Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Soldier of Fortune написа:

Нещо като сайт , програми , цени или го действаш - каквото дойде, пък после ще го мислим ?

Май как му дойде :D:D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, callpchelp написа:

Май как му дойде :D:D:D

Е на такива съм се нагледал. Писна ми като има някакъв мач и да грохват или като имам проблем да ми отговарят след 1 седмица (или изобщо да не отговарят).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Soldier of Fortune написа:

Е на такива съм се нагледал. Писна ми като има някакъв мач и да грохват или като имам проблем да ми отговарят след 1 седмица (или изобщо да не отговарят).

Затова съм ти дал E-Mail защото тук не следя редовно темата. Пишеш на дадената поща и получаваш канали и цена.
При положение че не си писал на посочената поща незнам на какво си се нагледал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък от снощи ми излиза една реклама тука на този форум за платена тв, ама ми дават да гледам няколко бг канала в ХД безплатно. Аз пък не ги гледам, само по 2 минути за проба. И БНТ ХД спортната е безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Белгиеца написа:

На мен пък от снощи ми излиза една реклама тука на този форум за платена тв, ама ми дават да гледам няколко бг канала в ХД безплатно. Аз пък не ги гледам, само по 2 минути за проба. И БНТ ХД спортната е безплатно.

Може ли да пуснеш линк ма лични да ги пробвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 07/29/2017 в 13:03, moni2 написа:

Не, не може на лични на скрито покрито.
Тука пред всички ги пускам линковете аз, за да им е кофти на продаващите ИП телевизия за пари.
Досега гледах от тези само Блумберг един път за повече от 2 минути.
Иначе си имам на телевизора / без нужда от интернет/ български канали, например Новатв, Планета, Диемите, АХН, БНТ Свят , Канал3, Би Телевижън и разни други, дето не ги и поглеждам. Без да плащам на никого нищо.

Айде погледайте на аванта, докато му сринете сървъра:
elemental.tv

ако е достатъчно мощен компютъра, ще е в ХД , при по-слаб компютър, не излиза в ХД.
Гледайте да не се минете да му плащате, ако не плащате, почва с намаление на цените ха ха ха ...
Но руснаците го бият при всички положения с цените за ИП телевизия, при това за много повече канали.

на 07/29/2017 в 13:03, moni2 написа:

Не, не може на лични на скрито покрито.
Тука пред всички ги пускам линковете аз, за да им е кофти на продаващите ИП телевизия за пари.
Досега гледах от тези само Блумберг един път за повече от 2 минути.
Иначе си имам на телевизора / без нужда от интернет/ български канали, например Новатв, Планета, Диемите, АХН, БНТ Свят , Канал3, Би Телевижън и разни други, дето не ги и поглеждам. Без да плащам на никого нищо.

Айде погледайте на аванта, докато му сринете сървъра:
elemental.tv

ако е достатъчно мощен компютъра, ще е в ХД , при по-слаб компютър, не излиза в ХД.
Гледайте да не се минете да му плащате, ако не плащате, почва с намаление на цените ха ха ха ...
Но руснаците го бият при всички положения с цените за ИП телевизия, при това за много повече канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец, още ти е нисък левъла.

Специалистите тук не плащат нет а го имат в гигабитови скорости и имат ТВ с хиляди канали пак за без пари включително всички БГ канали като мтел спорт и диема спорт от студиото

Нали така moni2 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, tvnet написа:

Белгиец, още ти е нисък левъла.

Въобще нямам за цел да ставам специалист по незаконно разпространение на ИП телевизия.
Аз си копам на моята нива, щото е по-плодородна почвата и каквото посадиш, дава сигурни резултати без поемане на рискове да ходиш у някой пандиз.
А моето ниво на зяпач на телевизия е такова:

bfcb19b85a6bc1d9.jpg

и никакъв специалист, от никакво студио не може да вземе нито стотинка от мен, за гледане на телевизия.
Както вече всички знаем, не е кой знае каква философия да стриймнеш по интернет до някой братчед, каквото си искаш и имаш на разположение. Нали така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец, като лъжеш хората тука поне гледай да не те хванат, че ги лъжеш!!! Тая градинка с антени НЕ Е в Белгия, а в Люксембург! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, plamen74 написа:

Белгиец, като лъжеш хората тука поне гледай да не те хванат, че ги лъжеш!!! Тая градинка с антени НЕ Е в Белгия, а в Люксембург! ;)

Неговата беше с бурени обрасла и стойките на чинийте всеки момент ще се разпаднат от ръжда , освен това има една антена яги на тавана да гледа TF1 HD като използва улуците за усилване на сигнала.хехехе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец,

Не са решили, не са те опандизили.

Щом нямаш гигабитов нет на който да гледаш Мтел Спорт, S Мюзик, The Voice във HD, всички PPV, и Sky Sport HD в оригинално качество от студиото значи нямаш нищо

moni2 може да ти каже как

С чиния всеки може, даже на вилата вече нямам чинии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Pifi Pedolino написа:

Неговата беше с бурени обрасла и стойките на чинийте всеки момент ще се разпаднат от ръжда , освен това има една антена яги на тавана да гледа TF1 HD като използва улуците за усилване на сигнала.хехехе

Пифи дължа ти едно извинение, че ти баннаха предишния ник заради мен. Ще ми простиш ли ?
Ходи зяпай на единия от сателитните форуми в темите от това лято, има снимка как съм свалял бялата боя на балкона , заготовка за боядисване. Ако искаш изрови снимките от преди и ще скиваш че балкона е същия.
А моят интернет провайдър взел че ми вдигнал двойно скоростта, без да ме предупреди.
Та ако искаш можеш да ми пуснеш една супер линийка да я тествам две три години на бърз белгийски интернет.

преди 5 часа, tvnet написа:

Щом нямаш гигабитов нет на който да гледаш Мтел Спорт, S Мюзик, The Voice във HD, всички PPV, и Sky Sport HD в оригинално качество от студиото значи нямаш нищо.

Еми точно тези боклучиви канали въобще не ме интересуват да ги гледам. Спорт не гледам, като дедко Благовест Сендов съм. Негърска музика не гледам и т.н.
Ти нали искаш да я продаваш на някого тази телевизия дето можеш да източваш нелегално ?
Еми намери си клиенти балами да ти плащат, ама докато не си ми я пуснал на мен да я имам ( без да я гледам особено), все си заплашен да пусна тука линк с 10 пъти по-ниски цени от твоите и да ти са разбягат клиентите. Помисли си хубавичко, кое ти е по-изгодно. Да си имаш белгиец приятел, или да се бъзика  с теб белгиец ?

преди 10 часа, plamen74 написа:

Ти па кво разбираш от антени, като не правиш разлика между мултистрийм и мултифиид ?

преди 4 часа, Profruit написа:

NASA пасти да яде.

Я, дедко евреинът още не е издъхнал от големите жеги в палестинската пустиня.
Купих още една Триакс 110 см, я кажи къде да я сложа при тези от снимката.
Жена ми гледа китайска телевизия от три различни сателити, а аз гледам едни хубави гъркини от 3Е, без да плащам, щото знам как. Трябва да ме научиш на еврейската азбука, да погледам и от вашата телевизия, това онова. Че знаеш ли колко е кофти с гърците, като пишат с малки букви и не мога да отгатвам как се чете. С главните се разбира по-лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец, трябва да ти припомним близкия интимен контакт с властите

И щом си плащаш за ток и нет значи си тотален аматьор

А си мислех, че с помощите си направил първата крачка но грешах

Продавай си ТВ по 3 лева, плащайте си нета и на шейховете а пък аз ще гледам за ваша сметка но съм стиснат и няма да ви светна как става.

Поздрави Илиянския Алкатраз и му кажи, че го чакаме отново на 90,3 мегахерца в Луковит ;) Пускаше яка музика и ти е достоен конкурент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде съм я пускал тази музика ? Изписаха се маса глупости по мой адрес . От целия форум   разговарям само със двама човека а на останалите  ви чета само бисерите  дето ръсите в темите за крадени  листи и нарочно пуснати за по 3 дена проксита  :) За разлика от вас аз мога да  създавам IPTV сървъри  и не компрометирам труда на другите. За това и моите  листи  работят от години и не сканиорам и не ровя по мрежите  както правят някой от вас. Работил  съм много неща но радиоводещ  не съм бил . Белгиеца и Симтеч съм ги блокирал пред 1 година за да не им чета постовете. Приятно сканиране и гледане на всички  ви пожелавам.   

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, tvnet написа:

Белгиец, трябва да ти припомним близкия интимен контакт с властите

Продавай си ТВ по 3 лева, плащайте си нета и на шейховете а пък аз ще гледам за ваша сметка но съм стиснат и няма да ви светна как става.

Ти нещо страдаш от визуални халюцинации, с никакви власти не съм имал никакъв контакт.
И не продавам нищо, нито пък купувам, само гледам на ключета от 15 сателита. Има толкова много канали за гледане, че се затруднявам какво да избера. Та ги гледам по групи. Тази вечер решавам че ще обърна внимание на едни, пък утре на други. Прекалено много избор пак не добро.

п.п.

а иначе за 3-те лева си прав, само толкова струва да, ако иска някой да си плати при северните ни славянски братя.

преди 5 часа, AlkatrazBG написа:

За разлика от вас аз мога да  създавам IPTV сървъри  и не компрометирам труда на другите. За това и моите  листи  работят от години и не сканиорам и не ровя по мрежите  както правят някой от вас.

И твоите листи са точно толкова нелегални колкото и на педалите.
И хлапетата от северна Африка знаят да правят сървъри, да ти покажа ли сайтове където открито си пишат по колко пари искат на месец ?
Проблемът е, че е подсъдно, както да предлагаш, така и да плащаш за да гледаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.08.2017 г. в 0:06, Белгиеца написа:

Ти па кво разбираш от антени, като не правиш разлика между мултистрийм и мултифиид ?

Що си мислиш, че си важен като си гола вода и кал в ушите?!

Мултистрийм от сателит ти трябва мултиплекс ама нейсе - все разбирач го раздаваш и което най-много те прави поредния драскач е, че си мислиш, че хората ти вярват на простотиите! И пак ти казвам - тая градинка не е твоя, защото е в Люксембург!!!

Пий си бирата и не се излагай повече на тая тематика!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама много ти се кефя че ти се иска тези антени да не са мои.
Да те поканя на гости да ги видиш на живо, а ? Ти който си се катерил всеки ден по стълби да инсталираш 60 сантиметрови антени на клиенти на едни известни мошеници, нещо не ти се вярва че простосмъртен белгиец може сам да си нареди по 6 конвертора на антена. Така ли са ви учили шефовете, че клиентите всички са задължително тъпи и смотани и нищо сами не могат да направят. Ти докато бачкаше за ония, на клиентите не им казваше колко бг канала могат да ловят без пари, без абонамент само с една евтина антена 80 см и два конвертора към 39 и 45 Е. Това НоваТВ, ПланетаТВ, КиноНова, Диемите, АХН и сръбските спортни Арени се гледат без нужда от карта и без плащане на абонамент. А в бг се гледат на ключета и от един турски сателит и на дискавъри каналите, същите тези за които искат пари родните мошеници. А от 4.8Е да не им разправям кво се гледа, че ще им потечат лигите направо на горките читатели и ще се почувстват много кофти че са си давали парите с години наред на измамници, пробутващи им каквото се гледа без пари, срещу да речем 15 лв на месец. Отделно с един евтин приемник с руски имидж се гледа от 45Е на мултистрийм бТВ, БНТ ХД, 1 и 2 и още една дето сега й забравих заглавието. Ти как ги гледаше в очите бабичките с по 200 лв пенсия, като им инсталираше 60 см антена и забравяше да им съобщиш, че магат да гледат достъчно бг канали и без да отделят по 15 кинта да пълнят гушите на мошениците, а ? Ти си бил съучастник на мошениците, продаващи за пари, това което е безплатно и лесно достъпно.
А иначе и аз имам едни роднини във Виена които плащат за да гледат нелегално през интернет бг канали. Ама ми е неудобно да им кажа че се прекарват, щото ме е шубе да не ми се разсърдят нещо. Те градинка нямат, а са на високо по етажите. Та ако почна да им обяснявам че може с обърната нагоре с дупето антена на балкона / без да е видима от тротоара/, ще вземат да си помислят че им се фукам с градинката ми. Та за всеки случай не ги закачам да им давам акъл. А то има и антени почти плоски и плоски даше и такиви в пластмасов куб, та никой копче не може да ти каже че си го сложил на балкона, даже и да го вижда съсед от по-горен етаж, понеже не прилича по нищо на антена. Може и зад прозорец да я слошиш антената и пак ще лови. А ако смениш стъклото с плексиглас / пластмаса прозрочна/, тогава все едно си е навън. Особено сега с новия сателит на 2 градуса източно, из цяла Европа ще е супер удобно да се лови и по апартаментите. Защото се пада в централна южна посока и ще е много рядко някой блок да са го построили ориентиран така че да няма видимост към 2Е от балконите. Ама тази тема е пусната от човек който не искат читателите да гледат без пари. Затова е писал без сателит че му било трябвало на него да гледа. Защото от интернет ще е за пари, излишно похарчени.
Абе да не е твой никът пуснал темата, като те гледам как яко ми завиждаш на градинката и ми минават и такива мисли през главата.
Дали да не пусна линк и към руснаците, дето за по 1 долар дават огромно количество канали за зяпане на руски и други езици през Инетернет ?
Да погледат читателите които са на квартира по разни блокове, евтино през интернет много канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Малко инфо и от мен.

От няколко месеца ползвам бокс на tivi.bg

Да - платена е - по български цени 20лв на месец (за чужбина се предлага само макс пакет), но си заслужава.

Това, от което имате нужда, за да гледате без проблеми (дори всички HD канали включени в пакета) е просто интернетът ви да е поне 15Mbps. 

Поръчах си устройството от тях - не исках да рискувам през kodi - вързах го към нета и до ден днешен си гледам без проблеми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, George Tanev написа:

Здравейте

Малко инфо и от мен.

От няколко месеца ползвам бокс на tivi.bg

Да - платена е - по български цени 20лв на месец (за чужбина се предлага само макс пакет), но си заслужава.

Това, от което имате нужда, за да гледате без проблеми (дори всички HD канали включени в пакета) е просто интернетът ви да е поне 15Mbps. 

Поръчах си устройството от тях - не исках да рискувам през kodi - вързах го към нета и до ден днешен си гледам без проблеми!

tivi.bg са най-скъпите и най-близко до легални. Но пък няма да спрат скоро независимо колко ги натопявате за права за излъчване. А и останалите 600 канала извън макс пакета трябва да си ги поискаш лично.

Има по-добри пак на хора от властта и със средства от данъците ни които дават повече канали (към 3000) само срещу 8лв. Те също няма да спрат скоро.

Такава оферта и Белгиеца не може да предложи. Тези от 3 и 5 лв нямат Мтел спорт например ;)

Редактирано от tvnet (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко давате за нормална БГ телевизия с 7 дни запис на повечето канали /около 200 канала/ Сядаш и гледаш?

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма български 200 канала. Има БНТ, бТВ и НоваТВ. Другите наистина произведени в България канали са смешни.
С едно безплатно прокси могат да си се гледат от сайтовете на телезизиите, точно на принципа - сядаш и гледаш.

А това че имало преведени гласово или със субтитри на български канали е съвсем друга работа. Те пък тези са за безпари от торрент телевизията с acestream . Звукът е на развален български, викат му руски, но го има и на втори аудио канал на английски. 
Е, сега не обещавам че ги има турските сериали или индийските от торрент телевизия, ама кой нормален човек от Западна Европа гледа подобни долнопробни извращения ?
Да те светна, че при мен в Белгия няма нито турски сериали, нито индийски по телевизиите. И във Франция ти гарантирам че няма, щото им гледам 30 канала без пари. Виж в Англия имат от сателит на 28Е направо индийски канали на английски, кеф кеф да се посмееш някой път ако си се напил и ти е скучно и разбираш английски.

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.02.2014 г. в 19:42, trial version написа:

Булсаткома съм го разнасял из половината свят.

За 2,90лв месечна такса (втори приемник основния е на 15 и нещо лв.) гледам 70 и няколко канала.

Ама добре че бяхте вие да ме светнете как почти без пари да гледам 200 канала ха ха ха ха .................

Здравейте,
Живея във Франкфурт и съм клиент на Булсат от 13 години. Смених си сателитните декодери от Булсат с фюжън декодери. От офиса в Перник ми дадоха един кръгъл декодер само за кабелна връзка, №38998114107, а другият квадратен декодер за Wi-Fi връзка №35764576086. Същият има и изход за кабелна връзка. Очаквах, че кабелната връзка на кръглият (само за кабелна връзка) декодер ще е по-надеждна и без прекъсване, а неизвестността ми беше към безкабелната Wi-Fi връзка на квадратният декодер? Оказа се точно обратното, че кабелната връзка на кръглият декодер, (който е само за кабелна връзка), ПРЕКЪСВА, а Wi-Fi връзката на другият декодер е перфектна! Скоростта на интернета ми е: кабелна връзка-170,941kbit/s, Wi-Fi-връзка-56,174 kbit/s. Пробвах всички възможни варианти, като свързах квадратният декодер, (който ми дадоха за Wi-Fi връзка), с кабел, но с кабел, картината прекъсваше. А с Wi-Fi връзка (без кабел)  същият работеше перфектно. Предполагам, че Булсат предлагат декодери, които работят добре само с интернет, инсталиран само от Булсат? На практика, единият декодер (този който прекъсва) не ми е нужен и използвам само декодера за Wi-Fi връзка, като го премествам в хола или в спалнята, в зависимост от това, къде гледам телевизия, като го ползвам само за Wi-Fi връзка. Но се нуждая от още един Wi-Fi декодер, (или друг декодер за кабелна връзка който не прекъсва), за да не премествам постоянно наличният ми единствен работещ декодер, а да гледам 2 различни програми на Булсат на 2 различни телевизора. 
Говорих по телефон с офиса в Перник със служителката ви Станислава, която изяви готовност да подмени ненужният ми, прекъсващ декодер с друг квадратен Wi-Fi (който има и вход за кабелна връзка) декодер, ако го изпратя. Изпратих го на мой познат Перник и след Велик ден, като го получи, ще отиде в офиса в Перник, ул.Кракра№1 да го подмени. Молбата ми е: Бихте ли посъветвали, изпратили или съдействали на офиса в Перник, какъв точно декодер да ми дадат?

Борислав Ангелов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...