Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Karinsan

Непрекъснато изскачащ прозорец - проблем с Windows?

Препоръчан отговор

Този прозорец ми излиза винаги след рестарт на компютъра и периодично след всеки 15 минути! Как да го оправя? дане би да има и нещо общо с програмата Akamai NetSession Interface мога ли да я деинсталирам без да се развали нещо?

post-346178-0-79724800-1390596383_thumb.

post-346178-0-23442500-1390596414_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е някакъв инсталатор. Но може да е свързан с някаква зараза, както казаха по горе. А автора има ли админ. права?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А проверихте ли за вируси?

Много често проверявам с Eset, Този прозорец вече изскача от 3 години! все отлагам да викна някои да види какво е... вече сериозно ми писва! Момчето което ми инсталера Windowsa се оказа садист  :(

Това е някакъв инсталатор. Но може да е свързан с някаква зараза, както казаха по горе. А автора има ли админ. права?

Нямам административни права. Момчето което ми инсталира Windowsa има, но аз вече нямам кординат с него.. Първоначално се съмнявах че целия Windows се е прецакал нещо, заради старата версия от 2002. Сега и аз не знам какво да мисля... Възможно ли е самия виндовс да иска да се преинсталира?

Редактирано от Karinsan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да се сетя това нещо Akamai NetSession Interface за какво е на този компютър ? Това го махай без замисляне .  Изпълни и следното :

RUN (Win+R) - msconfig- startup - махане на отметките пред  всичко което е свързано с тази програма . Вероятно има и други безсмислици стартиращи заедно със ОС.

Ако не си сигурен какво и що направи една снимка точно на "startup"-a , за да ти бъде казано кое да бъде спряно.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12 поста спам и обиди заминаха. Някой желаещ да замине заедно с тринадесетия?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да се сетя това нещо Akamai NetSession Interface за какво е на този компютър ? Това го махай без замисляне .  Изпълни и следното :

RUN (Win+R) - msconfig- startup - махане на отметките пред  всичко което е свързано с тази програма . Вероятно има и други безсмислици стартиращи заедно със ОС.

Ако не си сигурен какво и що направи една снимка точно на "startup"-a , за да ти бъде казано кое да бъде спряно.

Ето виж post-346178-0-66563400-1390956432_thumb. Страх ме е да не е свързано нещо с Uploader-a ..нямам идея кои отметки да махна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и предполагах . Една камара стартиращи със ОС приложения , от който на първо четене 2/3 са ненужни . Дай снимка на всичките , а не частина . Ще ти се напише точно кои да спреш .

От това което се вижда на тази снимка махаш отметките по ред да не ги изписвам :

2, 4 ,5,6,7,9,12 .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, това ще е хубаво да го направиш под Safe Mod.

Обикновено, когато има подобен проблем на машината на приятелката ми ( а то винаги има :Д ), правя следното :

Safe Mod ( Без интернет ! ), пускам ето тази програмка, премахвам такива "самоинсталирали се" програмки.

Успех, и занапред, като инсталираш нещо, чети внимателно, какво се инсталирва ( обикновено някой туулбар, но понякога и други програмки, абсолютно ненужни, както в случая ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е остатък от MSI кеша...Премахни го с това за XP:

http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/Windows-Installer-CleanUp-Utility.shtml

или с обновената версия за Windows Vista/7

http://support.microsoft.com/mats/program_install_and_uninstall/bg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.