Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Ето едно видео с мой танц, скоро ще кача още клипове. Стилът е animation. http://vbox7.com/play:911a08c425 Надявам се да ви хареса :)

• Харесва ми 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш талант, дерзай в тая посока и не спирай да се развиваш - добър си :)  Много е хубаво, че все още има млади хора, които се занимават с нещо различно от това да киснат само във фейсбук и да затъпяват прогресивно.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хареса ми! грабна ми вниманието:) добър си много! продължавай!

...имам следните забележки и те не са относно танцуването, понеже аз танцувам като дърво:) седа си и не мърдам:)

та... видях в профила ти, че се занимаваш с 'занимания в интернет с цел печелене на пари' ... хм, съветът ми е да не си губиш времето с това пошлото, а да отделяш повече време на танците:) печеленето на нещо само си идва след време! другият ми съвет е да качваш клиповете(надявам се да правиш още такива 'щото ти се отдава) и в youtube, а не само вибокс:) там заглавията ги пиши на английски и ще се радваш на повече зрители! а това ще ти е добър стимул и един вид ще си видео денс блогър:)

ще ти пишат там доста хора, които се занимават с такива танци и ще си контактувате:) 'ай' успехче!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за хубавите коментари :)   brigante специално ти благодаря на тебе и благодаря за съветите. Замислям няколко нови клипа скоро време когато са готови ще ги споделя тука:) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже не намерих как да си добавя още линкове в първия си пост най-горе, ще го направя тук. Ето линк към новото ми видео: http://vbox7.com/play:e1a1d39a2a

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер си бе, ходил ли си в някое предаване да покажеш какво можеш?

Не не съм ходил в някое предаване. В момента се фокусирам главно върху това да ставам по добър и да правя клипове които да споделям в интернет.

Ето го и най новото ми видео: http://vbox7.com/play:474e70122b   надявам се да ви хареса, нови клипове идват скоро :)

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че спокойно можеш да кандидатстваш за България търси талант. Така ще могат да те видят милиони хора и ще можеш да получиш предложения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim:

Харесва ми! Много даже!

Тази различна ритмика на ръцете и краката е изумителна!

Знам, че е много трудно, а ти го изпълняваш с такава лекота.

Нали знаеш, че това е майсторството - да правиш нещо трудно, а отстрани да изглежда лесно!

Чакам с нетърпение следващия ти клип и благодаря за удоволствието да те гледам!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim:

Харесва ми! Много даже!

Тази различна ритмика на ръцете и краката е изумителна!

Знам, че е много трудно, а ти го изпълняваш с такава лекота.

Нали знаеш, че това е майсторството - да правиш нещо трудно, а отстрани да изглежда лесно!

Чакам с нетърпение следващия ти клип и благодаря за удоволствието да те гледам!

Много благодаря за хубавите думи :) Имам няколко идеи за нови клипове които смятам в най скоро време да реализирам и да ги споделя тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и новото ми видео: http://vbox7.com/play:1e9bd81d02     Надявам се да ви хареса това което правя :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Великолепна пластика!

Браво на теб! Продължавай!

Защото е видно, че с всяко ново видео, става все по-сложно, но все по-красиво и пластично. А и "декорът" на последното ти видео с тази дълбочина, много подхожда на танца!

Желая ти да не спираш! Танцувай, танцувай!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и новото ми видео. Надявам се да ви хареса това което правя :)

Браво на теб! Поздрав!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво добър сте. Продължавайте в същият дух. Ето и нещо от Marquese Scott което на мен ми харесва.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една среднощна тренировка: http://vbox7.com/play:f44a3db25c

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво добър сте. Продължавайте в същият дух. Ето и нещо от Marquese Scott което на мен ми харесва.

Set Fire to The Rain    ми е един от любимите ми клипове на Marquese!  Тези дни имах уникалната възможност да се срещна с Marquese Scott да се уча от него и да го наблюдавам на живо. Преживяването беше страшно вдъхновяващо!  Ето и снимка: Тук му подарявам един подарък за спомен :) 

Публикувано изображение

Скоро ще кача новото си видео което вече е заснето просто чакам човека които го засне да ми го изпрати :)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Set Fire to The Rain    ми е един от любимите ми клипове на Marquese!  Тези дни имах уникалната възможност да се срещна с Marquese Scott да се уча от него и да го наблюдавам на живо. Преживяването беше страшно вдъхновяващо!  Ето и снимка: Тук му подарявам един подарък за спомен :)

Публикувано изображение

Скоро ще кача новото си видео което вече е заснето просто чакам човека които го засне да ми го изпрати :)

Направо Ви завиждам. За мен той е невероятно добър изпълнител. Ще бъде хубаво ако имате видео с него да го споделите. А Вие определено имате талант , развивайте го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та ето го и видеото :) тук танцуваме аз и мой приятел(аз съм които танцува първи) надявам се да ви хареса и бих ви бил благодарен ако го харесате и споделите 

http://vbox7.com/play:6610ba6c14

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.