Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте, ако може да ми предложите някоя видео карта до 400лв. Процесора ми е Athlon 750k, захранването Fortron 500W, дъното  F2A88XM-DS2 rev3.0,  4gb ram geil evo 1600mhz. Искам да играя BF 4, GTAIV, Crysis 3,Theif на макс. Ако с 400 няма да стане може да вдигна до 450лв, но ако може и по евтина от максималния бюджет. Сегашната ми видео карта e HD 7770 GHZ edition Gigabyte добра е, но искам на макса.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Asus nVidia GeForce GTX760, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E за 430 лв с безплатна доставка и 3 години гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал продажба на старата машина и покупка на нова. Тъкмо ще си готов за GTA V.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал продажба на старата машина и покупка на нова. Тъкмо ще си готов за GTA V.

Машината е нова искам предложения за по добро видео защото Bf 4 ми е на хаигх а с по мощна ша е на макс. Спрял съм се на sapphire hd 7870 2gb oc za 384lv. Ako moje po dobar variant, predlojete

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горното мнение също е доста разумно,защото не ти достига нито процесорна мощ,нито рам за да играеш всичко на макс.

Ако решиш да продаваш картата,аз съм кандидат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако може да ми предложите някоя видео карта до 400лв. Процесора ми е Athlon 750k, захранването Fortron 500W, дъното  F2A88XM-DS2 rev3.0,  4gb ram geil evo 1600mhz. Искам да играя BF 4, GTAIV, Crysis 3,Theif на макс. Ако с 400 няма да стане може да вдигна до 450лв, но ако може и по евтина от максималния бюджет. Сегашната ми видео карта e HD 7770 GHZ edition Gigabyte добра е, но искам на макса.

Благодаря предварително.

Ако си мислиш, че само карта ти трябва си в жестока заблуда. С този процесор макс. R7 265 от там на горе няма никакъв смисъл и пак няма как да играеш игрите на макс. ;)  Замисли се за смяна на платформата с АМ3+ или 1155/1150 на Интел, ако държиш да играеш всичко на макс. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с вас играя BF4 на High, Crysis3 High, така че според мен с видео ще е супер. Аз забравих да спомена, че съм избрал рам също за ъпгреид. 8гб, общо 12гб, рамта не е проблем. Процесора е екстра според мен, 3.4ghz макс 4ghz. А за видеото ако реша ще е 150лв. Няма и 3 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от толкова рам.Вземи си още една такава плочка като твоята,да работят в двуканален режим.

Може ли да ми разтълкуваш последните си три изречения,че не можах да те разбера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 750К най-много 7850. Стой си засега със 7770. Тия пари, които си събрал може да ги инвестираш в ново дъно и процесор, след което да си събереш пари за видеокарта. С един i5 ще можеш да си позволиш доста бърза видеокарта. А 750К ще ограничава всичко над 7850.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с вас играя BF4 на High, Crysis3 High, така че според мен с видео ще е супер. Аз забравих да спомена, че съм избрал рам също за ъпгреид. 8гб, общо 12гб, рамта не е проблем. Процесора е екстра според мен 3.4 макс 4. А за видеото ако реша ще е 150лв. Няма и 3 месеца.

Я покажи как ще стане това на FullHD с моментната ти конфигурация? Ако си с някой стар монитор с малка резолюция нормално да играеш споменатите игри с високи настройки и с 7770. А до това, че процесора е супер за тези игри доста се лъжеш. ;)  Разбирам те че сега си го взел компа ама си се заблудил, че ще играеш всички нови заглавия с тази машинка. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз играх Crysis 1 с AMD Athlon 64 x2 2,2ghz и видеокарта Nvidia 7300GT на High, с 12-15 фпс и ако това разбирате под игра на макс, окей. Иначе каквото и да си говорим колегите са прави - за максимално комфортна игра ви трябва и силен процесор, освен силна видеокарта. Тази карта, която планирате да си вземете, вероятно няма да покаже пълния си потенциал. Ще дадете 400лв за видеокарта, която ще се представя като карта за 300лв заради слабия процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да кажа че според мен процесора е екстра. 3,4 Ghz базова честота и макс 4ghz turbo. И че видеото ми е на 3месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз,ако съм на твое място,ще си купя още една плочка рам и ще се радвам и на това,което имам.Ще минеш по-евтино.Пък след година две,направо ще сменя платформата.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора е екстра, ама зависи за какво. Ето един процесор, който е на по-малко Ghz, но ще отвее този Атлон. Сравнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз за това си мислех omogondur. Но ако сложа една с 8 т.е да станат общо12 ще работят ли заедно?Или ако не става ще махна тази и ще сложа 2x8. А може ли на Fm2/fm2+ da se sloji fx 6300?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от 12 ГБ,и едва ли скоро ще има.По-добре 2х4.

Не можеш да сложиш 6300,защото е за друг цокъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но ми бяха казали че някои фх могат, кои е имал предвид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо.Едното са процесори за сокет FM2/FM2+ ,другото са за процесори за сокет AM3/AM3+

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок тогава би ли ми предложил по добър процесор и с 8gb ram I hd 7770 да мога на макс. Фм2 да е. Благодаря предварително!С 750ti 2gb sc evga kak 6te e?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да сменяш процесора.Купи си само рам и толкова.Иначе,просто ще си на загуба,и това,което си взел преди 3 месеца,ще излезе,че е било безсмислено да го вземаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок но за видеото как е щото мн ми допада

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-горе вече ти споменаха уважаемите колеги коя карта ще стои най-добре към твоята конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точен модел на кутия и захранване!

Ако захранването е някой читав модел и в добро състояние и кутията ти позволява монтаж на охладител с височина 160мм ти предлагам да вземеш

Gigabyte AMD Radeon R9 270 ОС, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E

EVERCOOL CPU Cooler VENTI DirectTouch 120mm PWM - 775/1155/1366/2011/AMD и да колкнеш малко процесора!

Остава пари с които е хубаво да вземеш още една плочка рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точен модел на кутия и захранване!

Ако захранването е някой читав модел и в добро състояние и кутията ти позволява монтаж на охладител с височина 160мм ти предлагам да вземеш

Gigabyte AMD Radeon R9 270 ОС, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E

EVERCOOL CPU Cooler VENTI DirectTouch 120mm PWM - 775/1155/1366/2011/AMD и да колкнеш малко процесора!

Остава пари с които е хубаво да вземеш още една плочка рам.

http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-FORTRON-HE-500---500W tova e zaxranvaneto za kutiqta nz kakva e ne pi6e no ima edin kragal otvor i edin pravoagalen golqv tova e.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...