Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nutEr

Проблем със сайта на Facebook

Препоръчан отговор

От 2-3 дни, когато вляза във фейсбук страницата ми излиза по Този и Този начин.Изпробвах доста различни браузъри, но без услех.Пробвах и много различни начина да го оправя, успях.Другите сайтове си ги отваря без проблеми и от друг компютър успявам да вляза в профила в фейсбук.Моля да ми помогнете и благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свери си датата и часа. Провери дали ги поддържа точно. Може батерията на дънотго  да е за смяна. И ако имаш Flex Type 2K го махни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ако имаш Flex Type 2K го махни.

Позна :D на втората снимка се вижда гада :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като му дам да се синхронизира времето с time.windows.com и казва, че не може и сега започна да ми дава разни съобщения за SSL Certificates като отворя google и някъде пак прочетох, че трябва да оправя времето, но то си върви нормално и като дам да се синхронизира не иска.Някакви идеи освен да махна Flex  Type :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С другите браузъри пак същото ли е? Ако не, изчисти се кеша на браузъра. На мен така понякога ми се бъгва де фейсбука, де калдейта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробвах и с други браузъри и изчистих кеша на браузъра, но си остава този проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробвах и с други браузъри и изчистих кеша на браузъра, но си остава този проблем...

Потърси в сайта на софтвизия, един от админите  е създал иструмент за правлино премахване на Флекс-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако разликата с актуалното време е прекалено голяма, Windows няма да позволи синхронизация, и в такъв случай се налага ръчно въвеждане на дата и време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако разликата с актуалното време е прекалено голяма, Windows няма да позволи синхронизация, и в такъв случай се налага ръчно въвеждане на дата и време.

time.windows.com не работи и в него е проблема. Да пробва с time.nist.gov

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

time.windows.com не работи и в него е проблема. Да пробва с time.nist.gov

В този ред на мисли аз ползвам 0.bg.pool.ntp.org, от България е с доста малък пинг. Алтернативно също и с 1, 2 или 3 вместо нулата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли аз ползвам 0.bg.pool.ntp.org, от България е с доста малък пинг. Алтернативно също и с 1, 2 или 3 вместо нулата.

В такъв случай е по-добре да се ползва pool.ntp.org който се настройва автоматично според региона :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...