използваш външния хард диск!

А,относно подръжката му е,като на едно USB ( флашка)!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе той една кутия,която вя слагаш във вътрешният джоб и я разнасяш като флашка.Свърза се посредством ЮСБ кабел с компютъра.Могат да работят и двата харда едновременно.

Вашият хард повреден ли е,че искате смяна?

Да бях пуснал тема за него преди и вие ме посъветвахте да го сменя и затова се заемам. :)

ЕЕЕЕ ВЕЛИКИ СТЕ Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бях пуснал тема за него преди и вие ме посъветвахте да го сменя и затова се заемам. :)

Ако не е повреден няма нужда да го сменяте!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е повреден няма нужда да го сменяте!

Ами има черни петна където предполагам че харда е повреден защото на тези места всичко записано не баца и лаптопа забива.

Направих му и тест сHD TUNE PRO само като видях за какво става въпрос ми се дорева. А и последните ми въпроси като са включени и двата харда но използвам само външния има ли шанс същия проблем отново да се покаже и ще окаже ли лошо влияние на външния хард ако понякога го включвам и изключвам понякога :D

Редактирано от Ganicus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава не ви върши работа външен хард диск, взимате стандартен и давата в някой сервиз да ви го качат (ако не можете сам или с приятел).Western Digital Scorpio Black с 5 години гаранция. Кажи речи се вписва в бюджета. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших и аз да се включа в темата, но не за мнение, а за съвет.

Тъй като харддискът на лаптопа ми "геройски" изгоря, сега ми се налага да си купя нов. Спрях се на следните два варианта, близки по параметри с предишния ми:

http://www.altech.bg/bg/product/38987

http://www.altech.bg/bg/product/37366

Предвид еднаквата цена, кой от двата ще ми препоръчате?

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тошиба са боклуци... те всички вече са боклуци, ама тошибаните дискове са най шибани... вземай сийгейта... какъвто и диск да ти препоръчаме ако дундуркаш лаптопа и го местиш включен ще се скапа диска... в тоя случай по добре е ssd...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.