Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 23 минути, AlkatrazBG написа:

1. Сайта не е предназначен за България  и общо ползване

2. Капацитета на сървъра е на предела си

3 . Нови регистрации скоро не чакайте 

При мен си работи и на телефона и на компютъра. Имам регистрация от самото начало, но въпроса беше ако пуснат обновление как ще се изтегли като не бачка самия сайт?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тотално се отказах от Бг телевизиите всички накуп.Нито качетството нито сложността на цялата работра си заслужават. Много малко хора в чужбина не могат да си позволят свястна кабелна или сателитна теевизия с всички HBO-та. В един момент просто свикнах да си гледам чуждите програми с интуитивно и добре дизайнто дистанционно и готин бърз интерфейс. Инфомира така си и стоиу в кутоията даже не ми се занимава да го препродяам.Чисто  нов е най нови модел дето тълкмо го пуснаха обаче е със супер бавен изнерващ интрефейс у не си струва времето да се насторйва и чака евентуално да търгне какти трябва....Аз се отказах.Точка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/31/2016 в 21:35, Sandr32 написа:

Аз тотално се отказах от Бг телевизиите всички накуп.Нито качетството нито сложността на цялата работра си заслужават. Много малко хора в чужбина не могат да си позволят свястна кабелна или сателитна теевизия с всички HBO-та. В един момент просто свикнах да си гледам чуждите програми с интуитивно и добре дизайнто дистанционно и готин бърз интерфейс. Инфомира така си и стоиу в кутоията даже не ми се занимава да го препродяам.Чисто  нов е най нови модел дето тълкмо го пуснаха обаче е със супер бавен изнерващ интрефейс у не си струва времето да се насторйва и чака евентуално да търгне какти трябва....Аз се отказах.Точка

Приятел слагай за портал dwm.bg и ми звънни на телефона в сайта за да се разберем ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво толкова не разбра не разбра ли , че човека се е отказал а може би е инсцинировка да може някой да му предложи безплатна оферта да си гледа :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой успя ли вече да разчовърка Fusion IPTV бокса на булсатком, след като наскоро свалиха битрейта/резолюцията през kodi и останалите приложения, с какъв агент и профил се свързва към wowza сървъра им

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30/07/2016 в 23:35, Sandr32 написа:

Аз тотално се отказах от Бг телевизиите всички накуп.

Що от всичките, има и няколко безплатни от сателит например на мултистрийм.
Съгласен съм че е глупаво да се плаща в чужбина за гледане на български телевизии, в които само спикерките са българки а продукцията е преведена от чужди тъпотии.
Но като може и безплатно от сателит, с цел подържане на езика може да се хварли по едно око от време на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/11/2016 в 21:03, Белгиеца написа:

Що от всичките, има и няколко безплатни от сателит например на мултистрийм.

Белгиец, думичката в червено си я объркал!!! Мултистрийм има само по интернет мрежа мой човек, а от сателит е мултифийд ;)

122e0jc.gif

От хилядите бройки монтирани антени най-много ме кефеше да монтирам мултифийд! С това мога да се занимавам винаги, защото си е голям кеф такъв монтаж! У дома имам 8 бр. антени и ако имах място щяха да са много повече!!! ;) 

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen74 написа:

Белгиец, думичката в червено си я объркал!!! Мултистрийм има само по интернет мрежа мой човек, а от сателит е мултифийд ;)

122e0jc.gif

От хилядите бройки монтирани антени най-много ме кефеше да монтирам мултифийд! С това мога да се занимавам винаги, защото си е голям кеф такъв монтаж! У дома имам 8 бр. антени и ако имах място щяха да са много повече!!! ;) 

да но се говори за иптв а не за сателитна 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen74 написа:

122e0jc.gif

За да ти тръгне мултифийда на мултистрийма, трябва или да имаш ясновидска дарба като мене, за да го видиш сам как става, или да ти го каже някой знаещ като мене.
http://www.flysat.com/is12.php

ето на тази страница за честотата 11591 V имаш Multistream 2, 3 и 4.

а ето ти и друг сайт, който пише само стрийм, ама то е същото, щото са повече от един, демек мулти са.

http://fr.kingofsat.net/pos-45E.php
Само да не почнеш да се излагаш, че няма да може да се гледа, защото се гледа от който си иска и знае как.

преди 10 минути, Iphone5s написа:

да но се говори за иптв а не за сателитна 

Еми ти го ловиш в Германия без пари от сателита и го пращаш по ИП без пари на братчедката във Францията да зяпа и тя.

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Белгиеца написа:

За да ти тръгне мултифийда на мултистрийма, трябва или да имаш ясновидска дарба като мене, за да го видиш сам как става, или да ти го каже някой знаещ като мене.
http://www.flysat.com/is12.php

ето на тази страница за честотата 11591 V имаш Multistream 2, 3 и 4.

а ето ти и друг сайт, който пише само стрийм, ама то е същото, щото са повече от един, демек мулти са.
Само да не почнеш да се излагаш, че няма да може да се гледа, защото се гледа от който си иска и знае как.

Еми ти го ловиш в Германия без пари от сателита и го пращаш по ИП без пари на братчедката във Францията да зяпа и тя.

стана още по интересно и всички канали ли се гледат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Онлайн телевизия за 6 лв. намесец! Бг програми, HBO, бг радио и други!

Онлайн телевизия с високо качество и нисък трафик. Идеална и за Българи в чужбина! БГ радио! Лек и лесен за позлване уеб базиран портал, 78 канала, Български канали плюс програми с българско звучене или субтитри като HBO, Discovery, History, Travel, National Geographic, музикални програми, български радио програми. Специално оптимизирано приложеие и за Android смартфони, таблети, смарт телевизори, мини компютри за телевизори или лаптопи. Можете да гледате стари предавания, филми и други,ако сте ги пропуснали.

https://web.facebook.com/groups/1226574654075591/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли български доставчици които продават ИПТВ листи и за хора от чужбина на свестни цени? Аз пробвах едни обаче половината не работеха, иначе работещите бяха стабилни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да повдигнем темата, някой има ли опит с Rapid IPTV? Те предлагат Диемите в ХД. Споделете кой какъв опит има с доставчиците на ИПТв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.12.2016 г. в 15:09, meadow написа:

Да повдигнем темата, някой има ли опит с Rapid IPTV? Те предлагат Диемите в ХД. Споделете кой какъв опит има с доставчиците на ИПТв.

Че те живи ли са ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм в дания и гледам бългаска телевизия от един сайт не са много каналите но като се има в предвид че ги има най-гледаните и малкото свободно време сайта е перфектен а той е http://www.bg-gledai.tv  забравих да спомена че съм с добър интернет 5g със скорост 250 mbps и въпреки това пак насича но за БЕЗ ПАРИ ТОВА СИ Е СУПЕР поне за мен сега съм се поразрових в рози пост и реших да пробвам mytv а тепърва предстои да се абонирам като за проба ще се абонирам за месец да го пробвам ако съм доволен защо пък не и за повече дето се вика кеф цена няма а и не е толкова много като цяло в сравнение на цената за цигари за цял месец и така успех на всички и до нови коментари

Редактирано от tilileilei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти хубавко им правиш реклама на тези дето искат пари, ама да знаеш че руснаците са свалили цената до само 1 долар на месец за всичките канали на булсатком. Ще ти трябва интернет де, без него няма да стане гледането.

А иначе, сайтовете на българските телевизии ти дават да си гледаш на запис предаванията им, пак през интернет. Та от какъв зор да плащаш за нещо което е безплатно ? Понеже не е възможно да гледам едновременно повече от едно предаване, преди изборите за президент гледах и на запис някои предавания.
Някои телевизии ти дават и директно да гледаш без да е записвано.
Ако като минеш през едно бг прокси ще тръгнат и другите да ти дават деректно да гледаш, ако чак пък толкова е зор да гледаш в реално време новините на някоя телевизия, различна от БНТ Свят.

Най-големият проблем за живеещите в чужбина си остава от къде да намерят достатъчно мотивация да отделят време за гледане точно пък на българска телевизия. При такова изобилие на западни канали за гледане, трябва или да не знаеш никакъв език или да си нещо националист мразещ всичко небългарско, та да седнеш да зяпаш само бг канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно щото нямам време съм вдигнал ръце от всякакви Бг телевизии. Сложни за употреба, бавни, накъсват, все нещо сепроменя и спира да работи...аве като филмите от торентите - или ще ти излязат с някакви финккийсни субтитри отдолу или качеството ще е боза... Нетера не ме кефи понеже каналите които гледам ги няма - Хистори-тата, NTNL Geo, Дискавъритата , Охота и Рибалка и тнт. Навиваха ме за IPTV -  взех си MAG 250 , бавно зареждаше, прекъсваше и тнт. Като излезе новия модел MAG 254 преди 6-7 месеца си взех и него уж по-добре. Провайдъра не можа да пусне телевизията и от тогава така и си стои в кутията.

Ако някой има да предложи наистина качествена БГ телевизия да ми пише на лични. Интернета ми е бърз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Sandr32 написа:

Именно щото нямам време съм вдигнал ръце от всякакви Бг телевизии. 

Ако някой има да предложи наистина качествена БГ телевизия да ми пише на лични. Интернета ми е бърз.

Хубаво е да има хора нямащи време да си пуснат безплатно гледане на бг телевизия, но имащи време да плащат месечен абонамент за нелегално разспростанявана ИП телевизия.
Тези канали дето нарочно си ги написал, струват незаконно само по един долар на месец със същото качество което получават плащащите законен абонамент.
Ама ти нали нямаш време, за да си пуснеш качество, давай си парите тогава на разни имащи време да ти ги приберат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Белгиеца написа:

Хубаво е да има хора нямащи време да си пуснат безплатно гледане на бг телевизия, но имащи време да плащат месечен абонамент за нелегално разспростанявана ИП телевизия.
Тези канали дето нарочно си ги написал, струват незаконно само по един долар на месец със същото качество което получават плащащите законен абонамент.
Ама ти нали нямаш време, за да си пуснеш качество, давай си парите тогава на разни имащи време да ти ги приберат.

Важно за потребителите на IPTV !!!
Oт oгpoмнo знaчeниe пpи пpиeмaнeтo нa ІРТV y дoмa e ĸaчecтвoтo нa мpeжaтa нa ĸpaйния ви дocтaвчиĸ (ІЅР). Baшият интepнeт дocтaвчиĸ нa пpaĸтиĸa ce явявa caмo пpeнocитeл нa ІРТV мeждy плaтфopмaтa нa ІРТV дocтaвчиĸa и вaшия дoм /ІРТV Ѕеt-Тор-Вох ycтpoйcтвaтa y вac/. Зaдължитeлнo ycлoвиe e мpeжaтa нa дocтaвчиĸa ви дa e пoнe нa пpинципa FТТВ /oптиĸa дo cгpaдaтa/, a пpeпopъчитeлнo - FТТН /oптиĸa дo дoмa/. B пpoтивeн cлyчaй, пpи лoшo изгpaдeнa мpeжa, pиcĸyвaтe нaĸъcвaния в ĸapтинaтa и звyĸa нa мoмeнти. Aĸo чecтo имaтe пpoблeми c Интepнeтa, тo ІРТV пpeз cъщия дocтaвчиĸ нe e вaшaтa жeлaнa ycлyгa.

И стигаме до отговора на дадените въпроси. Колкото и качествена телевизия да пускаш, ако крайния потребител няма постоянен интернет и достатъчно мегабити да захрани дадения канал (БАДЕВА). Лошото е че дадения човек няма как да гледа дали интернета пада или е постоянен. Ако не му е постоянен ще му накъсва телевизията, погледнато от другата страна IP доставчика на телевизията ако няма достатъчно изходящ интернет пак ще накъсва и се почва едно безкрайно лъжене. Всеки един IPTV доставчик трябва да има тест файл за своя сървър, защото свързаността на различните доставчици към дадени сървъри е различна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/25/2017 в 0:16, Боян Маринов написа:

Важно за потребителите на IPTV !!!
Oт oгpoмнo знaчeниe пpи пpиeмaнeтo нa ІРТV y дoмa e ĸaчecтвoтo нa мpeжaтa нa ĸpaйния ви дocтaвчиĸ (ІЅР). Baшият интepнeт дocтaвчиĸ нa пpaĸтиĸa ce явявa caмo пpeнocитeл нa ІРТV мeждy плaтфopмaтa нa ІРТV дocтaвчиĸa и вaшия дoм /ІРТV Ѕеt-Тор-Вох ycтpoйcтвaтa y вac/. Зaдължитeлнo ycлoвиe e мpeжaтa нa дocтaвчиĸa ви дa e пoнe нa пpинципa FТТВ /oптиĸa дo cгpaдaтa/, a пpeпopъчитeлнo - FТТН /oптиĸa дo дoмa/. B пpoтивeн cлyчaй, пpи лoшo изгpaдeнa мpeжa, pиcĸyвaтe нaĸъcвaния в ĸapтинaтa и звyĸa нa мoмeнти. Aĸo чecтo имaтe пpoблeми c Интepнeтa, тo ІРТV пpeз cъщия дocтaвчиĸ нe e вaшaтa жeлaнa ycлyгa.

И стигаме до отговора на дадените въпроси. Колкото и качествена телевизия да пускаш, ако крайния потребител няма постоянен интернет и достатъчно мегабити да захрани дадения канал (БАДЕВА). Лошото е че дадения човек няма как да гледа дали интернета пада или е постоянен. Ако не му е постоянен ще му накъсва телевизията, погледнато от другата страна IP доставчика на телевизията ако няма достатъчно изходящ интернет пак ще накъсва и се почва едно безкрайно лъжене. Всеки един IPTV доставчик трябва да има тест файл за своя сървър, защото свързаността на различните доставчици към дадени сървъри е различна. 

Ти предлагаш ли нещо или просто го играеш просветител ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Soldier of Fortune написа:

Ти предлагаш ли нещо или просто го играеш просветител ?

Предлагам IPTV  със едноседмичен тест период. boyan.stefanov.marinov@gmail.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се връзвайте на анонимки от тоя сорт. Това е глупост да знаете, схемата ми е до болка позната!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Боян Маринов написа:

Предлагам IPTV  със едноседмичен тест период. boyan.stefanov.marinov@gmail.com

Нещо като сайт , програми , цени или го действаш - каквото дойде, пък после ще го мислим ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...