Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте, моля някой по-запознат да предложи нещо до 700лв. Става въпрос за приятелката ми, компютърът ще се използва главно за филми и браузване, от време на време за някоя игричка (определено не нещо от рода на Crysis, Assasins Creed...) Държа да е Intel и по възможност поне някое i3 dual или дори quad core Публикувано изображение с хард поне 500GB. Използва 19" монитор 1280x768 ако има значение. Благодаря предварително и се извинявам, ако съм написал някоя глупост (не съм много на ТИ).

P.S. Не мисли да спестява нищо от стария компютър, за това моля за нова конфигурация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 695.39 лв. с ДДС

То май си стана полу-геймърска конфигурация. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Обща стойност - 664.27 лв. с ДДС

Достатъчно мощен процесор,хладен и бърз.Вграденото му видео ще ви върши достатъчно работа.Хард с 3 години гаранция,бърз и тих.малка и семпла кутия,качествено захранване.Можете да минете и само с една плочка рам,но съм ви сложил 2,за да имате двуканален режим.Дъното има всякакви изводи,за да можете да го свържете с монитора си,или с някой телевизор.
Със спестените пари си покривате транспортните разходи,а може даже да се вмъкне клавиатура и мишка,или микрофон за скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK H81M-DGS /1150 

Обща стойност - 721.97 лв. с ДДС
Стига да не е претенциозна откъм настройки, ще играе с прилични кадри. За филмите и нета няма да има никакъв проблем.
п.с. Сега прочетох, че няма да се играят тежки игри, та може да минете и с вграденото видео на i3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Обща стойност - 664.27 лв. с ДДС

Достатъчно мощен процесор,хладен и бърз.Вграденото му видео ще ви върши достатъчно работа.Хард с 3 години гаранция,бърз и тих.малка и семпла кутия,качествено захранване.Можете да минете и само с една плочка рам,но съм ви сложил 2,за да имате двуканален режим.Дъното има всякакви изводи,за да можете да го свържете с монитора си,или с някой телевизор.
Със спестените пари си покривате транспортните разходи,а може даже да се вмъкне клавиатура и мишка,или микрофон за скайп.

Аз предлагам и едно малко SSD да се вмести за ОС. Чисто и просто системата ще стане много по-жива, щом ще се ползва и за браузване.   Външната видеокарта е недостатък. Така и така е излишна, а вдига шум. Затова подкрепям използването само на вградената. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може.В тоя бюджет и при тези изисквания,може да се получат всякакви комбинации.Даже си мисля,че и частите които предлагаме са доста по-производителни от нуждите на обикновеното ползване на домашният компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за бързите отговори :) Може и да изглежда глупаво, но понеже до сега не съм пазарувал от сайта към който давате линкове, как стои въпросът с доставката - сглобен ли идва компютърът ? И не видях нищо за звукова карта и захранване. Още веднъж се извинявам, ако въпросът ми е неуместен. Благодаря предварително.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за бързите отговори :) Може и да изглежда глупаво, но понеже до сега не съм пазарувал от сайта към който давате линкове, как стои въпросът с доставката - сглобен ли идва компютърът ? И не видях нищо за звукова карта и захранване. Още веднъж се извинявам, ако въпросът ми е неуместен. Благодаря предварително.Поздрави

Сглобяването става от фирмата, ако си поискате да е сглобена конфигурацията при поръчката ествествено. :)

Лек ден ви желая !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички предложени конфигурации имат захранвания. Звуковата карта е на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви, още тази вечер може да й поръчаме :) извинете ме още веднъж за глупавите въпроси. Приятен ден желая на всички ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне кажете какво сте решили да вземете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне кажете какво сте решили да вземете.

Мисля,че ще се спрем на вашето предложение от по-горния пост, малко по-евтин е от този на колегата от 2рия пост, а и за работата която ще се използва съм сигурен, че ще се справи чудесно. Благодаря навсички отзовали се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предлагам малко по-различен вариант:

Обща стойност - 699.82 лв. с ДДС

Истински 4 ядрен процесор + SSD. Комбинацията ще бъде ултрабърза. На по-късен етап ако е необходимо ще си добавите HDD, но се съмнявам, че ще искате.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...