Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля,експертите да предложат оптимална геймърска  конфигурация,бюджета на която да възлиза на максимум 1400 лв.Конфигурацията да включва монитор,мишка,клавиатура,както и инсталирана ОС Windows 7 или 8.

Благодаря предварително за отделеното време на всички,които ще направят предложения и ще дадат съвет на непросветените!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+ AMD FX-6350 /3.9G/X6/BOX AM3+ 4GB DDR3 1600 A-DATA SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE LG GH24NSB0 DVD RW BLACK Обща стойност - 1 417.36 лв. с ДДС

Количка.

За клавиатурата и мишката не остана от бюджета, но така или иначе по-добре сам си избери подходящи.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код: ASROCK B85M LGA1150 I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150 2x4GB DDR3 1600 A-DATA SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST 1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU PSU FORTRON HE-500 / 500W PACKARD BELL 24 VISEO243DBD LG GH24NSB0 DVD RW BLACK Обща стойност - 1 406.70 лв. с ДДС

6 лева над бюджета.Не стигнаха пари за клавиатура и мишка,но на първо време можеш да караш с някакви за 20 лева.

Приемам всякаква критика.

Поздрави.

Редактирано от lannister (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Приемам всякаква критика.

Само дъното може да се замени с това поне:

ASROCK-B85M-PRO4-LGA1150

Разликата в цената не е кой знае каква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A 200 лева за Windows ? Иска се цяла  готова за работа конфигурация !!

BB код:
GB B85-HD3 /1150
2X4G DDR3 1600 A-DATA
WD 1TB SATAIII Caviar Red 7200rpm 64MB
SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST
21.5 LG 22EA53VQ IPS LED
CM K350 W/600W PSU
DSP WIN8.1 64BIT BULG OEI DVD
LOGITECH K120 OEM /BLACK
A4 X-748K 3FIRE OSCAR EDN GAME
G3420 3.2GHZ/3M/BOX/1150

Обща стойност - 1 437.87 лв. с ДДС

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Технически погледнато е по-удачно поне лицемерно да си мълчим за нещата от замунда... Друг е въпроса, че в тая страна малко хора имат пари за оригинален софтуер...

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За видео карти  по 400 лева имат но 200 лева за легален Windows нямат :) Като си го купи ще е вечно негов и  няма да се  занимава с глупости.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде го сложи тоя г3420 заедно с 270х :Д.По-добре сложи 260х и някое И3.Процесорът ще спъва ГПУто.

Редактирано от lannister (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леко да го не спъне :)  Я погледни кадрите на още по куц процесор. И принципно  за 1400 лева  как я виждате  тая конфигурация с процесор за 200-300 лева ,че не ми е ясно. А и да я спъне с колко 3 кадъра  ще да е тая спънка? Като нямаш пари за баничка със сирене ще закусиш със баничка с извара.

http://www.youtube.com/watch?v=jmrcvZAn2bo

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леко да го не спъне :)  Я погледни кадрите на още по куц процесор. И принципно  за 1400 лева  как я виждате  тая конфигурация с процесор за 200-300 лева ,че не ми е ясно. А и да я спъне с колко 3 кадъра  ще да е тая спънка? Като нямаш пари за баничка със сирене ще закусиш със баничка с извара.

Говорих прибързано тук,извинявай.

Големия разбирач. Май и ти почна нещо много да знаеш. Чети повече и пиши по - малко

С теб спрях да разговарям,бих се зарадвал ако и ти спреш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди ме бяха хранили,че съм предложил pentium с 7790.......предложението ти е добро,само може да се смени монитора с  http://nikem-bg.net/computer-components/AOC-23-AHIPS-6ms-Speakers-2W-I2369VM,а относно ОС - автора да си реши дали да купува  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди ме бяха хранили,че съм предложил pentium с 7790.......предложението ти е добро,само може да се смени монитора с  http://nikem-bg.net/computer-components/AOC-23-AHIPS-6ms-Speakers-2W-I2369VM,а относно ОС - автора да си реши дали да купува  :)

Нали виждаш, че кадрите падат до 24 някъде! Това ако за теб е нормален гейминг здраве му кажи. Ясно се вижда, че процесора спъва картата и то много. Раберете, че пентиума не става за тежки игри!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се събере конфигурацията със i3 - или трябва  да се икономиса рам или  от видео карта да се падне на по нисък клас.  Каквото е искал човека  да има  е сложено  пък той вече да си  прави сметка от какво да реже и  дало да додава ако иска още пари. Има дъна  дето  са орязани от към слотове за по 80 лева ама е глупаво да сложиш такова  хептен куцо дъно дет не може и една ланка да боднеш ако вградената я удари  тока.  Ако ще предлагаме боклуци от най нисък клас  защо изобщо се напъваме  да  помагаме като  във всяка една фирма ще му боднат кутия за 30 лева и захранване за 40 колкото да завърти перките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се събере конфигурацията със i3 - или трябва  да се икономиса рам или  от видео карта да се падне на по нисък клас.  Каквото е искал човека  да има  е сложено  пък той вече да си  прави сметка от какво да реже и  дало да додава ако иска още пари. Има дъна  дето  са орязани от към слотове за по 80 лева ама е глупаво да сложиш такова  хептен куцо дъно дет не може и една ланка да боднеш ако вградената я удари  тока.  Ако ще предлагаме боклуци от най нисък клас  защо изобщо се напъваме  да  помагаме като  във всяка една фирма ще му боднат кутия за 30 лева и захранване за 40 колкото да завърти перките.

Принципно си прав, но я виж аз какво съм му предложил. Не е рязано от нищо като изключим евентуално захранването(макар че не е лошо). И с това предложение ще си цъка игрички на воля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно си прав, но я виж аз какво съм му предложил. Не е рязано от нищо като изключим евентуално захранването(макар че не е лошо). И с това предложение ще си цъка игрички на воля.

И какво,медал ли чакаш за 6300 и 260х?!Като чета,има предложения с 4440 и 270х...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво,медал ли чакаш за 6300 и 260х?!Като чета,има предложения с 4440 и 270х...

Има, но не са по темата, а и ти не си я прочел. Тук се търси цялостна конфигурация с клавиатура, мишка и копие на Windows 7 или 8!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 39 кинта над бюджета без включени мишка и клавиатура. Тях може да си ги избереш сам.

Обща стойност - 1 439.19 лв. с ДДС
На първо време с 4 РАМ. От диска също е спестено, но след време ще си вземеш още един, ако този не ти стига.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Към 30 лв. ще ти излезе доставката та бюджета почти е изчерпан. Ако ще се гони до дупка видеото може да се замени с 260X и ще излезе 1 412 лв.

Сглобяването на компютъра и инсталацията на Windows (когато го купуваш) е безплатно.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много кофти избор на монитор.

Ако иска другите части да стават за игри ще бъде така ако вземе FullHd монитор и слаба видео карта не прави нищо ще трябва да пуска игрите не на 1920х1080 а на 1280х720 така че по-добре този монитор и по-хубави части(Според мен)

Много кофти избор на монитор.

Ето така по-добре ли е ? 
Само където е 25 лв над бюджета не ми се вярва да е голям проблем за купувача :)  

BB код:

Обща стойност - 1 424.71 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.