Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ubuntu120404

Криптирани документи след почистване на вируси

Препоръчан отговор

Здравейте, установих, че имам проникване на зловреден софтуер и направих почистване на файловете с платен Nod32, след това с malwarebytes. След рестартиране на компютъра всички текстови файлове както и pdf са криптирани. ОС ми е Windows XP SP3 x 86. Файловете са ми много важни, работя с тях. Моля ако някой може да ми помогне да предложи решение. Благодаря предварително. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посети тази тема и изпълни стъпките там. Колегите от HJT Team ще ти помогнат. Ако обаче си заразен с вирус Cryptolocker ,вероятно няма да може да си възстановиш документите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

В зависимост от криптора шансовете за възстановяване на файловете варират...можете ли да архивирате няколко от криптираните файлове за да ги пратя за анализ на специалистите в тази област за да кажат дали декриптиране ще е възможно или не.

Направете архива в zip и ги прикачете в следващия си коментар.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...