Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Йоан Арабов

Охлаждане за PALIT GTX650 2GB

Препоръчан отговор

Добър ден предложете ми добро охлаждане за картата ми до 50 лв може и 2-ра ръка потърсих в сайтовете намерих само едно и ти доста скъпо .

Благодаря предварително !

п.п: Ако се ги сменя ще отпадне ли гаранцията ?Защото забелязах че на едното винтче което държи охладителя има лепенка за да не може да се отвие но аз мога странично с клещи да си го развия има ли как да разберат освен тази лепенка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо искаш да го сменяш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо искаш да го сменяш?

На Палитките са им много скапани охладителите, предполагам и тази карта не е изключение. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Палитките са им много скапани охладителите, предполагам и тази карта не е изключение. :)

Не вярвам да има чак такава нужда, но знае ли се. Автора ще каже, може да даде и температури да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо искаш да го сменяш?

Страшно много грее 85 градуса не и мърдат при стабилна игра а и ще я овърклоквам малко !

Arctic Cooling Accelero L2 Plus VGA Cooler

Да при смяна би отпаднала гаранцията.

Това ли е най добрия вариант аз сигурно трябва да отделя и 20 лв за да ми я сменят :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чистено ли е скоро в кутията ? 

Като най-добър вариант не знам, но мисля че ще е достатъчен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чистено ли е скоро в кутията ? 

Като най-добър вариант не знам, но мисля че ще е достатъчен.

Да редовно се чисти и прашинка не давам да има добре как разбрахте че е съвместимо охлаждането че аз гледах  не видях дали става за мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси компютъра в сервиза да го почистят от прах и да прегледат вентилаторите. Ако картата е в гаранция няма да плащаш смяна на охладителя. Вероятно всичко е пълно с прах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да редовно се чисти и прашинка не давам да има добре как разбрахте че е съвместимо охлаждането че аз гледах  не видях дали става за мен

Би трябвало да е съвместимо, въпреки че не го пише. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси компютъра в сервиза да го почистят от прах и да прегледат вентилаторите. Ако картата е в гаранция няма да плащаш смяна на охладителя. Вероятно всичко е пълно с прах.

Специално съм продухал картата преди 2 седмици със сгъстен въздух нямам проблеми с перката !

Би трябвало да е съвместимо, въпреки че не го пише. 

Въпроса ми беше как да разбера примерно друго охлаждане дали е съвместимо ето например това : http://www.dekada.com/catalog/arctic-cooling-accelero-s1-rev2-p-327.html знам че не е налично аз съм го намерил втора ръка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално съм продухал картата преди 2 седмици със сгъстен въздух нямам проблеми с перката !

Въпроса ми беше как да разбера примерно друго охлаждане дали е съвместимо ето например това : http://www.dekada.com/catalog/arctic-cooling-accelero-s1-rev2-p-327.html знам че не е налично аз съм го намерил втора ръка .

Това нищо не означава. Може охладителя да е разместен, а може да има нужда и от термопаста. След като си в гаранция възползвай се от нея.Има вероятност с охлаждането всичко да е ок, а да има проблем с токовете например. Това е само поредположение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това нищо не означава. Може охладителя да е разместен, а може да има нужда и от термопаста. След като си в гаранция възползвай се от нея.Има вероятност с охлаждането всичко да е ок, а да има проблем с токовете например. Това е само поредположение

Те могат ли да разберат че съм я клоквал и да си загубя гаранцията от това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NVIDIA GeForce
GTX 650 (Ti), GT 640, 630, 440, 340, 330, 320, 240, 220, 130 (OEM), 9800 GTX+, 9800 GTX, 9800 GTS 450, 240 (OEM), 150 (OEM), GT, 9600 GT, 9600 GSO 512, 9600 GSO, 9500 GT, 9400 GT, 8800 GTS 512 (G92), 8800 GTS (G92), 8800 GT, 8800 GS (9600GSO), 8600 GTS, 8600 GT GDD3, 8600 GT DDR2, 8500 GT, 7950 GT, 7900 GTX, 7900 GT, 7900 GS, 7800 GTX 512, 7800 GTX, 7800 GT, 7600 GT, 7600 GS, 7200 GS (TC)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NVIDIA GeForce

GTX 650 (Ti), GT 640, 630, 440, 340, 330, 320, 240, 220, 130 (OEM), 9800 GTX+, 9800 GTX, 9800 GTS 450, 240 (OEM), 150 (OEM), GT, 9600 GT, 9600 GSO 512, 9600 GSO, 9500 GT, 9400 GT, 8800 GTS 512 (G92), 8800 GTS (G92), 8800 GT, 8800 GS (9600GSO), 8600 GTS, 8600 GT GDD3, 8600 GT DDR2, 8500 GT, 7950 GT, 7900 GTX, 7900 GT, 7900 GS, 7800 GTX 512, 7800 GTX, 7800 GT, 7600 GT, 7600 GS, 7200 GS (TC)

Благодаря това е за посочения от мен охладител нали така ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря това е за посочения от мен охладител нали така ?

Да!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да!

Добре а това че съм я овърклоквал ще ми се загуби ли гаранция разбират ли ако е правено такова нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре а това че съм я овърклоквал ще ми се загуби ли гаранция разбират ли ако е правено такова нещо ?

Съжалявам но за това не мога да ти отговоря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам но за това не мога да ти отговоря :)

Добре благодаря отнова за информацията !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо подобно...аз съм с Palit GTX 650 Ti 1 GB GDDR5 и охлаждането си е супер...дори картата е по-струдена от предходната ми, която бе с доста добро охлаждане HD 4850 Toxic 512 GDDR3 :)

При игри вдига максимум до 58, при покой е 29-32 градуса... :)

Публикувано изображение

Бтв: Автора на темата да провери и дали няма някой BitcoinMiner-че :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо подобно...аз съм с GTX 650 Ti 1 GB GDDR5 и охлаждането си е супер...дори картата е по-струдена от предходната ми, която бе с доста добро охлаждане HD 4850 Toxic 512 GDDR3 :)

Улучил си качествена бройка, а може пък и моето впечатление да е грешно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми може...но моите наблюдения от Palit са само положителни...в офиса сме с няколко такива бройки поне 5-6 и нямаме проблеми с нито една от тях.

Там от където я взех моята казаха, че доста се търси заради добрата цена и ниската консумация и нямат върната бройка досега (само 1-2 които са гаранционни).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възстанови заводските настройки на картата. Трябвало е да пуснеш темата преди да правиш OverClock. Вероятно затова ти вдига и тези градуси. При OverClock вече се налага да се сменя в повечето случаи стандартния охладител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Продухай я и смени термопастата, и ще замръзне. Слагай Artic Cooling MX4

MX2 също не е зле, но съхне по-бързо от MX4

Тоя кулър дето го е предложил "техманиак" е още по-зле от фабричния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възстанови заводските настройки на картата. Трябвало е да пуснеш темата преди да правиш OverClock. Вероятно затова ти вдига и тези градуси. При OverClock вече се налага да се сменя в повечето случаи стандартния охладител.

И преди това ги имаше тези теператури .

Нищо подобно...аз съм с Palit GTX 650 Ti 1 GB GDDR5 и охлаждането си е супер...дори картата е по-струдена от предходната ми, която бе с доста добро охлаждане HD 4850 Toxic 512 GDDR3 :)

Публикувано изображение

Бтв: Автора на темата да провери и дали няма някой BitcoinMiner-че :)

Вашата карта сигурно е поставена в кутия добър въздушен поток при мен има само едни 120 мм който вкарва .В рамките на новата седмица съм планирал да взема още един 120 мм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexander..
      Здравейте, след отварянето на файл във формат .doc получен по вайбър, се оказа, че е вирус, който антивирусната засече, но не съм сигурен дали успя да изчисти. Иначе системата си е напълно стабилна.

Addition.txt FRST.txt
    • от KiNGSTON97
      Здравейте!
      Накратко - Бях инфектиран от зловреден софтуер с името DJVU ransomware. Вече е напълно премахнат, след пълно дефрагментиране на двата диска C, D и инсталация на нов Windows 10.
      Всички лични снимки са криптирани с формат. RIGH.
      Някакви решения как мога да оправя файловете си? 
      Около 20GB снимки имам, качени в OneDrive с името тип на файла. RIGH
      ЗА РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА ЩЕ СЕ ЗАПЛАТИ СЪОТВЕТНА СУМА ЛИЧНО ОТ МЕН. 
    • от manjaro
      Здравейте. Интересува ме, дали има нещо притиснително според логовете от farbar. Просто профилактично.

Farbar logs.7z
    • от The Reaper
      Здравейте, преди два дена някъде забелязах яко лагене на моменти, мишката едва се влачеше и процесора забелязах че качва на 100%,  поня че първите няколко пъти като го забелязах това антивирусната (вградената на win 10pro) изписва че нещо е хванато под карантира, но да речем след няколко часа пак по същия начин, системата забавя и така, общо траеше около 20-25сек. По време на този проблем имах и проблем с geforce experianc-а на видео драйвера, за това и направих тема в отдел драйвери, както и да е проблема с драйвера е решен ала да видим какво ще правим по въпроса. Пиша ви след като колега ми препоръча да изтегля malwarebytes и да сканирам, така и направих, активирах 14денния период и сканирах и намери няколко съмнителни открития, всички поставени под карантина. Сега знам че не съм сканирал както е по ред със програмите посочени от вас, но искам да ви покажа лог-а на malwarebytes и ако кажете ще следвам стъпките както сте посочили в темата за премахване на зловреден софтуер, надявам се че не е проблем че не съм следвал както трябва стъпка по стъпка, ако е извинете. ето го лог-а: https://dox.abv.bg/download?id=d02deebbb7
    • от Станислав Маринов
      Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
  • Дарение

• Добави ново...