Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте , имам проблем със следната флашка Alcatel X220L , когато я инталирах ми се показа следната грешка , която можете да видите в прикачения файл.      Windows 8.1

post-310824-0-58056800-1394197675_thumb.

Редактирано от danielvasev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да няма поддръжка за 8...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам проблем със следната флашка Alcatel X220L , когато я инталирах ми се показа следната грешка , която можете да видите в прикачения файл.      Windows 8.1

Модема не може да работи с Windows 8. Ето линк

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модема не може да работи с Windows 8. Ето линк

Емо в сайта пише, че поддържа Windows 8

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо в сайта пише, че поддържа Windows 8

Редактирах си предния пост. Извинявам се за грешката. В сайта на Vivacom пише, че разботи с Windows 8, но в информацията за модема пише, че не работи с Windows 8. Ето линк .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходих при тези във vivacom и ми казаха ,че поддържа windows 8 ,но аз съм имал проблем с лаптопа . Взеха флашката и я сложиха на техен лаптоп със windows 8 и тръгна....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То много работи може да пише... Автора да даде десен бутон в device manager-а и от там да инсталира драйвърите, като посочи директорията, в която се намират.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така. Сега задай папката с драйвърите за устройството и да видим как нищо няма да се промени...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си го сложил в USB 3.0, тури го в 2.0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирах си предния пост. Извинявам се за грешката. В сайта на Vivacom пише, че разботи с Windows 8, но в информацията за модема пише, че не работи с Windows 8. Ето линк .

Да редактира го, всъщност няма значение. Наистина пише, че поддържа до Win7, но гледам този manual е за x220, а това е x220L. Там не пише, че поддържа и Линукс, но преди няколко дни го подкарах един такъв на Ubuntu. За 8-цата не знам и не мога да гарантиран дали се поддържа на 100%, но не ми се вярва Виваком да са паднали толкова ниско и да играят на дребно, като предлагат модеми, които не се поддържат от ОС пък те да пишат, че се. Въпреки, че всичко е възможно ;)

Аз бих посъветвал автора да изтрие и заличи всичко от текущата инсталация и да инсталира отново.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , лаптопа е чисто нов.

Това, че лаптопа е чисто нов нищо не означава. Сигурно ли е че са инсталирани всички драйвери за съответния модел на лаптопа и за съответната ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първата снимка usb-тата уж работят, но пък тези с питанките има някъв кардрийдър - който я е на лаптопа, я е на usb-то, което се опитва да си инсталира драйвер като кардрийдър, и като не успее, не може да качи драйвера по нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е card reader, HSPA е 3G протокол, който устройството ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е card reader, HSPA е 3G протокол, който устройството ползва.

Последната питанка usb 2.0-CRW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че лаптопа е чисто нов нищо не означава. Сигурно ли е че са инсталирани всички драйвери за съответния модел на лаптопа и за съответната ОС?

Да , инсталирани са . Преинсталирах я по 20 възможни начина.

Последната питанка usb 2.0-CRW

оправих я последната другите още си седят , с друга версия на card reader

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи можете да копирате инсталацията от флашката на виваком на харда и да я подкарате в няква съвместимост за уин 7 да дажем?

оправих я последната другите още си седят , с друга версия на card reader

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопът има ли вграден 3G модем?

dell inspiron 3521 мисля ,че няма.

Значи можете да копирате инсталацията от флашката на виваком на харда и да я подкарате в няква съвместимост за уин 7 да дажем?

да.

П.С.  Пробвах я на още 2 лаптопа , на които аз съм слагал windows 8.1 и не тръгна и на двата  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли казал как точно? Изпълни ли препоръките от пост #7. Споменах ти да деинсталираш всичко и да започнеш на чисто, това направи ли го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли казал как точно? Изпълни ли препоръките от пост #7. Споменах ти да деинсталираш всичко и да започнеш на чисто, това направи ли го?

Деинсталирам после ако е останала папката я трия със ccleaner трия регистрите и опция почистване .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там не пише, че поддържа и Линукс, но преди няколко дни го подкарах един такъв на Ubuntu. 

Потвърждавам - на Mint 16 също работи без проблем. Не ми се вярва за 8-цата да няма поддръжка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.