Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здр.,

на всички Българи в чужбина,има решение за Българска Телевизия, където и да сте по света,

достатъчно е само да имате неограничен Интернет с скорост не по малка от 5mbps,

няма нужда от никакви сателити, чинии, антени, компютри, лаптопи, таблети линкове, кодове и тем подобни простотии,

дето тука има тука няма.......и т.н.

Нужно ви е един декодер само, или някои го наричат приставка, кутийка, бокс...с две думи казава се:

MAG 250

Те това е те.....купувате си го...но да е нов и без абонамент...ако не знаете къде ще помагам..около от 60 до 100 евро е зависи къде се намирате,

в САЩ е 68 долара....

Декодера идва без HDMI кабел и без Wi-Fi Антена които не са в стандартната опаковка. Wi-Fi антенката е около 10- 15 евро или долара.

От там нататък търсите абонамент...има много сайтове за много различни платени канали...цените варират от 20 до 35евро за различните канали.

Турски, Англииски, Италиански, Испански, Руски, Скандинавски, Гръцки....квот си помислите...Руснаците ни направиха и Българска Телевизия....

Българските са на 20 евро на месец и са 50 канала + 12 канала BeIN Sport + 10 Adult канала + много други чужди канала...общо 200 канала.

Абонамента е платен , включвате си декодера в Телевизора и Интернет ....и си пиете ракийката без проблем.

Кви са тия линкове, тия кодове, тия дето днеска има утре няма....то живота ми мина в търсене.....ай сект...р ....само това е решението за сега, друго няма...

Освен това ако ви остане време преди лягане да си пуснете едно филмче, има и видео клуб....с готови онлайн филми...отивате там избирате си, пускате си филма и тръгва веднага.

Поздрави и Наздраве!

Живи и здрави да са хората дето са измислили декодера, ако ги знам кои са ще ги черпя една ракия отлежала мускатова....аййййде пак...сефте!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората отдавна си имат булсатком за 5 евро ! Хаиде стига глупости хем през нета хем 35 евро на месец !

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение че си имаме специална тема в която се обсъжда въпроса защо е нужно да се прави нова?

Това някакъв нескопосан опит за реклама на нещо което продавате ли е?

Нетера предлага на съвсем нормална цена приличен пакет от канали които могат да се гледат навсякъде посвета без това да ти струва 35 евро + цената на интернета поне още толкова.

Пък както казаха в предния пост булсатком е направо без пари.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Булсаткома съм го разнасял из половината свят.

За 2,90лв месечна такса (втори приемник основния е на 15 и нещо лв.) гледам 70 и няколко канала.

Ама добре че бяхте вие да ме светнете как почти без пари да гледам 200 канала ха ха ха ха .................

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има  места на които не е позволено да се монтират сателитни антени  по големи от 55см по ред причини.Това е добро  но да се закупи от  Български доставчик който за 10 лева на месец  ще ви пусне не 200 ами 400 канала и пак може да си го носите където ви е кеф. Лошото  на тоя тип гледане е че ако ти се скапе интернета ти заминава и телевизията.  Цената  за  програмите е не реално висока  за предлаганото медийно съдържание. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това е трудно достижимо от чужбина към БГ май ;)

достатъчно е само да имате неограничен Интернет с скорост не по малка от 5mbps

Чул съм че и там едвам им кретат АДСЛ/ите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Нетера знаем, че са най добрия Интернет доставчик в БГ, ама Триала с Булсаткома да си го носи в джоба, ако е по джоба му и може да го ползва там където е.

Тук целта е друга.... иновация която гради успех с всеки изминал час.

Ако Нетера предлагаше това качество и съдържание, бих поспорил още малко за другите предимства на MAG250,  

ама няма смисъл да си губя времето с WEB Телевизии като Нетера.

Сега откъде и как ги хваща Руския портал не ме е..е, важното е че бачка с АДСЛ и свалям от Арена в същото време + тoва че гледаме,

HBO, HBO COMEDY, CINEMAX, EUROSPORT, F+, TV+, Discovery, NAT GEO WILD, Disney etc. на Български + в оригинал BeIN Sport, OTE Greek, SKY UK, IT+ Видеото он деманд, няма изобщо сравнение с която и да е чиния, па ако ще да е голяма колкото капачка от буркан !!!!!

Много потребители нямат право на сателит по фасадите, нито изглед за сателит, но вси4ки имат добър Интернет, и като сметнете че в по развитите страни ( където ба4каме, заради шибаните ни политици и наивните ни убеждения) кабелната е 70-100лв среден пакет, това си е ЖИВА РАДОСТ !!!!  :shock11:  :whist:  :tongue2: 

Не че се хваля ...излагам мнение и решение...виж за рекламата не споря...Харесва ми...вие не се ли хвалите като ви хареса нещо и го имате...

Поздрави на Всички Гурбетчии по Света!!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората отдавна си имат булсатком за 5 евро !  

Извинявай, би ли споделил как точно се случва това и какво влиза в тези 5 евро?!?!

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Икономичен+Сндартен на Булсата са 12.80+3 лева за 2-ри приемник който ще го разнасяш. Има обаче една подробнобност ,че ако  го вземеш тоя приемник  и отидеш примерно в Ница  с него  няма да може да гледаш заради забраната за монтиране на сателитни чинии  по фасадата на сградите. Във Англия има ограничение на размера на сателитната чиния от 55 см. и така е в много държави. За да се гледат  HD  е необходимо скорост на интернета не по малка от 20 мегабита а това е  границата за  АДСЛ  стандарта . На който не му се дават зверски пари  спокойно може да си купи един ей такъв  приемник AB CryptoBox 500 HD Rev. 2.0 с карта на Виваком  и да си шерне каналите  като  си сложи парола за да не му ровят разни паразити  в тунера и да си гледа  пак през интернета с VLC

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Икономичен+Сндартен на Булсата са 12.80+3 лева за 2-ри приемник който ще го разнасяш. Има обаче една подробнобност ,че ако  го вземеш тоя приемник  и отидеш примерно в Ница  с него  няма да може да гледаш заради забраната за монтиране на сателитни чинии  по фасадата на сградите. Във Англия има ограничение на размера на сателитната чиния от 55 см. и така е в много държави. За да се гледат  HD  е необходимо скорост на интернета не по малка от 20 мегабита а това е  границата за  АДСЛ  стандарта .

Така е, а да не говорим за забрани по студентски общежития, градчета и т.н.

А доколкото се сещам (не съм отварял страницата на Булсатком) в тези пакети не влизат HBO-тата и изброените по-горе.

В крайна сметка не виждам какво лошо има в алтернативни споделени тук начини, били те по 30, 50 или 100 евро на месец.

В Англия гледаме някакви Телемост и качеството е далеч от нормалното - тоест има още доста какво да се желае и доколкото помня около 15-16 евро беше пакета.

Това само информативно, разбира се.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр.,

на всички Българи в чужбина,има решение за Българска Телевизия, където и да сте по света,

достатъчно е само да имате неограничен Интернет с скорост не по малка от 5mbps,

няма нужда от никакви сателити, чинии, антени, компютри, лаптопи, таблети линкове, кодове и тем подобни простотии,

дето тука има тука няма.......и т.н.

Нужно ви е един декодер само, или някои го наричат приставка, кутийка, бокс...с две думи казава се:

MAG 250

Те това е те.....купувате си го...но да е нов и без абонамент...ако не знаете къде ще помагам..около от 60 до 100 евро е зависи къде се намирате,

в САЩ е 68 долара....

Декодера идва без HDMI кабел и без Wi-Fi Антена които не са в стандартната опаковка. Wi-Fi антенката е около 10- 15 евро или долара.

От там нататък търсите абонамент...има много сайтове за много различни платени канали...цените варират от 20 до 35евро за различните канали.

Турски, Англииски, Италиански, Испански, Руски, Скандинавски, Гръцки....квот си помислите...Руснаците ни направиха и Българска Телевизия....

Българските са на 20 евро на месец и са 50 канала + 12 канала BeIN Sport + 10 Adult канала + много други чужди канала...общо 200 канала.

Абонамента е платен , включвате си декодера в Телевизора и Интернет ....и си пиете ракийката без проблем.

Кви са тия линкове, тия кодове, тия дето днеска има утре няма....то живота ми мина в търсене.....ай сект...р ....само това е решението за сега, друго няма...

Освен това ако ви остане време преди лягане да си пуснете едно филмче, има и видео клуб....с готови онлайн филми...отивате там избирате си, пускате си филма и тръгва веднага.

Поздрави и Наздраве!

Живи и здрави да са хората дето са измислили декодера, ако ги знам кои са ще ги черпя една ракия отлежала мускатова....аййййде пак...сефте!!! 

Здравей!

Искам да попитам кой е този руски портал, който предлага български канали.

Иначе темата, която си отворил е много добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Искам да попитам кой е този руски портал, който предлага български канали.

Иначе темата, която си отворил е много добра.

И мен ме интересува много,но едва ли ще получим оттовор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/alliptv

email: alliptv@gmail.com

BG пакета е 12евро на месец вече....пълния пакет от 399 канала е на 15евро.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, но щом има само фейсбук страница (без официална такава), значи нещата почват да понамирисват?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koe намирисва? Напротив... по скоро е напълно нормално "нелегалните" неща да нямат официални страници...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koe намирисва? Напротив... по скоро е напълно нормално "нелегалните" неща да нямат официални страници...

Е именно де, точно това намирисва ;) Пък който се е вързал да му мисли!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако пък и сумичката е платена предварително , година напред Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя същия  селски тарикат преди време питаше тука някой да му даде  портали за Сталкер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е друго , че Българина в която и точка на света да се намира , все гледа нещо на аванта да е Публикувано изображение я интернета на комшията , я нещо тънко за тв да намери Публикувано изображение

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е именно де, точно това намирисва Публикувано изображение Пък който се е вързал да му мисли!

Е, не знам дали някой си мисли, че може да има легално разпространение на българските канали извън България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдааааа, всичко което мирише привлича внимание

Тоя същия  селски тарикат преди време питаше тука някой да му даде  портали за Сталкер :)

А пък е тоя същия тъпанар все още се опитва да продава крадени линкове :D  и да ползва компютър вместо телевизор :ph34r:  който иска си плаща и гледа...порталите вече са много ;)  за 15 евро си гледаш 400 канала..а за година е 150 евро :shock11::PИ да не забравяме че Арена и Замунда са "нелегални" , да не вземе някой да сваля оит там :no-no:  хахахаха  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/alliptv

email: alliptv@gmail.com

BG пакета е 12евро на месец вече....пълния пакет от 399 канала е на 15евро.

MAILER-DAEMON@yahoo.com
To me Jan 1 at 11:31 PM
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

<alliptv@gmail.com>:
Remote host said:
550-5.1.1 The email account that you tried to reach does not exist. Please try
550-5.1.1 double-checking the recipient's email address for typos or
550-5.1.1 unnecessary spaces. Learn more at

Изглежда са глътнали въздух. Дали имаш нови координати ако са се преродили в друг сайт/мейл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да кажа че съм много доволен от услугите на Руския ИПТВ сървер. Изглежда вече не са в този форум, но си бачкат.

Гледам цифрова БГ ТВ  без проблеми в Андора само с Интернет и приставката.....който има по добро решение нека ми пише на лични... МОЛЯ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А БРЕ вие тук какво се надпреварвате не мога се сета,събирайте еврата и да ви дам IPTV с невиждано за вас качество,безплатен обяд няма и няма и да има,освен бозата по нета  :) и немога да се сета кога ще ги гледате тея 400 каналa,1 не може ги замомните та камо ли да ги гледате.  http://prikachi.com/images/821/8283821O.png

Редактирано от TROJAN HORSE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живо се интересувам от възможностите да се гледа Българска телевизия с добро и стабилно приемане от Boston, USA макар и платено . Имам активен приемник на Vivacom и чиния в България, които мога да донеса в САЩ ако работят. По други форуми хора са писали,че става но не съм убеден на 100% .

http://www.dvb-bg.eu/forums/topic/23467-iptv-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BC-%D0%B2-%D1%81%D0%B0%D1%89/page-2

За хората в България може проблема да изглежда маловажен , но за нас в САЩ е огромен. Некачествена и разбъркана кабелна телевизия е $100/месец и програмите им са безинтерсни за мен.Предпочитам Европейски Discovery. Animal Palnet,History etc.

Може ли някой да ми прати координати на тези Руснаци с интернет телевизията ? Имейла ми е:

sandr32@abv.bg

Благодаря много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.